220 rezultate për

janarit

Juve, ėshtė Dani Alves goditja e janarit Juventus kėrkon tė bėjė njė goditje nė merkato qė nė muajin janar. Sipas asaj qė shkruan "TuttoSport", pėr krahun e djat
Juve, ja 12 emrat pėr merkaton e janarit (FOTO LAJM) Merkatoja e Juventusit nuk ndalet kurrė. Pak ditė pas mbylljes sė merkatos sė verės, e mbyllur pa "goditjen e madhe" tė
Milan godet sėrish, nė janar vjen Suso (VIDEO) Milani e ka gati goditjen e parė pėr merkaton e janarit. Sipas asaj qė shkruan "Tuttosport", klubi kuqezi ka nė dorė Jes
Hetimi i 21 janarit, Burgaj pezullohet nga posti i Drejtorit tė Akademisė sė Policisė Hysni Burgaj ėshtė pezulluar nga drejtimi i Akademisė sė Policisė, njė vendim i marrė njė ditė mė parė nga Drejtori i Pė
Milan, 17 shėnuesė kėtė sezon Kėtė sezon tė Serie A, aspak pozitiv pėr skuadrėn e Milanit, janė plot 17 futbollistė kuqezinj qė kanė gjetur rrugėn e r
“Flaka e Janarit 2014” kushtoi 50% mė lirė Komiteti pėr Kulturė, Rini, Sport dhe ēėshtje gjinore, i udhėhequr nga Shpresa Kurteshi, ka mbajtur sot mbledhjen e rreg
Galliani: Blerjet e janarit, tė goditura Administratori i Deleguar i Milanit, Adriano Galliani ka kėmbėngulur se "firmat" e klubit tė tij nė merkaton e janarit d
FIFA-Serbisė: Kosova respektoi rregullat (FOTO LAJM) FIFA i ėshtė pėrgjigjur Serbisė pas ankesės sė Federatės Serbe pėr miqėsoren mes Kosovės dhe Haitit, duke deklaruar se K
Milan, Pazzini nėn vėzhgimin e Napolit Barazimi i djeshėm nė transfertėn e Livornos tregoi edhe njė herė se Napoli e ka tė vėshtirė tė gjejė golin kur nuk luan
Kosova do tė ketė kodin telefonik nė janar tė 2015-ės Kosova do tė ketė kodin e saj telefonik ndėrkombėtar, tė cilin mund ta shfrytėzojnė tė gjithė operatorėt nė fundi tė jan
Man.United: Adnan Januzaj, ylli i janarit (VIDEO) Adnan Januzaj vazhdon tė shkelqejė tek ekipi i tij Manchester United. Ylli nga Istogu ėshtė zgjedhur serisht "Futbollist
Top 10 blerjet mė tė shtrenjta tė merkatos sė janarit (FOTO LAJM) Pavarėsisht kohės sė limituar dhe njė gjėndje ekonomike jo fort tė mirė, merkatoja dimėrore e futbollit dhuroi goditje t
Tė gjitha transferimet zyrtare nė Serie A (FOTO LAJM) Update - Mė 3 janar u hap zyrtarisht merkatoja e janarit, e cila mbyllet nė orėn 23.00 tė 31 janarit 2014 dhe pas 1 shku
Serie A, Top 11 i merkatos sė janarit (FOTO LAJM) Nuk ėshtė merkatoja qė tifozėt ėndėrronin, por gjithėsesi mund tė quhet njė merkato e kėnaqshme, duke parė situatėn ekon
Serie A: Tė gjitha lėvizjet zyrtare (FOTO LAJM) Mė 3 janar u hap zyrtarisht merkatoja e janarit, e cila mbyllet nė orėn 23.00 tė 31 janarit 2014 dhe shumė klube nė Seri
Serie A, tė gjitha transferimet zyrtare (FOTO LAJM) Mė 3 janar u hap zyrtarisht merkatoja e janarit, e cila mbyllet nė orėn 23.00 tė 31 janarit 2014 dhe pas 1 shkurtit tė g
Meta: Koalicioni LSI-PS pozitiv, drejtėsi deri nė fund "21 janarit" Kreu i Kuvendit Ilir Meta, i ftuar nė emisionin televiziv "Opinion" u shpreh mbrėmė se koalicioni me Partinė Socialiste
Masakra e 21 janarit, kryefajtorėt flasin se nuk flet drejtėsia! Kryefajtorët e vrasjeve të 21 janarit, Sali Berisha dhe Lulzim Basha, vazhdojnë të mbrohen dhe shfaj
Tre vjet nga vrasja e 4 protestuesve tė 21 janarit (FOTO-LAJM) Familjarėt e Aleks Nikės, Ziver Veizit, Hekuran Dedes dhe Faik Myrtajt dhe qindra qytetarė janė pėrulur sot pėrpara port
Galliani i prerė: Merkatoja e janarit, e mbyllur Merkatoja e janarit ėshtė mbyllur me ardhjen e Keisuke Hondas. Tė paktėn kjo ėshtė ajo ēka pretendon Administratori i Dl
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.