999 rezultate për

jahtin

Ja sa drogë u kap në jahtin që drejtohej nga tre shqiptarë (FOTO LAJM) Tre shqiptarë u kapën kur policia italiane dhe ajo bllokoi nje jaht te mbushur me rreth 4 tone droge. Policia e Shtetit
Mbushën jahtin me 4 ton drogë, zbardhen detajet e para mbi 3 shqiptarët Tri shqiptarët që u kapën me gati 4 tonë hashash në një jaht në brigjet italiane, rezultojnë banues në Durrës dhe Tiranë
Princi i Arabisë Saudite ankoron jahtin superluksoz në Portin e Durrësit, ja me kë do takohet (FOTO LAJM) Princ AlWaleed bin Talal bin Abdulaziz Al-Saud, anëtar i Familjes Mbretërore të Arabisë Saudite, ka ardhur me jaht ne po
Shqiptari ngacmon modelen serbe, sherr i madh në Budva Starleta Tamara Djuric është një nga të ashtuquajturat bukuroshe serbe, e cila duket se ka shkaktuar një incident të pad
Del në shitje Aston Martin i ri që imiton jahtin e shpejtë (FOTO LAJM) Ky Aston Martin në shikim të parë duket si çdo Vanquish Volante, mirëpo është i vetmi që u bazua në barkën me shpejtësi
Arkitekti italian projekton jahtin e së ardhmes (FOTO LAJM) Arkitekti italian Gabriele Teruzzi ka krijuar një koncept të ri për super jahtet e së ardhmes. Super-jahti italian pë
Shpend Ahmeti flet për jahtin, ja ku ndodhet ai (FOTO LAJM) Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, i cili është bërë subjekt bisedash lidhur me jahtin miliona dollarësh, ai ka sqarua
Mercedes prezanton super- jahtin me vlerë 1.7 milion dollarë Të mërkurën, prodhuesi gjerman Mercedes-Benz i njohur për makinat luksoze, ka debutuar me jahtin super luksoz , çmimi
Ramës, vizitorë me jahtin super-luksoz në Dhërmi Një jaht super-luksoz është ankoruar ditën e sotme në ujërat pranë vilës qeveritare në Dhërmi, ku po kalon pushimet krye
Urdhër nga bashkëshortja, Depp shet jahtin që bleu për ish partneren Ka mjaftuar vetëm një kërkesë e bashkëshortes që Johnny Depp të shiste jahtin që kishte blerë për ishin e tij. Aktori ka
Jahti më i madh në botë (FOTO LAJM) Në foto do të shikoni Jahtin më të madh të të gjithë kohërave. Ai është investim i një miliarderi rus Andrey Igorevich M
Njihuni me jahtin më të shpejtë në botë (VIDEO) WallyPoëer 118, është jahti më luksoz dhe më i shpejtë në botë që lundron në Adriatik. Jahti më i shpejti në botë ësh
Njihuni me jahtin më të madh në botë (FOTO LAJM) Double Centry, është superjahti që pritet të jetë jahti më i madh në botë. Jahti do të jetë i përbërw nga nëntë tarraca
Italia, destinacioni i pushimeve për Rihannan Pas koncerteve intesive është koha për pushime. Rihanna di si të festojë dhe të shlodhet ndërsa herë pas here bën edhe "
Miranda Kerr sërish me miliarderin Ndonëse supermodelja Miranda Kerr hodhi poshtë të gjitha zerat se ajo ishte duke u shoqëruar me një miliarder, tashmë çd
Familja e Jobs në Itali, pushime në jahtin 100-milionë dollarësh (FOTO-LAJM) Jahti Venus i projektuar nga Philippe Starck për Steve Jobs, i cili është tani në pronësi të bashkëshortes së Jobs, Lau
Shijon pushimet, Selena në jahtin e DiCaprios (FOTO LAJM) Ndërsa pak ditë më parë, në jahtin e DiCaprios ishin vetëm meshkuj, duke tërhequr vëmëndjen e paparacëve, situata ka ndr
Në jahtin e Di Caprios vetëm meshkuj, ç'po ndodh? (FOTO LAJM) Leonardo Di Caprio në të shumtën e rasteve vihet re nën shoqërinë e modeleve, por ndodh që ai të kalojë një ditë vetëm m
Prostituta vret shefin e Google (FOTO-LAJM) Një 26 vjeçare u arrestua të premten për vrasjen e Forrest Hayes, 51 vjeç, babai i pesë fëmijëve. Dyshohet se prostituta
Rihanna e "Artë" në jahtin luksoz (FOTO LAJM) Nëse ka një veshje që mund të përkufizojë këngëtaren Rihanna, pa dyshim që është bikini. Gjatë javëve të fundit, 25-vje