999 rezultate për

jaht

Me 8 laboratorë, miliarderi i naftës ndërton jahtin 300 milionë euro (FOTO LAJM) Miliarderi norvegjez Kjell Inge Rokke, i cili ka vënë një pasuri të madhe nga nxjerrja e naftës, po i përdor rezervat e
Me pishina e vend për ulje helikopteri, brenda jahtit super luksoz të miliarderit (VIDEO) Kur bëhet fjalë për investimet dhe pasuritë e miliarderëve nëpër botë herë herë na duken të pabesueshme shifrat marramen
Lanë kamerën në pyll për të filmuar kafshët, gjahtarët tmerrohen nga pamjet Imazhi i një vajzë të vogël fantazmë të filmuar në një pyll të Neë York-ut ka tmerruar banorët e zonës. Kamera u vend
Marrëdhënie në jahtin luksoz? Këtij çifti i kushtoi sa qimet e kokës Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jaht
I fiksuar pas luksit, dalin pamjet nga jahti i shtrenjtë i Kim Jong Un (FOTO LAJM) Kim Jong-Un bëri bujë vetëm pak ditë më parë pasi u përfol për vdekjen e tij. Ama ai doli në publik më gjallë se kurr
Me jahtet e tyre njerëzit e famshëm japin një mesazh për mbar botën Shumë e përshkruan skenën si befasuese ose frymëzuese, të tjerët ishin aq të prekur sa nuk gjetën fjalët për të treguar
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin dhe disa mijëra euro, Paulin Ndreu thumbon sërish Auron Taren (FOTO LAJM) Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili
Rama hedh poshtë kërkesat e biznesit të madh: Shisni jahtet e vilat dhe paguani dritat! Kryeministri Edi Rama hodhi poshtë kërkesat e biznesit të madh për përballizimin e krizës aktuale të shkaktuar nga koron
Rama i ngujuar në Surrel, plas sherri mes çunave të Rilindjes Ndërkohë që vendi po përballet me krizën e koronavirusit, një jaht i një miliardereje greke që bujti në Durrës të premte
Pjerin Ndreu "me nder familje" ndaj Auron Tares për jahtin luksoz: Kemi gjithë jetën që përballemi Ka shkaktuar një debat të fortë vendimi i Drejtorisë së Përgjithshme Detare për të mos lejuar qendrimin në portin e Durr
Mahnitet Durrësi, ankorohet në port jahti super-luksoz Aktualisht e gjithë Shqipëria është në një gjendje të vështirë për shkak të situatës së koronavirusit. Ama sot porti
Jahtet, kroçerat dhe motorët e ujit, çfarë ndryshimesh parashikon ligji i ri Qeveria ka vendosur të rregullojë me një ligj të veçantë atë që quhet turizëm detar duke përfshirë këtu të gjithë mjetet
600 milion euro, Bill Gates blen jahtin e ëndrrave Një ndër njerëzit më të pasur në botë ka blerë një super jaht e i cili funksionon me hidrogjen të lëngshëm. Bill Gate
Anije luftarake e ndërthurur me atë kozmike, njihuni me "bishën" që pritet të pushtojë oqeanet (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë pasi arkitektja italiane e mjeteve lundruese, Elena Nappi, zbuloi projektin e saj të një jahti që shndërr
Zhdukja e kapitenit turk në Shëngjin, çfarë po ndodh me jahtin super luksoz Prokuroria shqiptare i ka kthyer pronarit jahtin e mbetur në ujërat shqiptare pas zhdukjes së kapiteni turk Sezgin Yavuz
"Strukturë gjahtarësh", Lleshaj paralajmëron "kokat" e krimit Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka publikuar dy prioritetet kryesore të kësaj ministrie gjatë 2020 duke theksuar se
Anije ushtarake apo jaht miliarderësh? Njihuni me "bishën" e detit (FOTO LAJM) Në dete e oqeane qarkullojnë shumë superjahte, të cilët çdo vit përmirësohen. Vetëm pak ditë pasi arkitektja italiane e
Shkrumbohet jahti super luksoz i këngëtarit të famshëm (FOTO LAJM) Jahti luksoz i këngëtarit të njohur, Marc Anthony ka marrë flakë. Mediat e huaja raportojnë se në momentin që flakët
E pabesueshme, shfaqet jahti luksoz që zhytet 300 metra në thellësi për 10 ditë rresht (FOTO LAJM) Gjithçka duket sikur ka dalë nga një film me James Bond, por është një projekt që tregon se e ardhmja e jahteve luksozë
Marrëdhënie në jahtin luksoz? Këtij çifti i kushtoi sa qimet e kokës Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jaht