999 rezultate për

janari

Çmenduri, Juventusi ofron 4 lojtarë për Pogba Paul Pogba është dhe mbetet një objektiv i Juventusit. Media angleze, duke rënë në dijeni edhe të disa prej emrave të me
Kush e pagoi biletën e Lleshajt për Bejrut? Nga 1 Janari MB ka shpenzuar 60 mijë $ udhëtime Aranita Brahaj, drejtoreshë e Open Data ka ngritur një pyetje mbi pagesën e udhëtimit të ministrit të Brndshëm Sandër Ll
Arrihet marrëveshja me arsimtarët, nga janari do t’u rriten rrogat Ministria e Arsimit dhe SASHK-ut kanë arritur marrëveshje për rritje të pagave prej 10% duke filluar nga 1 janari i viti
Janari mund të "divorcojë" Pedron nga Chelsea Futbollisti me përvojë spanjoll mund ta vazhdojë karrierën jashtë kontinentit evropian Pedro Rodriguez po e shikon mu
Mundzukic objektivi kryesor i Manchester United "Djajtë e Kuq" e kanë veçuar sulmuesin kroat si objektivin kryesor për afatin kalimtar të janarit Mario Mandzukic ësh
Pati në dorë dosjen e "21 janarit", jep dorëheqjen gjyqtari i Apelit Në mbledhjen e sotme të KLGJ mes pikave te tjera ne rendin e dites do te shqyrtohet sot edhe kerkesa e gjyqtarit Agim Be
Shpallim "21 Janarin" Festë Zyrtare: Opozita bën kërkesën e beftë në Kuvend Opozita parlamentare ka kërkuar shpalljen e një tjetër feste kombëtare në Shqipëri, e cila është data 21 janar. Propozim
Ndërpreu kontratën! Prej janarit, moderatori i famshëm largohet nga "Top Channel" (FOTO LAJM) Pas dy sezonesh të suksesshme në emisionin "Në shtëpinë tonë", Florian Agalliu nuk do të jetë më pjesë e tij. Burime
Kërkoi blerje, Marotta i përgjigjet Contes Pas ndeshjes me Parmën, ku Interi nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2 dhe shpërdoroi një mundësi të artë për t’i rimar
"Kemi një ndeshje shumë të rëndësishme nesër", Zidan: Në merkaton e janarit do blejmë lojtarë Real Madridi do të përballet ditën e nesërme me Majorkën në transfertë, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 9-të. Në
"Bye" Mustafi, Arsenal kërkon mbrojtës Arsenali është duke kërkuar qendërmbrojtës për afatin kalimtar të janarit. Me këtë rast, Shkodran Mustafi mund të largoh
Në krizë rezultatesh, Manchester United planifikon 4 blerje në janar "Djajtë e Kuq" pritet të jenë mjaft aktivë në afatin kalimtar të janarit, duke e përforcuar mbi të gjitha sulmin, në një
Rakitic e Barcelona drejt "divorcit", katër skuadra gati të përfitojnë Që Ivan Rakitic nuk është në planet e Ernesto Valverde është parë tashmë. Kroati nuk preferohet të jetë në fushë nga tek
"Duan gjak, duan të vrasin 1 nga ne, skenari është si i 21 janarit" Situata në Atir është tensionuar ndërkohë që banorët shprehen se nuk do të ndalen. Dhjetëra banorë të Astirit momenta
3 emra "BIG" pritën të largohen nga Juventusi në merkaton e janarit Sezoni 2019-2020 sapo ka nisur, por te Juventusi po mendojnë për merkaton e janarit. Nuk bëhet fjalë për futbollistë që
Opozita kërkon që 21 janari të shpallet festë kombëtare (FOTO LAJM) Deputetët e opozitës kanë kërkuar që të shpallet festë zyrtare data 21 Janar me kërkesë të 22 prej ligjvënësve, por që 5
Juventus i fiksuar pas yllit të Chelsea-t, gati të shpenzojë miliona në janar Juventusi duket se do të hyjë fuqishëm dhe në merkaon e janarit. Sipas "Sky Sports News", bardhezinjtë po planifikojn
Mandzukic dëshiron kalimin në Premier League Sulmuesi kroat pritet të largohet nga Juventusi gjatë janarit, ndërsa ka ofertë edhe nga Katari Mario Mandzukic dëshi
Hysaj në Premierligë, Chelsea e kërkon që në janar Për 18 muaj u përfol se Chelsea do të ishte një mundësi për të ardhmen e Elseid Hysaj dhe sot është konfirmuar se mbrojt
Vdes një 23 vjeçar në burgun e Dubravës, po vuante dënimin që nga janari Një 23 vjeçar me inicialet F.I nga Vushtrria, është gjetur mbrëmë pa shenja jete një qelinë e tij në Qendrën Korrektuese