999 rezultate për

jahti

Me pishina e vend për ulje helikopteri, brenda jahtit super luksoz të miliarderit (VIDEO) Kur bëhet fjalë për investimet dhe pasuritë e miliarderëve nëpër botë herë herë na duken të pabesueshme shifrat marramen
Marrëdhënie në jahtin luksoz? Këtij çifti i kushtoi sa qimet e kokës Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jaht
I fiksuar pas luksit, dalin pamjet nga jahti i shtrenjtë i Kim Jong Un (FOTO LAJM) Kim Jong-Un bëri bujë vetëm pak ditë më parë pasi u përfol për vdekjen e tij. Ama ai doli në publik më gjallë se kurr
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin dhe disa mijëra euro, Paulin Ndreu thumbon sërish Auron Taren (FOTO LAJM) Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili
Rama i ngujuar në Surrel, plas sherri mes çunave të Rilindjes Ndërkohë që vendi po përballet me krizën e koronavirusit, një jaht i një miliardereje greke që bujti në Durrës të premte
Pjerin Ndreu "me nder familje" ndaj Auron Tares për jahtin luksoz: Kemi gjithë jetën që përballemi Ka shkaktuar një debat të fortë vendimi i Drejtorisë së Përgjithshme Detare për të mos lejuar qendrimin në portin e Durr
Mahnitet Durrësi, ankorohet në port jahti super-luksoz Aktualisht e gjithë Shqipëria është në një gjendje të vështirë për shkak të situatës së koronavirusit. Ama sot porti
600 milion euro, Bill Gates blen jahtin e ëndrrave Një ndër njerëzit më të pasur në botë ka blerë një super jaht e i cili funksionon me hidrogjen të lëngshëm. Bill Gate
Anije luftarake e ndërthurur me atë kozmike, njihuni me "bishën" që pritet të pushtojë oqeanet (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë pasi arkitektja italiane e mjeteve lundruese, Elena Nappi, zbuloi projektin e saj të një jahti që shndërr
Zhdukja e kapitenit turk në Shëngjin, çfarë po ndodh me jahtin super luksoz Prokuroria shqiptare i ka kthyer pronarit jahtin e mbetur në ujërat shqiptare pas zhdukjes së kapiteni turk Sezgin Yavuz
Anije ushtarake apo jaht miliarderësh? Njihuni me "bishën" e detit (FOTO LAJM) Në dete e oqeane qarkullojnë shumë superjahte, të cilët çdo vit përmirësohen. Vetëm pak ditë pasi arkitektja italiane e
Shkrumbohet jahti super luksoz i këngëtarit të famshëm (FOTO LAJM) Jahti luksoz i këngëtarit të njohur, Marc Anthony ka marrë flakë. Mediat e huaja raportojnë se në momentin që flakët
E pabesueshme, shfaqet jahti luksoz që zhytet 300 metra në thellësi për 10 ditë rresht (FOTO LAJM) Gjithçka duket sikur ka dalë nga një film me James Bond, por është një projekt që tregon se e ardhmja e jahteve luksozë
Marrëdhënie në jahtin luksoz? Këtij çifti i kushtoi sa qimet e kokës Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jaht
Edhe me ujëvarë, ky është superjahti luksoz (FOTO LAJM) Një firmë holandeze ka dizenjuar një superjaht që brenda tij ka shkallë lundruese, një qilar vere dhe ujëvarë. Vida,
Zhdukja misterioze e kapitenit, biznesmeni turk tërheq jahtin që u gjet i braktisur Është tërhequr nga porti i Shëngjinit jahti i biznesmenit turk i cili u gjet i braktisur në det të hapur me 6 shtator të
"Anije kozmike" mbi ujë, del në shitje super jahti luksoz (FOTO LAJM) Katër kabina me hapësirë të madhe të cilat mund të mbajnë deri në 12 persona, një urë private dhe një tarracë për të mar
Dalin pamjet, e bija e Trump kalon pushimet me miliarderin rus në superjahtin e tij (FOTO LAJM) Disa dokumente të bëra publike kanë zbuluar se Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj Jared Kushner kanë bërë pushime me mi
Zhdukja e kapitenit turk/ Habit ambasadori: Jahti erdhi vetë nga Mali i Zi Ambasadori i Turqisë në Tiranë ka folur lidhur me ngjarjen e ndiodhur në fund të muajit Gusht ku një Jaht i braktisur u
Projektohet superjahti që do të "pushtoj" detet dhe oqeanet, vlera marramendëse (FOTO LAJM) Një superjaht po projektohet se fumdmi për të “pushtuar” detet dhe oqeanet. Anija që do të kushtojë 90 milionë paund