999 rezultate për

jahtit

Piktura portret më e kushtueshme në botë brenda jahtit të sheikut saudit Portreti më i kushtueshëm në histori, “Salvator Mundi’, gjurmët e të cilit humbën në mënyrë misterioze gjatë një shitjej
Foli me prindërit duke qarë në telefon, shtohet misteri i vdekjes së modeles në jahtin luksoz Modelja australiane Sinead Mcnamara u gjet pa shenja jetë në jahtit luksoz të miliarderit meksikan Alberto Baillères, i
As 23 bote me naftë nuk i mjaftojne për të shuar "etjen" jahtit të miliarderit rus (VIDEO) Jahti i miliarderit rus Viktor Rashnikov u ankorua në portin e Kusadasit pak ditë më parë në Turqi nuk tërhequr vëmendje
As 23 bote me naftë nuk i mjaftojne për të shuar "etjen" jahtit të miliarderit rus (VIDEO) Jahti i miliarderit rus Viktor Rashnikov u ankorua në portin e Kusadasit në Turqi nuk tërhequr vëmendjen e mediave dhe t
Kur ishte fëmijë bënte foto para jahtit të Perezit, sot është një ylli i Galaktikëve Një foto e fëmijërisë së Marko Asensios është bërë virale në internet duke thyer rekordet e shikimeve ditën e sotme.
Berisha nuk heq dorë: Vëllai i Ndreut i dha Tahirit patentën e jahtit 100 tonësh ISh-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish për çëshjten “Tahiri”, ku është përmendur dhe emri i vllait të deputeti
DETAJET/ Jahti me 4 tonë kanabis, ku po heton policia Disa ditë pas kapjes së tre shqiptarëve me 3.9 tonë drogë në një jaht në brigjet e Italisë, Policia referon dosjen e ngj
Babai i pilotit të Formula 1, ky është pronari super miliarder i jahtit të ankoruar në Durrës (FOTO LAJM) Një jaht gjigant është ankoruar këto ditë në portin e Durrësit duke gjallur jo pak admirim dhe kureshtje tek punonjësit.
EKSKLUZIVE/ Zbulohet pronari super miliarder i jahtit që mahniti pushuesit në Sarandë (FOTO LAJM) Një super jaht mahniti para disa ditësh pushuesit në gjirin e Sarandës duke nxitur kuriozitetin për pronarin e tij. Ndër
Aventurieri gjerman gjendet i mumifikuar brenda jahtit të tij (FOTO LAJM) Një aventurier gjerman është gjetur i mumifikuar në jahtin e tij të braktisur këtë fundjavë në brigjet e Filipineve jugo
Luksi i jahtit "Salt" (FOTO LAJM) Një udhëtim të tillë askush nga ne nuk do e refuzonte, me këtë supërjaht i cili të mundëson një pamje paranomike në det
"Fshati" që lundron në ujë (FOTO-LAJM) Një kompani britanike ka nisur punën për prodhimin e një jahti i cili ngjason me një fshat që lundron mbi ujë. Kabina e
Është koha për të shijuar pushimet (FOTO-LAJM) Pas fitores së kampionatit botëror dhe atyre momenteve të bukura të kaluara pas rikthimit në atdhe, Mario Goetze ka vend
Brenda jahtit luksoz të Eddie Jordan (FOTO-LAJM) Britaniku i Formula 1, Eddie Jordan, mori më në fund çelësat e jahtit të tij luksoz i cili ka kushtuar 32 milionë sterli
Studentët kopjojnë James Bond, marrin drejtimin e superjahtit (VIDEO-FOTO) Studentët e Universitetit të Teksasit kanë kopjuar metodat e James Bond për të marrë drejtimin e një super jahti i cili