999 rezultate për

james

E zbulon bashkëkombasi i tij: James Rodriguez drejtë Manchesterit James Rodriguez duhet të synojë që të transferohet tek Manchester United, sipas bashkëkombasit të tij, Faustino Asprilla
Kriza financiare, Real Madridi gati të shesë dy yjet e ekipit Koronavirusi ka shkaktuar një krizë financiare për klubet e mëdha të futbollit. Për shkak të kësaj situate Reali i Ma
Bale dhe James në shitje Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, u ka bërë me dije James Rodriguezit dhe areth Bale se nuk llogarit në shërbim
Pret me padurimin afatin kalimtar të verës, dy gjigandë italianë interesohen me James Rodriguez Gjatë verës së kaluar James Rodriguez nuk u transferua dot te Napoli pasi Reali i Madridit nuk pranoi ofertën e presiden
Ndërron jetë në moshën 94 vjeçare aktorja e fimit James Bond (FOTO LAJM) Honor Blackman, aktorja britanike që luajti Pussy Galore në filmin James Bond Goldfinger, ka vdekur në moshën 94 vjeçare
COVID 19/ "Ka diçka që mban erë", paralajmërimi i fortë i ish-diplomatit amerikan Ish-diplomati amerikan, James Pardew në shkrimin me titull: “Ndërkohë që Covid ka përfshirë botën, Uashingtoni merret me
James Rodrigues larg Realit, Premier League destinacioni i ardhshëm James Rodriguez është duke pritur afatin kalimtat të verës për të gjetur skuadrën e re pasi hapësirat te Reali janë të l
"EL CLASICO"/ Zidane lë në shtëpi Jovic dhe James, fton Marianon Jemi shumë pranë "El Clasicos" dhe ditën e sotme trajnerët e Realit dhe Barcelonës kanë publikuar listën e lojtarevë ku
Juventusi hedh "grepin" te Reali, kërkon mesfushorin kolumbian Juventusi pritet të hidhet përsëri në sulm për yllin e Real Madridit, James Rodriguez. Kolumbiani nuk po gjënë hapsir
Valencia futet në garë për James Rodriguez Valencia synon të nënshkruaj me kolumbianin e Real Madridit i cili nuk po gjenë hapërisa të madrilenët. James Rodrigu
Grimieri shndërron veten si Dua Lipa, dhe nuk do ta dalloni dot nga këngëtarja (VIDEO) Makeup-artisti James Charles, ndonëse vetëm 20 vjeç, ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve dhe është kthyer në një ndër më
Reali i "fiksuar" pas mesfushorit të Lazios, ofron para dhe James Rodriguez Florentino Perez nuk heq dorë nga Sergej Milinkovic-Savic. Presidenti i Realit të Madridit është i fiksuar pas mesfus
Osassuna - Real Madrid, rikthehet Bale, mungojn Hazard e James Rodriguez Sot Raeali i Madridit luan në transfertë ndaj Osassuna për javën e 23 të La Liga-s. Në skuadrën madrilene për këtë ndesh
LeBron James solidarizohet me një tatuazh për vdekjen e Bryant LeBron James një jetë ishte "armiku" i Kobe Bryant në basketbollin amerikan pasi dy yjet e këtij sporti duelonin se kush
Merr vesh lajmin për vdekjen e shokut të tij, Lebron James shpërthen në lot (VIDEO) "Daily Mail" ka publiuar pamjet ku ylli aktual i NBA, Lebron James, njëkohësisht dhe shok i ngushtë me Kobe Bryent merr
Coutinho si James nuk e bind Bayernin, bavarezët ia lë në derë brazilianin Barçës E ardhmja e Philippe Coutinhos nuk do të jetë te Bayern Munich. I transferuar gjatë verës së kaluar në formë huazimi te
Reali kërkon ta shesë James Rodriguezin, jo huazim Zizu nuk e do Jamesin, por Reali s’do ta japë në formë huazimi Real Madrid nuk dëshiron ta japë James Rodriguezin në
ZYRTARE/ Chelsea rinovon kontratën me Reece James Mbrojtësi Reece James ka rinovuar kontratën me Chelsean deri në vitin 2025. James tashmë konsiderohet si i padiskutue
James Rodriguez në radarët e Everton Everton është i vendosur që të transferojnë yllin kolumbian të Real Madrid, James Rodriguez, në merkaton e janarit. S
Reali dëshiron ta mbajë në skuadër Jamesin Mesfushori ofanziv kolumbian do të mbetet në "Santiago Bernabeu" së paku deri në fund të këtij sezoni Real Madridi nu