999 rezultate për

jackson

Polici ngatërron revolen elektrike me atë me plumba dhe qëllon adoleshentin Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Georgia të Shteteve të Bashkuara, ku një polic ka ngatërruar revolen me plumba me
Policia zbulon materialet e frikshme që u gjetën në shtëpinë e e Michael Jackson Policia kaliforniane më në fund ka bërë të ditur zbulimet shqetësuese që gjeti në shtëpinë e yllit të popit Michael Jack
Michael Jackson është gjallë! (FOTO LAJM) Michael Jackson ka disa vite që nuk është më midis nesh, por sozia e tij është gjallë dhe jeton në Shtetet e Bashkuara t
Vajza e Michael Jakson bën të atin krenar Pothuajse kanë kaluar 10 vjet që nga ndarja nga jeta e Yllit Michael Jackson. Ama ka qenë Paris Jackson, e bija e kn
Bateristi i Michael Jackson pëlqen performancën e çiftit shqiptar (FOTO LAJM) Një nga dyshet më simpatike të muzikës shqiptare, të dy të zbuluar në talent shown "The voice", kanë zbuluar një moment
Jannet Jackson e divorcuar por e lumtur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur ndryshe edhe si motra e yllit të popit Michael Jackson, ka vetëm pak kohë që ka nisur procedurat e
Vajza e Michael Jackson ngatërrohet me një të pastrehë Vajza e Michael Jackson, Paris Jackson, është ngatërruar me një të pastrehë. Ajo ka qenë e ulur në parking gjatë dis
Vajza e Micheal Jackson deklaratë tronditëse për vrasjen e babait të saj Paris Jackson beson se babai i saj, Michael Jackson është vrarë. 18-vjeçarja ka dhënë intervistën e parë të saj për revi
Janet Jackson, nënë për herë të parë në moshën 50 vjeçare Në moshën 50 vjeçare, këngëtarja Janet Jackson është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka bërë publik zëdhënësi i saj
Janet Jackson për herë të parë e veshur si myslimane (FOTO LAJM) Janet Jackson është fotografuar për herë të parë e veshur si myslimane që pasi lajmëroi shtatëzaninë e saj. Këngëtarj
"Babai më infektoi me HIV!" (FOTO LAJM) Kur Brajan Jackson ishte ende i vogël, babai i tij e donte shumë, por gjithçka ndryshoi kur ai u kthye nga Arabia Saudit
"Drake ia kalon edhe Michael Jackson" Rihanna, Adele dhe Justin Bieber janë lënë pas nga Drake, i cili ka thyer rekordin e vendosur nga Michael Jackson për no
Kosova në luftë në 1999, ja çfarë bëri gjenerali Jackson (VIDEO) Viti 1999 ka qenë kulmi i ushtrisë serbe për t'u hakmarrë dhe për të vazhduar vrasjen dhe dëbimin e shqiptarëve nga troj
Jackson: Marrëveshja e Kumanovës ka përcaktuar fatin e serbëve në Kosovë Komandanti i parë i KFOR-it, gjenerali britanik, Michael David Jackson, konsiderohet si gjenerali i cili çliroi Kosovën,
Koreografi rrëfen anën e errët të Jackson: Abuzoi me mua kur isha 7 vjeç (FOTO LAJM) Edhe pas vdekjes, duket se nuk kanë fund akuzat ndaj Michael Jackson. Koreografi i Michael Jackson dhe i shumë yjeve të
Michael Jackson është gjallë? (VIDEO) Miachel Jackson u gjet pa jetë në banesën e tij në Los Angeles në vitin 2009. Jackson ishte 48-vjeç kur u nda nga jeta d
Familjarët e Jackson mendojnë për pasuri, ja ndëshkimi që po merr vajza Familjarët e Michael Jackson janë të shqetësuar për fatin e vajzës së të ndjerit, por mbi të gjitha për pasurinë që ajo
Mjeku i mbretit të popit: Jackson ishte gjallë kur shkoi në spital Mjeku i mbretit të popit, Michael Jackson, është kthyer në një personazh ku përpos deklaratave kontradiktore, ai vijon e
Zbulohen planet që thurte Michael Jackson, martesë me një 12 vjeçare Çdo ditë e më shumë mediat e huaja i kthehen lajmeve për Michael Jackson, e ndërsa vajza e tij nuk qëndron asjëherë në h
Ja çfarë thotë vajza e Michael Jackson pas akuzave të rënda Pas akuzave për pedofili, një reagim ka ardhur nga vajza e Michael Jackson. Vajza e tij Paris Jackson ka tentuar t'i moh