999 rezultate për

janarit

Hysaj në Premierligë, Chelsea e kërkon që në janar Për 18 muaj u përfol se Chelsea do të ishte një mundësi për të ardhmen e Elseid Hysaj dhe sot është konfirmuar se mbrojt
Nuk bëjnë pjesë në planet e Sarrit, Juventus nxjerr në shitje 2 yjet në merkaton e janarit Gjatë merkatos së janarit, Juventus do të tentojë të shesë dy lojtarët, Mario Mandzukic dhe Emre Can të cilët mbetën jas
Frikë për një "21 Janar II": Sonte, protesta e madhe e opozitës pas "bombave" të BILD Opozita do të zhvillojë sonte në orën 19:00 protestën e tetë kombëtare përpara Kryeministrisë duke kërkuar sërish largim
"Gardisti i 21 janarit" sulmon Bashën: Edhe pse dhe urdhër, nuk qëllova kurrë mbi protestuesit Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë së Matit, Agron Malaj, ka sulmuar Bashën pas deklaratave të bëra kundrejt Ma
Për 4 shkopat e Saitit dhe 4 të vrarët e 21 janarit! Nga Alfred Peza Ka një përpjekje të papërfytyrueshme nga ana e propogandës opozitare, për të vendosur shenjën
PD i reagon menjëherë Ramës: Kur kapesh në krim përdor gjakun e 21 janarit Nënkryetari demokrat Edi Paloka ka reaguar menjëherë pas konferencës për shtyp të Ramës, një ditë pas dhunës barbare të
Bamir Topi tregon gjithçka, si i zhduku Berisha provat e 21 Janarit Krahas përpjekjeve për të ndikuar tek drejtësia nëpërmjet Presidentit Bamir Topi, për tërheqjen e urdhër-arresteve të pr
Nga Erion Isai, tek gardisti i "21 Janarit" dhe largimi i Dakos: Të veçantat e listës së PS për bashkitë PS ka zyrtarizuar sot listën e kandidatëve për 61 bashkitë e vendit duke bërë kështu që Rama të deklarojë se tashmë janë
VENDIMI/ Qeveria i paguan 103 mijë euro familjarëve të viktimave të "21 Janarit" (FOTO LAJM) Përveç problemeve të shumta që demonstrata dhe vrasjet e "21 Janarit" i shkaktuan shtetit dhe shoqërisë shqiptare, tashm
Roma sytë nga Spanja për merkaton e Janarit Skuadra e Romës është futur në aksion për të marrë nga skuadra e Sevillias një nga senatorët e ekipit, Pablo Sarabia. Ko
Simulohet aksidenti ajror, kështu u rrëzua avioni i futbollistit Emiliano Sala (VIDEO) Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala humbi jetë në aksidentin tragjik me avion mbrëmjen e 21 janarit. Shkaqe janë ende të
UP njofton datën për provimet e janarit Senati i Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, në mbledhjen e mbajtur sot, diskutoi çështjen e organizimit të a
I vranë nipin në protestën e 21 janarit, xhaxhai i Aleks Nikajt tregon shpresën e vetme Si sot 8 vite më parë në mes të Tiranës, katër qytetarë humbën jetën pasi u qëlluan me plumba në protestën që po zhvillo
Trembet Barcelona, Manchester United synon Coutinho-n (VIDEO) Manchester United nuk heq dorë nga ylli Barcelonës Philipe Coutinho. Djajtë e kuq janë të gatshëm të bëjnë cmënduri në m
Chelsea nuk përmbahet, ofron 50 mln £ për sulmuesin anglez Chelsea po mendon që të përforcojë sa më shumë skuadrën në merkaton e janarit. Blutë e Londrës janë vënë në ndjekje
Borë dhe akull, si do të jetë moti në Kosovë gjatë janarit? Eksperti i meteorologjisë dhe profesori universitar, Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në janar do të ketë ulje të temperatur
Suprizat e fatit në javën e parë të janarit Dashi: Ky fillim viti do të jetë i shkëlqyer për ju. Duke filluar nga dita e martë, Marsin do ta keni në shenjë. Falë nd
Çfarë duhet të dini për merkaton e transferimeve të janarit? (FOTO LAJM) Afati kalimtar i janarit është hapur, dhe bota e futbollit ka pritje të larta për finalizimin e transferimeve të mëdha.
Isco merr vendim për të ardhmen e tij Mesfushori i Real Madridit, Isco, ka treguar se nuk do të largohet nga Madridi në afatin kalimtar të janarit, mirëpo mun
Milani pranë akordit me sulmuesin e Sevillas Higuaini do të konfirmohet të Milani gjatë merkatos së janarit dhe ai nuk do të shkojë tek Chelsea, dhe as Morata në Mil