999 rezultate për

jadon

Hapet sërish saga Dembele, Man.United kërkon ta huazojë Manchester United ka hapur bisedimet me Barcelonën për huazimin e Ousmane Dembele në ‘Old Trafford’. ‘Djajtë e Kuq’ n
Manchester United heq dorë nga Jadon Sancho Jadon Sancho do të mbetet te Dortmund. Manchester United duket se janë gati që të heqin dorë nga ndjekja e yllit angl
Jo vetëm Ronaldinho, kush është idhulli tjetër i Jadon Sancho Anësori sulmues i Borussia Dortmundit, Jadon Sancho, pranon se legjenda e Liverpoolit, John Barnes, ishte idhull i tij n
Manchester United kërkon shërbimet e "dështimit" të Barcelonës Skuadra e Ole Gunnar Solskjaer synon të përforcohet edhe më shumë gjatë merkatos së verës dhe në listën e dëshirave ka d
Liverpool kryeson garën për Sanchon Ylli anglez i Borussia Dortmund, Jadon Sancho, po tërheq vëmendje të madhe para merkatos së verës. Anësori lidhet me
Marrëveshje po, nënshkrim ende jo, Solskjaer vazhdon të ëndërrojë për Sanchon Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer po ëndërron të nënshkruajë me sulmuesin e Borussia Dortmundit, Jado
Liverpool heq dorë nga ylli i Dortmundit Liverpooli duket se ka hequr dorë nga ylli i Dortmundit, Jadon Sancho. Ylli anglez, i cili aktualisht aktivizohet me
Juventusi parakalon Man.United për Jadon Sancho Në merkaton e verës do të ketë një duel të ashpër mes Manchester United dhe Juventusit për të blerë kartonin e talentit
Formacioni më i mirë me lojtarët e top 5 ligave europiane (FOTO LAJM) Formacioni më i mirë i pesë ligave të Evropës është publikuar. Whoscored bazuar në statistikat e lojtarëve ka formuar
Manchester United thyen rekord me transferimin e Jadon Sancho Manchester United prej kohwsh ka qenw nw lwvizje pwr yllin e Dortmund, Jadon Sancho. Ole Gunnar Solskjaer po udhëheq
Borussia e Dortmund i vendos çmimin Jadon Sanchos Borussia Dortmundi e ka rritur çmimin e kartonit të Jadon Sanchos në 120 milionë stërlina, sipas Don Balonit. Manches
Borussia Dortmund planifikon shitjen e Jadon Sancho Borussia e Dortmund është e vendosur që do të tregohet shumë e kujdesshme me Jadon Sancho gjatë afatit kalimtar të verës
"Çmendet" Reali, 180 milion euro për Jadon Sanches Real Madrid po kërkon të rrëmbejë talentin e Borussias së Dortmundit, Jadon Sanches. Sipas të përditshmes gjermane "S
Manchester United del bllof, ylli i Dortmundit nuk shitet Jadon Sancho nuk do të largohet nga Borussia e Dortmundit. Të paktën kështu ka thënë drejtori i skuadrës gjermane Michae
Jadon Sancho merr vendimin për të ardhmen e tij Jadon Sancho duket se ka vendosur për të ardhmen e tij. 18-vjeçari është duke u ndjekur nga një numër i madh i skuadr
Nga Moise Kean tek Jadon Sancho, njihuni me telentet që premtojnë shumë për të ardhmen (FOTO LAJM) Disa të njohur dhe disa janë pak. Përmes galerisë ju do të niheni me futbollistët që kanë lindur pas vitit 2000 teksa t
Jadon Sancho refuzoi Bayernin për Dortmundin Sipas drejtorit sportiv të Bayern Munich, Hasan Salihamidzic, Jadon Sancho kishte refezuar bavarezët për Borussia Dortmu
Nëna e binjakëve të ngjitur për herë të parë mund t’i mbajë në krahë të ndarë ( FOTO LAJM) Nicole McDonald mbajti djalin e saj Jadon në krahë për herë të parë në atë që ajo e quan “një nga momentet më të lumtura
Binjakët Jadon dhe Anias McDonald ndahen me sukses (FOTO LAJM) Dy binjakë të bashkuar në kokë janë ndarë me sukses të premten në mëngjes pas një operacioni që zgjati për më shumë se 1