999 rezultate për

jakup

Jakup Krasniqi kritikon qeverinë Thaçi Këshilli Drejtues i PDK-së është mbledhur këtë pasdite për të diskutuar rreth zgjedhjeve të brendshme të kësaj partie, p
Jakup Krasniqi bën thirrje për unitet -Manifestimi tradicional “Epopeja e UÇK”-së kanë nisur sot në Prekaz, në nderim të komandantin legjendar, Adem Jashari,
Refuzohet peticioni i Vetëvendosjes Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka refuzuar sot të thërrasë mbledhje të jashtëzakonshme të Parlamentit, të kërkuar me peti
Plagosi gruan, u vetëvra 36-vjeçari në Manastir Një tragjedi e rëndë e një çifti ka përfunduar sot pasdite në Manastir me vetëvrasje dhe tentim për vrasje. Sipas agjenc
Leonora sfidon Adelinën: Dil në debat publik Gjatë javës së shkuar, deklaratat e Adelina Ismailit ishin në kopertinën e çdo gazete të fundjavës. Mes fjalive të shumt
Pogradec, 33 vjeçari i jep fund jetës, vetvaret në dyqan Një tjetër vetvrasje është shënuar gjatë ditës së sotme, këtë radhë në qytetin e Pogradecit ku mesohet se një 33 vjeçar
Veljanovski sot në Kosovë Me ftesë të kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, sot në Prishtinë do të qëndrojë një delegacion i Kuvendit
Tani Leonorën mund ta gjeni edhe në FaceBook Këngëtarja e famshme Shqiptare, Leonora Jakupi duket se së fundmi ka filluar t’i kushtoj më shumë rëndësi fansave të saj
Krasniqi ende nuk ka vendosur për kandidaturën Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi po e përmbyll këtë vit pa qëndrim nëse do të jetë kandidat i PDK- së për
Leonora Jakupi dëshiron një bebe Dëshiron të ketë një bebe. Kështu, i është shprehur miqve dhe kolegëve të saj, këngëtarja Leonora Jakupi. Këtë dëshirë,
10 vjetori i Kuvendit, Presidentja uron Jakup Krasniqin Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka uruar kryeparlamentarin Jakup Krasniqi me rastin e dhjetëvjetorit të nisjes s
Jakup Krasniqi takon Edi Ramën Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Jakup Krasniqi, kishte sot një takim edhe me kreun e Partisë Socialiste të
Leonora: Nuk e vodha këngën Këngëtarja e njohur kosovare Leonora Jakupi mohon të ketë vjedhur këngën e saj të fundit me të cilën po konkurron në fes
Krasniqi, përgjigje negative EULEX-it Përkundër presioneve të vazhdueshme politike, kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, nuk ka lëshuar pe sa i për
Dell: Krasniqin e largon vetëm populli Ambasadori amerikan në Kosovë, Christopher Dell, është pajtuar me deklaratën e kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Jakup K
Dell: Krasniqi is challenging the internationals The U.S. ambassador in Pristina, Christopher Dell reacted sharply to the refusal of Jakup Krasniqi for the removal of th
Dell: Krasniqi po sfidon ndërkombëtarët Ambasadori amerikan në Prishtinë, Kristofer Dell reagoi ashpër ndaj refuzimit të kryeparlamentarit Jakup Krasniqi për të
Aliu: Shkelja e Jakupit dënohet deri 15 vjet burg Akuzat dhe kundër akuzat mes Nuhi Aliut, kandidat për deputet I RDK-së me ministrin e ambientit jetësor dhe planifikimit
Jakupi i kundërpërgjigjet Aliut Ministri i Ekologjisë, Nexhat Jakupi ka reaguar kundër Nuhi Aliut kandidati për deputet në njësinë zgjedhorë numër 1, i
RDK akuzon ministrin Jakupi Rilindja Demokratike Kosovare ka akuzuar BDI-në në lidhje me presionet e ushtruara nga kjo parti ndaj përkrahësve dhe ka