999 rezultate për

jakup

Gjykata merr në pyetje Jakup Krasniqin Ulësen e dëshmitarit në rastin ku Fatmir Limaj akuzohet për krime lufte, e ka zënë Jakup Krasniqi, ish-zëdhënës i shtabi
Taksisti shqiptar kthehet në manjak seksual në Kanada Një taksist kosovar është shpallur fajtor në Kanada për sulm seksual ndaj dy pasagjereve të tij. Gjykatësja e Gjykatë
Një prej zëvëndësave të Avokatit të Popullit votohet vajza e ish-këshilltarit të Jakup Krasniqit Kuvendi i Kosovës ka zgjedhur sot me votim të fshehtë katër zëvendës të Avokatit të Popullit. Për këtë pozitë nga nj
2600 km nga Londra në Tiranë me ZIL, ky shqiptar do t'ju habisë (FOTO LAJM) Pas 20 vitesh në Angli, shqiptar Gent Jakupi ka vendosur të kthehet në vend. Por në mënyrën më unike të mundshme. Si
Në këtë vend zgjodhi të relaksohet Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Krahas angazhimeve të shumta në muzikë, artistët nganjëherë gjejnë kohë edhe për relaks. Këngëtarja Leonora Jakupi so
Befason Rudina Magjistari, se çfarë i thotë Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është njëra nga këngëtaret më sharmante dhe me një zë shumë të veçantë dhe linja tejet joshëse. Ajo çd
Urimi special i Leonora Jakupit për Adem Jasharin (FOTO LAJM) Në mbarë trojet shqiptare sot ka festë, shënohet 105 vjetori i pavarësisë së Shqipërisë, ditëlindja e komandantit, Adem
Leonora Jakupi tregon arsyen pse nuk është martuar akoma Leonora Jakupi, këngëtarja e cila numëron shumë vite në skenë, asnjëherë nuk ka folur për jetën e saj personale Nu
Jakupi: Këtë të dielë do të rivotohet në një vendvotim në Çair Gjykata Administrative, refuzoi 15 ankesa të parashtruara për rrethin e dytë zgjedhor, në ankesën e 16-të ka sjell aktve
Krasniqi: Më i lehtë bashkimi kombëtar se liberalizimi i vizave nëpërmjet Shqipërisë Ish-Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi thotë se Shqipëria nuk është rruga e liberalizimit të vizave për qyte
Lirohet nga të gjitha akuzat Lirim Jakupi Lirim Jakupi, ish-luftëtari i tri luftave në trojet shqiptare, atë të Kosovës, të Luginës së Preshevës, Medvegjës e Buja
A do të aderojë Jakup Krasniqi në Vetëvendosje? (VIDEO) I pyetur nëse janë të vërteta fjalët për një mundësi aderimi në Lëvizjen Vetëvendosje, ish kryeparlamentari Jakup Krasni
Leonora Jakupi bën bamirësi në këtë muaj të shenjtë Ramazani (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është një nga këngëtaret e cila është e njohur për nismat e saj të shpeshta në të mirë të komunitetit
Ja cilin kandidat mbështet Leonora Jakupi Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi po vazhdon ta përkrahë fuqishëm një kandidat për deputet nga radhët e Partisë Demokra
Leonora Jakupit i ndodh një gjë e “shëmtuar” Këngëtares së njohur Leonora Jakupi i ka ndodhur diçka e keqe në lidhje me rrjetet sociale. Kjo gjë u ndodhë shpeshhe
Leonora Jakupi flet për herë të parë për të dashurin e saj (VIDEO) Ka shumë vite në skenë, por nuk mbahet mend për ndonjë skandal. Jeta e saj private mbetet vetëm e saj dhe e paprekur nga
Kampioni Berat Jakupi i dedikon medaljen evropiane Ziadin Selës Një kampion i madh si Berat Jakupi s'do mend edhe gjestet i ka prej kampioni. Ai vizitoi Ziadin Selën ashtu si edhe s
Leonora Jakupi: Mirë se erdhe Ziadin Sela, krenarë me ty (FOTO) Këngëtarja e famshme nga Kosova, Leonora Jakupi ka postuar në llogarinë e saj në Facebook videon e Ziadin Selës, teksa a
Bashkëpunëtori i Isa Mustafës tallet me mocionin ndaj qeverisë Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj është tallur nëpërmjet një statusi në Facebook me Jakup Krasniqin, i cili është kreu i Kë
Krasniqi sulmon Mustafën: Largohu e mos mashtro, je i pafuqishëm Ish-Kryetari i Kuvendit, Jakup Krasniqi i ka kërkuar Isa Mustafës të largohet nga posti i Kryeministrit. Ai ka kërkuar n