999 rezultate për

jake

Përgjakën rrugët, 2 të vdekur dhe 9 të plagosur nga aksidentet tragjike Dy aksidente tragjike kanë shkaktuar dy viktima dhe të paktën dhjetë të plagosur gjatë ditës së sotme. Pas aksidenti
Manjakë të krimbur në para, këta janë më të pasurit e të gjitha kohërave Aktualisht, njeriu më i pasur në botë është lider i Amazon, Jeff Bezos me pasurinë që i është vlerësuar në 131 miliardë
Përgjaken rrugët, makina i merr jetën kalimtarit në Fushë-Krujë Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm pran fshatit Arrameras në aksin Fushë Krujë-Tiranë. Sipa
Lidhja e binjakëve, përqafohen sapo dalin në dritë (FOTO LAJM) Binjakët pothuajse gjithmonë kanë një lloj lidhjeje të veçantë mes tyre. Dhe zakonisht, edhe pas lindjes ata kanë tenden
Binjakët e 'Al Pazar' flasin për largimin nga spektakli Dy binjakët e spektaklit humoristik "Al Pazar", Donald dhe Romeo Veshaj kanë qenë ditën e djeshme të ftuar në emisionin
Përgjaken rrugët e Durrësit Aksident me vdekje në Durrës. Policia informon se një këmbësor 67-vjeçar me iniciale J.P. është përplasur nga një automj
Binjakët martohen me binjaket, mësoni nëse i ndërrojnë partnerët në shtrat (FOTO LAJM) Brittany and Briana Deane janë dy binjake identike të cilat janë martuar me dy vëllezër po ashtu identikë. Të dyja mo
Mallra serbe hynë akoma në Kosovë Qytetarë edhe ekonomistë të Kosovës besojnë se në Kosovë hyjnë ilegalisht mallra serb ,shkruan Albeu.com Edhe pse Kos
Këto janë tre shenjat e horoskopit që tradhëtinë e bëjnë për qef Ata, thjesht, adhurojnë të tradhtojnë, madje nuk e bëjnë këtë për shkak se janë të këqij, por natyra u është e tillë që
“Ëngjëlli i vdekjes” bënte eksperimente, pse në këtë fshat ka shumë binjakë Cândido Godói është një qytezë prej 7000 banorësh në jug të Brazilit dhe ajo që e bën të veçantë është numri jashtëzakon
Binjakë me fansen? Këngëtari shqiptar sqaron ngjarjen Në nëntor të vitit të shkuar, nëpër rrjete sociale qarkulluan foto dhe video të Ardian Bujupit të filmuara nga një vajzë
"Vetëvrasja" e 16-vjeçares mbushet me mister, më e mira e shkollës në Divjakë Pak para ditës së Shën Valentinit në Divjakë ndodhi një ngjarje jashtë vëmendjes së të gjithëve. Një vajzë vetëm 16 vjeç
Binjakët i propozojnë binjakeve në të njëjtën ditë Vëllezër binjakë që njohën dy motra binjakë, zgjodhën një datë “binjake” për t’u propozuar atyre. Brittany dhe Briana
Mbulohet me mister "vetëhelmimi" i 16-vjeçares në Kavajë (VIDEO) Vdekja e 16 vjeçares nga fshati Shën e Premte në Divjakë të Lushnjes u raportua në fillim nga burime të policisë si vetë
"Beni fle në mes", njihuni me binjaket që ndajnë të njëjtin burrë Ato janë tashmë binjaket më të njohura në botë, pasi ndajnë të njëjtin burrë. Lucy dhe Anna nga Australia njihen si
Manchester United i Solsjaker nuk ndalet, triumfon ndaj Leicester (VIDEO) Manchester United i Solsjaker nuk di të ndalet. "Djajtë e Kuq" i janë falur një goli të Rashfrord që në minutën e 8
E çuditshme, vetëm varri i këtij ushtari amerikan rri në gjelbërim (FOTO LAJM) Në maj të vitit 2014 gruaja e dashur e Jake Reyssing vdiq në moshën 65-vjeçare. Në vitin e tij të 86 Jake çdo mëngjes sh
Manchester United konfirmon Solsjaker? Ole Gunnar Solskjaer është duke bërë shumë mirë në stolin e Manchester United pas largimit të JoseMourinhos. Norveg
Binjaket habisin rrjetin me ngjashmëritë, edhe shtatzanë në të njëjtën kohë Dy motra, binjake identike, çdo situatë të jetës e kanë përballuar njësoj e njëkohësisht. Por ajo që i diferencon ako
Vrau binjakët, historia e bukuroshes serbe trondit Zvicrën (FOTO LAJM) Gjykata e Luzernës ka filluar gjykimin për një vajzë 23 vjeçare me origjinë serme me akuzën e vrasjes pasi lindi dhe hod