999 rezultate për

jang

Përcaktohen të gjitha grupet e Europa League Me ndeshjet e “play off”- it që u luajtën dje, u plotësua edhe tabloja e 48 pjesëmarrëseve në shortin e Ligës së Europës
Merr fund ëndrra e Tiranës, bardheblutë eliminohen nga Young Boys (VIDEO) Tirana ka zhgënjyer totalisht! Bardheblutë e Emanuel Egbo, janë mposhtur ne “Play-Off”-in e Ligës së Europës nga Jang Bo
Zhbllokohet sfida, Young Boys-Tirana (VIDEO) Young Boys ka kaluar në avantazh ndaj Tiranës me autor Fasnacht. Pas një harkimi nga e majta, i vetëm brenda zonës, s
Young Boys-Tirana, formacionet zyrtare Tirana do të kërkojë të shkruajë historinë në përballjen e sotme ndaj Jang Bojs, teksa është vetëm 1 hap larg grupeve të
KPA shkarkon përfundimisht gjyqtarin e Administratives Shkodër Kolegji i Posaçëm të Apelimit ka rikonformuar shkarkimin nga detyra Ahmet Jangullin, anëtar zëvendësues në Këshillin e E
Edhe një gjyqtar bie në rrjetën e vettingut Shkarkohet gjyqtari i Apelit të Shkodrës, Ahmet Jangulli pasi nuk ka kaluar dot sitën e vettingut dhe njoftohet se është
Vangjeli: Atë që ka bërë Skënderbeu, është një hap shumë i madh Deklarata e Kristi Vangjelit pas ndeshjes për “Supersport” ka thënë se në këtë që ka bërë Skënderbeu është një hap shumë
Super Lajpcigut, me plot spektakël përmbys Dortmundin Borusia humbet në shtëpi kundër Lajpcigut 2-3, por mbetet në krye të klasifikimit. Në ditën e fitores me “5 yje” të Baje
E habitshme, të tre rivalët e Skëndërbeut arrijnë fitore 3-0 Skënderbeut do të luajë të enjten ndeshjen e parë të fazës në grupe të Ligës së Europës në fushën e Dinamos së Kievit, n
Shkëlzen Gashi drejt një shkëmbimi në Zvicër Shkëlzen Gashin mund të largohet nga Bazeli dhe ky nuk është më një lajm i ri. Sipas “Blick”, e përditshme zvicerane pre
E vdekura shet shtëpinë pas 11 vitesh, pranga noteres Sektori për Krimin Ekonomik Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Dibër ka vënë në pranga Majlinda Jangulli, 47 v
Dortmund kalon pengesën Schalke, -5 nga Bayern (VIDEO) Dortmundi nuk ka ndërmend të heq dorë nga gara për titullin kampion në Gjermani. Ekipi i Tuchell fitoi me shumë vështirë
Dortmundi shkatërron edhe Augsburgun (VIDEO) Dortmundi është i frikshëm në këtë fillim kampionati në Gjermani, duke shkatërruar mbrojtjet kundërshtare. Viktima e rad
Shkrimtari i oborrit: Ju tregoj diktaturën e Koresë së Veriut! Jang Jin-Sung dikur ishte shkrimtar i oborrit të diktatorit koreanoverior, Kim Jong-Il. Si njëri ndër “renegatët” e r
Shqiptari vritet në Siri, familja kërkon të shpallet i zhdukur Denis Jangulli, baba i dy fëmijëve, është një prej shumë besimtarëve myslimanë shqiptarë, që sipas prokurorisë së Krimev
Ky është futbollist apo ... (VIDEO) Përballja mes Liaoning dhe Shangaj në kampionatin kinez, i cili prëfundoi me rezultat 1-1, ka ngelur nën hijen e një ndë
"Django Unchained", projekti i ri i Tarantinos Regjisori Quentin Tarantino ka përfunduar realizimin e skenarit për filmin e tij të ri “Django Unchained”, ngjarja e të
Jang Bojs shënon fitore kundër Totenhemit (VIDEO) Skuadra e Jang Bojsit ka shënuar fitore kundër Totenhemit me rezultat 3:2, në ndeshjen e parë të play-off-it për plasman