999 rezultate për

jahti

Fansa të vërtetë? Luana Vjollca rekord pëlqimesh me foton me bikini (FOTO LAJM) Mjafton emri i saj që në media të bëhet zhurmë dhe imagjino çfarë mund të bëjë një foto e Luana Vjollcës me bikini duke
Merrni frymë thellë, pozat më të fundit të Georginës nga jahti janë speciale (FOTO LAJM) E dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, Georgina Rodrigues, është mjaft aktive në profilin e saj në “Insta
Si rrallëherë, Arilena Ara ndan super foton nga jahti me motrat e saj (FOTO LAJM) Si rrallëherë, Arilena Ara ka ndarë një foto me motrat e saj dhe duket se elegancën e paskan në gen. Tre vajzat kanë
Nga jahti luksoz, Ronaldo i bën dedikimin romantik Georginës (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një nga çiftet më të njohura në botën e sportit. Portugezi, i cili ka qenë
Dan Bilzerian sjell në Durrës jahtin plot me vajzat e haremit të tij (FOTO LAJM) Mesdheu është kthyer një nga destinacionet më të preferuara të personave “VIP” në botë. Së fundmi në hartën e ndalim
Në momente intime nga jahti, Rezarta Shkurta ndan pamjet me Ermal Hoxhën (VIDEO) Prej disa javësh, këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet me pushime në jug të Shqipërisë. Pak ditë më parë, ajo publikoi
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin luksoz dhe disa mijëra euro, Tare thumbon Ndreun Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili
Jashtë pritshërive, "Lamborghini" nxjerr pamjet e super jahtit luksoz (FOTO LAJM) Gjiganti italian i automjeteve “Lamborghini”, ka publikuar projektin e një jahti super luksoz, me një vlerë 2.7 milionë
"Lamborghini mbi ujë", kështu do të duket superjahti me 4 mijë kuaj-fuqi (FOTO LAJM) Nëse mendonit se automjetet e lëvizshme të prodhuara nga Lamborghini janë të kushtueshme, prisni deri sa të shihni model
Me bikini nga jahti luksoz, fotot provokuese të Alesa Bamit po bëjnë namin (FOTO LAJM) Alesia Bami është një nga ish-velinat e komentuara të shoëbizz-it shqiptar, e cila tashmë është në grupin e prezantuesev
Ronaldo dhe Georgina në super formë, fotografohen në jahtin luksoz (FOTO LAJM) Javën e kaluar ata zbuluan se kishin nisur pushimet e tyre luksoze, pasi u shfaqen teksa relaksoheshin në një jaht. C
"Më në fund", Zaimina nis pushimet dhe fotot me bikini nga jahti janë "zjarr" (FOTO LAJM) Ditët e fundit personazhet e njohur të ‘shoëbiz-it’ shqiptar kanë treguar se kanë nisur të pushojnë pas një periudhe të
Në jahtin luksoz 15 milionësh, Ronaldo dhe Georgina shijojnë pushimet (FOTO LAJM) Covid-19 nuk e ka penguar çiftin e famshëm Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez të shfrytëzojnë motin perfekt në Ita
Nuk i le vend imagjinatës, Angela Martinin me poza provokuese nga jahti (FOTO LAJM) Edhe pse ka shumë vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Angela Martini, është mjaft e dashur për publikun sh
Me spital brenda, ky është super jahti më i shtrejntë në botë (FOTO LAJM) Miliarderët po kërkojnë një mundësi të reja për të kaluar karantinën nëse bota i rikthehet sërish izolimit për shkak të
Nuk i le vend imagjinatës, Angela Martinin me poza provokuese nga jahti (FOTO LAJM) Edhe pse ka shumë vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Angela Martini, është mjaft e dashur për publikun sh
Me 8 laboratorë, miliarderi i naftës ndërton jahtin 300 milionë euro (FOTO LAJM) Miliarderi norvegjez Kjell Inge Rokke, i cili ka vënë një pasuri të madhe nga nxjerrja e naftës, po i përdor rezervat e
Me pishina e vend për ulje helikopteri, brenda jahtit super luksoz të miliarderit (VIDEO) Kur bëhet fjalë për investimet dhe pasuritë e miliarderëve nëpër botë herë herë na duken të pabesueshme shifrat marramen
Marrëdhënie në jahtin luksoz? Këtij çifti i kushtoi sa qimet e kokës Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jaht
I fiksuar pas luksit, dalin pamjet nga jahti i shtrenjtë i Kim Jong Un (FOTO LAJM) Kim Jong-Un bëri bujë vetëm pak ditë më parë pasi u përfol për vdekjen e tij. Ama ai doli në publik më gjallë se kurr