999 rezultate për

janeva

Janeva nuk gjen qetësi, vazhdon gjykimi për rastin "Haraçi" Procesi gjyqësor për lëndën “Haraçi” vazhdon sot me prezantimin e provave materiale. Në seancën e fundit gjyqësore për k
Anulohet sërish seanca për ratin "Zhvatja", avokatët e Jenevës janë sëmurë (VIDEO) E akuzuara e dytë në rastin “Zhvatja” Katica Janeva edhe në seancën e sotme erdhi e vetme. Avokatët e saj Delo Kadiev
DOKUMENTET/ Padi ndaj Joveskit, lejoi Katica Janevën të veprojë edhe nga paraburgimi (FOTO LAJM) Padi penale kundër prokurorit publik Lubomir Joveski është ngritur sot për refuzimin e tij për të larguar ish-prokuroren
Apeli refuzoi ankesën, Janeva mbetet në arrest shtëpie Gjykata e Apelit e refuzoi ankesën e ish-prokurores speciale publike, Katica Janeva, të mbrohet në liri. Me vendimin e g
Me cigare në dorë, kështu duket Janeva pas daljes nga burgu (FOTO LAJM) Ish-Prokurorja Speciale, Katica Janeva, në rrjetet sociale është parë duke shijuar gjysëm lirinë, nën shoqërinë e duhani
Fitoi lirinë, dalin pamjet e largimit të Katica Janevës nga burgu (VIDEO) Ish prokurorja Speciale Katica Janeva tashmë është larguar nga nga burgu i Shutkës, ndërsa ndaj saj është caktuar masa e
Katica Janeva lirohet nga paraburgimi Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit kon
ZYRTARE/ Caktohet data e gjyqit të Jenevës (VIDEO) Më 3 dhjetor do të nisë gjykimi ndaj ish prokurores speciale Katica Janeva dhe Bojan Jovanovskit të njohur si Boki 13 si
Boki 13 dhe Katica Janeva do të gjykohen për "Reket" (VIDEO) Boki 13, Zoran Kiçeec dhe Katica Janeva do të paraqiten në sallën e gjykimit. Gjykata Penale mori vendim të prerë- të dy
Janeva shfrytëzon mundësitë ligjore për të dalë nga burgu (VIDEO) Katica Janeva nuk heq dorë nga qëllimi për të dalë nga burgu i Shutkës. Avokatët e saj për Alsat konfirmuan se janë
Janeva nesër kthehet në paraburgim Ish-shefica e PSP-së, Katica Janeva është në gjendje më të mirë shëndetësore dhe nesër do të kthehet në paraburgim në bu
Katica Janeva e sëmurë, shtrohet me urgjencë në spital Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vaz
Aktakuza e Prokurorisë: Janeva ka marrë 50.000 euro dhe mobilje Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngri
Rasti "zhvatja", Jeneva nuk i përgjigjet pyetjeve në Gjykatë (VIDEO) Për më pak se një orë, ish kryeprokurorja speciale Katica Janeva u mbajt në Prokurori për Ndjekje të Krimit të Organizua
Avokatët kërkojnë që Janeva të mbrohet në liri Pas përfundimit të marrjes në pyetje, avokatët e ish prokurores speciale Katica Janeva deklaruar se ata do të kërkojnë q
Rasti "Reket", sot dëshmon Katica Janeva E dyshuara e tretë e rastit “Reket”, Katica Janeva e cila ndodhet në paraburgim në Shutkë, sot duhet të paraqitet para p
“Boki 13” do i përgjigjet pyetjeve të prokurores Ruskoska: Kur dëshmon Janeva I dyshuari kryesor në rastin “Zhvatja”, Bojan Jovanovski-Boki13 sot është thirrur për të dhënë deklaratë në Prokurorinë
Janeva del të martën para Ruskoskës Katica Janeva ditën e martë pritet që të jep dëshminë e saj para prokurores Vilma Ruskovska për lëndën ‘Haraç’, ka bërë
Jeneva mbetet në burg, Gjykata nuk pranon pronën e saj si garanci (VIDEO) Gjykata Penale ka refuzuar kërkesën e ish prokurores speciale Katica Janeva, e cila ofroi garancion pronë të patundshme
Katica Janeva në gjendje të rëndë shëndetësore, mbrojtja kërkon heqjen e paraburgimit Është përkeqësuar gjendja shëndetësore e ish Prokurores Speciale, Katica Janeva, këtë e ka konfirmuar avokatja e saj Ire