999 rezultate për

janevĂs

Zaev konfirmon votën pro të LSDM-së për shkarkimin e Janevas Deputetët e LSDM-së në seancën e sotme kuvendore do ta mbështesin shkarkimin e Katica Janevës, por jo për punën e paligj
Fillon seanca për shkarkimin e Janevas Kuvendi i Maqedonisë së Veriut sot do të mbajë seancën për shkarkimin e kryeprokurores speciale Katica Janeva, e dyshuar
E vetme, me një femër: Dalin fotot e Janevas nga burgu (FOTO LAJM) Mediat maqedonase kanë publikuar një fotografi të ish-kryeprokurores Speciale, Katica Janeva nga burgu i Shutkës, ku ndo
Kjo bukuroshe do të jetë avokatja e re e Janevas Avokatja Irena Danillova-Fërçkoska prej para disa ditëve është avokatja e re e prokurores Katica Janeva. Janeva isht
Pavlevski heq dorë nga mbrojtja e Janevas Avokati Stevan Pavleski nuk do të jetë avokati mbrojtës i prokurores së dorëhequr dhe paraburgosur speciale, Katica Jane
Të enjten nis procedura për shkarkimin e Janevas Kryetari i Komisionit parlamentar për zgjedhje dhe emërime, Ilija Dimovski kërkon që raporti i Këshillit të Prokurorëve
Momenti i arrestimit të Katica Janevas (VIDEO) Raportohet se policia nga shtëpia e saj në "Kozle" ka shoqëruar Janevën në zyrat e Prokurorisë Speciale. Për momentin