999 rezultate për

janet

Iu gjet marijuanë, dy shkupjanët përfundojnë në pranga Mbrëmë, 20 minuta pas mesnate, zyrtarë policorë nga SPB Shkup në rajonin e Bit Pazarit e kanë privuar nga liria 31-vjeça
Surprizë nga tropojanët, aktorja merr mes lotësh postin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Filmi "I love Tropoja" nisi dje turin dhe vendi i parë ku u shfaq ishte pikërisht Tropoja. Filmin e ndoqën në Pallatin e
Dëmet e tërmetit, lezhjanët kërkojnë të shpallet gjendja e jashtëzakonshme Durrësi dhe Thumana kanë pasur dëmet më të mëdha në njerëz dhe ndërtesa, por kjo nuk do të thotë se qytetet e tjera kanë
Rama çitjanet, Salianji tutat: Alesia Bami e "kap ngushtë" ish-deputetin (FOTO LAJM) Të ftuar mbrëmë në emisionin “Procesi Sportiv” ishin edhe ish-deputeti demokrat Ervin Salianji dhe moderatorja Alesia Ba
Rama lë çitjanet në shtëpi, por nuk heq dorë nga stili i tij: Çfarë veshi sot (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama duket se ka zgjedhur të mos i veshë më treçerekshet me të cilat u shfaq në zgjedhjet e 30 qershori
Muric në ekipin e vitit U-21 në Premier League (FOTO LAJM) Portieri i Kosovës, Arijanet Muric, është përzgjedhur në ekipin më të mirë U21 në Premier Ligë, nga "Goal". Talenti k
"Të shtunën shembet ky sistem", Basha fton matjanët në protestë Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme është ndalur në qytetin e Burreli ku është atkuar me banorët e zo
Arijanet Muric shkëlqen sërish, Guardiola blidon portën Portieri i Kosovës, Aro Muric, ka luajtur ndeshjen më të rëndësishme deri tani në karrierë për klube me Manchester Cityn
FIFA jep lejen për Arijanet Muriq që t’i bashkohet Kosovës Federata Botërore e Futbollit (FIFA) ka dhënë leje që portieri i Manchester City, Arijanet Muric, të mbrojë ngjyrat e pë
E tmerrshme çfarë ky çift i bënte qenit të tyre (FOTO LAJM) Një çift në Kolorado ka pranuar akuzat se ka kryer marrëdhënie seksuale me qenin e tyre të quajtur “Bubba”. Frederick
Nga laçianët tek shkodranët dhe tropojanët, si i shohin shqiptarët banorët e këtyreve qyteteve (VIDEO) Vlogeri Phatooni, në një video të publikuar në Facebook ka shfaqur stereotipet e qyteteve shqiptare. "Pa keqkuptime!
Katër pejanët radikalë rrahin motrën me të dashurin Katër vëllezër janë arrestuar nga Policia pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht motrën e tyre dhe të dashurin e saj. N
Zvicerjanët mbështesin fuqimisht Behramin pas përjashtimit nga skuadra Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejt
Mendonit se ishte i çmendur? Ja ku frymëzohet Rama për çitjanet (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është një ndër kryeministrat më të komentuar për veshjen e tij. Me një stil ndryshe, shumë lar
Shqiptarët bëjnë picën më të veçantë, mahnitën zvicerjanët (FOTO LAJM) Pjetri dhe Armendi, nuk jetojnë në Itali, në vendin i cili njihet për pizza, por në Zvicër. Ata kanë bërë një kthesë në
Zvicërjanët habiten me veprimin e shqiptarëve: Po mbledhin para për yjet tanë E përditshmja zvicerjane “Blick” ka raportuar rreth iniciativës së kosovarit nga Nju Jorku, Rilind Rekës, për të mbledhu
Zvicerjanët nuk njohin heronj, kërkojnë përjashtimin e Xhakës dhe Shaqirit (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka kanë ngritur peshë zemrat e ç’do shqiptari mbrëmjen e djeshme pasi dy golat e fitores k
Llapjanët kultivojnë drogën në “bahçe” dhe e thajnë në tavan Në një video material i cili është shfaqur të premten në emisionin “Drejtësia në Kosovë” janë shfaqur pamjet e një aksio
U mori 11 mijë euro, si i mashtroi gruaja me 8 klasë shkollë lezhjanët Një 48-vjeçare me 8 klasë shkollë dhe e papunë, ia ka dalë të shtiret si punonjëse e Interpolit dhe ka mashtruar dy per
Luks dhe çmenduri, këta janë 10 këngëtarët më të pasur të botës Edhe pse këngëtarët në skenën ndërkombëtarepaguhen shumë mirë , disa prej tyre sigurisht që kryesojnë. Pasuria në fja