999 rezultate për

jameel

Aktorja e "fëlliq" Khloe Kardashian në sytë e miliona ndjekësve Jameela Jamil ka reaguar ndaj Khloe Kardashian, e cila promovon vazhdimisht produkte për humbjen e peshës. Aktorja e
Rihanna i jep fund lidhjes me të dashurin miliarder?! Ditën e sotme e gjithë media rozë është shndërruar në një zhurmues rreth Rihanna-s e cila mendohet se është ndarë nga i
Rihanna dhe i dashuri i saj na paskan fshehur një sekret Lidhja e Rihanna-s me multimiliarderin Hassan Jameel u fol shumë në media pas fotove të tyre në Spanjë, të cilat qarkull
E fshehta tronditëse e të dashurit sheik të Rihannës Lidhja e yllit nga Barbadosi Rihanna me multimiliarderin Hasaan Jameel doli në dritë vetëm para kohësh pasi ai u përfol
E fshehta tronditëse e të dashurit sheik të Rihannës Lidhja e yllit nga Barbadosi Rihanna me multimiliarderin Hasaan Jameel doli në dritë vetëm para kohësh pasi ai u përfol
Sheiku i bën dhuratën e parë Rihannës. do habiteni (FOTO LAJM) Romanca mes Rihannës dhe sheikut Hassan Jameel u bë objekt i diskutimeve kudo në media dhe rrjete sociale. Çifti du
E pabesueshme, ja sa e ka rrogën i dashuri i Rihanna-s Hassan Jameel është i dashuri i radhës për yllin e famshëm, Rihanna. Këngëtarja nga Barbadosi dhe sheiku nga Arabia j