999 rezultate për

janar

Nuk bën pjesë në planet e Gattusos, Llorente vendos për të ardhmen në janar Në verën e kaluar u përfol shumë për një kalim të Fernando Llorentes te Interi por edhe për një rikthim te Athletic Bilb
Koeman do me çdo kusht yllin e City-t Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman është duke shtyrë bordin që gjatë janarit të transferojë qendërmbrojtësin e Manches
Federer jep lajmin e madh: Po kthehem në janar Një nga emrat më të mëdhenj në tenisin botëror, zvicerani Roger Federer, njoftoi se pas një kohe të gjatë është e mundur
Nuk ka minuta, Eriksen "përshëndetet" me Interin në janar Eriksen nuk është i kënaqur me minutat që ka në "Giuseppe Meazza" dhe prandaj planifikon të ndryshojë mjedisin e klubit
Nuk rinovon me Arsenalin, Mustafi në "radarin" e Milanit Milani nuk arriti të afronte në skuadër një qëndërmbrojtës në merkaton e verës dhe do të tentojë ta bëjë këtë në merkato
Hysaj në Spanjë? E kërkon klubi i madh E ardhmja e Hysajt vijon të mbetet e pavendosur. Menaxheri i lojtarit ka "kërcënuar" klubin e Napolin me deklaratën
Icardin dhe një tjetër "big", Milan ëndërron goditjen e dyfishtë në janar Milan po vazhdon të fluturojë mes kampionatit dhe Europa League. Skuadra e Pioli-t nuk po gabon asnjë ndeshje dhe ta
Erdhi bujshëm tek Barça, Pjanic largohet në janar? Miralem Pjanic ishte blerja më e bujshme e Barcelonës gjatë merkatos së verës, por mesfushori boshnjak ka luajtur vetëm
Milani gati për 2 goditje të mëdha në Janar Milani e filloi mirë sezonin dhe me katër fitore në katër ndeshje është në krye të tabelës në Serie A. Mediet italian
Koeman i prerë: Në janar dua Memphis Depay Memphis Depay ishte dëshira më e madhe e Ronald Koeman gjatë merkatos së kësaj vjeshte, por pavarësisht përpjekjeve, Bar
Barcelona synon të transferojë dyshen e Premier League në janar Janari do të jetë një muaj me shumë ngarkesa për skuadrën e Barcelonës. Barcelona bëri disa përforcime gjatë merkatos
Interi i ofron Bayernit një shkëmbim të pabesueshëm Inter ka kërkuar shkëmbimin e Christian Eriksen me mbrojtësin e Bayern Munich, Jerome Boateng. Bild raporton se Neroa
E konfirmon presidenti i Lyon, ja kur kalon Depay te Barcelona Depay ishte pranë kalimit te Barcelona në merkaton e verës, madje u përfol deri në ditën e fundit dhe shpresat ishin që
Më 1 janar rriten rrogat! Sa shkojnë pagat për mjekët e mesuesit në Shqipëri (FOTO LAJM) Qeveria do të rrisë nga 1 janari 2021 me 40 për qind pagat e mjekëve dhe infermierëve dhe me 15 për qind pagat e mësuesv
Zgjatet deri më 31 janar 2021 gjendja e emergjencës në Itali Gjendja e emergjencës në Itali është zgjatur deri më 31 janar të vitit 2021. Parlamenti në Itali votoi me 253 vota pr
Milani në rrugën e duhur për të siguruar shërbimet e yllit të Marseille Mediet në Itali raportojnë se Milan është në rrugën e duhur për të siguruar shërbimet e yllit të Marseille. Bëhet fja
Lajm i rëndësishëm! Çfarë do të ndodh me lëvizjen e shqiptarëve pas 1 janarit Bashkimi Evropian do të fusë në përdorim sistemin ETIAS, një sistem elektronik i Informacionit dhe Autorizimit të Udhëti
Bylykbashi: Rama po shkel marrëveshjen e 14 janarit Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili në një konferencë për mediat në ambientet e PD-së kanë reaguar në lidhje me votimin e
Filipçe: Janari do të jetë muaji më kritik me Covid-19 (VIDEO) Me më shumë testime për Covid-19, por me teste, rezultatet e të cilave që do të jenë gati për 15 minuta, Ministria e Shë
Publikohet kalendari për sezonin e ri të Premier League Këtë të enjte, Premier League zbuloi kalendarin për sezonin futbollistik 2020-2021. "Premier League mund të zbulojë s