999 rezultate për

james

ZYRTARE/ James Pallotta shet Romën, ky është pronari i ri Roma ka njoftuar zyrtarisht ndryshimin e pronësisë, pasi Grupi Friedkin ka nënshkruar një marrëveshje blerëse të klubit
Ky është sanduiçi që ju ndihmon të humbni peshë Një sanduiç ofron lirinë për të ngrënë ushqim të shëndetshëm në lëvizje. Ju mund të rrëmbeni një kafshim ndërsa nxitoni
James Rodriguez feston ditëlindjen, aktorja e filmave +18 surprizon futbollistin (FOTO LAJM) James Rodriguez, feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 29-të, ku nuk kanë munguar urimet e shumta. Një nga person
E vendosur, James Rodriguez kërkon largimin në fund të sezonit Ylli kolumbian, James, nuk po gjenë hapësirat e tij te skuadra e Real Madrid, ku në ndeshjet e fundit nuk ka qenë as i f
Real Madridi i vendos çmimin James Rodriguez James Rodriguez nuk ka arritur të gjejë hapësira pas kthimit nga huzimi te Bayerni. E përditshmja spanjolle, ‘Marca’,
James larg Realit, 4 klube të Premier League interesohen për kolumbianin ames Rodriguez do të largohet në verë nga Real Madridi, pasi nuk ka mbështetjen e trajnerit Zinedine Zidane. Kolumbia
Del në shitje për 30 milionë euro, brenda ish-super vilës luksoze të James Bond (FOTO LAJM) Ish vila e aktorit legjendar James Bond, Sean Connery, është nxjerr në shitje për 30 milionë euro. Prona luksoze buzë
Manchester United, destinacioni i ri i James Rodriguez ‘Los Blancos’ nuk kanë shprehur asnjë interesim për të mbajtur lojtarin, dhe duke ditur se në sezonin e ardhshëm përfund
Reali rikthen vëmendjen te mesfushori i Napolit, gati të ofrojë James ose Jovic Fabian Ruiz vijon të jetë një nga objektivat e merkatos verore për Realin e Madridit, por Florentino Perez nuk është gat
I mbani mend vajzat e James Bond që bënë namin, si duken sot bukuroshet (FOTO LAJM) Femrat në rolet e serialit të famshëm të spiunëve James Bond, kanë qenë po aq të dashura për publikun sa dhe vetë krye-a
James Rodriguez pritet t’i bashkohet Atletico Madrid James Rodriguez pritet të qëndrojë te Madridi këtë verë, por me gjasë të madhe jo te Reali. “El Univeral” raporton se
Shijoni 5 supergolat e James Rodriguez me Realin (VIDEO) Për James Rodriguez ky mund të jetë sezoni i fundit me Realin. Për kolumbianin ka shfaqur interes Evertoni ku Ancelot
Çfarë po ndodh me aktorin, "James Bond" shfaqet i plakur dhe i shndërruar (FOTO LAJM) Ai është vetëizoluar me familjen e tij në Haëaiin piktoresk në mes të pandemisë së vazhdueshme të koronavirusit. Dhe Pie
E zbulon bashkëkombasi i tij: James Rodriguez drejtë Manchesterit James Rodriguez duhet të synojë që të transferohet tek Manchester United, sipas bashkëkombasit të tij, Faustino Asprilla
Kriza financiare, Real Madridi gati të shesë dy yjet e ekipit Koronavirusi ka shkaktuar një krizë financiare për klubet e mëdha të futbollit. Për shkak të kësaj situate Reali i Ma
Bale dhe James në shitje Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, u ka bërë me dije James Rodriguezit dhe areth Bale se nuk llogarit në shërbim
Pret me padurimin afatin kalimtar të verës, dy gjigandë italianë interesohen me James Rodriguez Gjatë verës së kaluar James Rodriguez nuk u transferua dot te Napoli pasi Reali i Madridit nuk pranoi ofertën e presiden
Ndërron jetë në moshën 94 vjeçare aktorja e fimit James Bond (FOTO LAJM) Honor Blackman, aktorja britanike që luajti Pussy Galore në filmin James Bond Goldfinger, ka vdekur në moshën 94 vjeçare
COVID 19/ "Ka diçka që mban erë", paralajmërimi i fortë i ish-diplomatit amerikan Ish-diplomati amerikan, James Pardew në shkrimin me titull: “Ndërkohë që Covid ka përfshirë botën, Uashingtoni merret me
James Rodrigues larg Realit, Premier League destinacioni i ardhshëm James Rodriguez është duke pritur afatin kalimtat të verës për të gjetur skuadrën e re pasi hapësirat te Reali janë të l