999 rezultate për

janarit

Lojërat e fatit po "maskohen", skema si do të funksionojnë pas 1 janarit Nga 1 janari 2019 nuk do të shihni më pika bastesh dhe kazino elektronike të loguara, që ftojnë lojtarët të bëhen pjesë
Marca: Xherdan Shaqiri një nga dështimet e kampionatit gjerman në merkaton e janarit Gazeta spanjolle Marca me seli në Madrid, ka zbuluar deshtimet e merkatos së janarit në kampionatin gjerman të futbollit
Cikalleshi ndryshon skuadër në merkaton e janarit Nuk po ecin mirë punët për lojtarët shqiptarë, ku pas Mavraj edhe Cikalleshi do të largohet nga klubi i tij. Sipas “F
​Klopp paralajmëron transferime në merkaton e janarit Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë se mund të kërkojë lojtarë të rinj gjatë afatit kalimtar të janarit, nëse
Tottenham kërkon mesfushorin e Barcelonës Tottenhami pritet të bëjë ofertë në drejtim të Barcelonës për mesfushorin brazilianin, Rafinha Alcantara. 25-vjeçari
Manchester City nuk është më e interesuar për Iscon Sipas BBC Sport, skuadra e Pep Guardiolas nuk është më e interesuar për shërbimet e Iscos, pas spekulimeve se spanjolli
Çmendet Liverpooli ofron 100 milion euro për yllin e Napolit Një lajmb bombastik vjen nga Anglia teksa Liverpooli ka ofruar plot 100 milion euro për të afruar në Anfiel Road Lornez
Milani kërkon përforcime në sulm, piketon sulmuesin e Sevillas Milani po mendon përforcime në merkaton e Janarit teksa Cutrone dhe Higuain nuk po i japin garanci skuadrës, madje El Pi
Këta janë 3 lojtarët që mund të largohen nga Chelsea në merkaton e janarit Chelsea e ka nisur mirë nën drejtimin e Maurizio Sarrit, ku aktualisht janë në vendin e tretë në Premier League. Tre
E FUNDIT / Ibrahimovic nuk do transferohet te Milani Drejtori sportiv i Milanit, Lenonardo, ka folur për Sky Sport pas barazimit 0-0 në “San Siro” ndaj Torinos, ku ka dhënë
Maldini: Do të blejmë disa lojtarë në merkaton e janarit Legjenda e Milanit, dhe tani drejtor i kuqezinjve, Paolo Maldini ka folur për mundësi të blerjeve në afatin kalimtar të
Alex Sandro: Do qëndroj te Juventus Alex Sandro do të qëndrojë te Juventusi. Të paktën kështu raporton ‘’Daily Expres’’ ku thekson se Braziliani do të rinov
Fenerbahce, kërkon në merkaton e janarit Arbër Zenelin Klubi madh turk Fenerbache, ndodhet në krizë të thellë rezultatesh teksa po lufton për mbijetesë, ndryshe sa jemi mësu
Juventus shënjestron yllin meksikan për merkaton e janarit Juventusi është futur në garë për mesfushorin meksikan të Portos, Hector Herrera. Raportet në Portugali thonë se 28-v
Chelsea, 200 milionë stërlina për merkaton e janarit, piketon dhe Hysajn Chelsea në merkaton janarit do të hyjë fuqishëm. Të paktën kshu citon e përditshmja ‘’The Expres” duke bër të ditur se k
Rafina rikthehet në Serinë A? Mesfushori Barcelonës Rafina mund të rikthehet në Serinë A. Braziliani luajti për 6 muaj sezonin që lamë pas tek Interi
Guardiola: Në merkaton e janarit do të blejmë ndonjë lojtar Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola pranon se do të punojë në tregun e transferime në afatin kalimtar të janarit
Barcelona kërkon përforcime në merkato Skuadra e Barcelonës kërkon të përforcohet në merkaton e janarit. Katalanasit nuk kanë më besim te Luis Suarez i cili e
Strakosha po shkëlqen te Lazio, skuadra angleze hidhet në sulm për shërbimet e tij Tottenham Hotspur ishte një skuadër që nuk transferoi asnjë lojtar në merkaton e verës. Drejtuesit e klubit kanë harxhua
Interi vazhdon ndjekjen e Modricit, Ausilio synon ta transferojë në merkaton e janarit Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio vazhdon ta ndjek me kujdes mesfushorin e Real Madridit, Luka Modric. Një pë