999 rezultate për

jack

10 fakte të panjohura për Jackie Chan Jackie Chan, i lindur më 7 prill 1954 në Central and Western District në Hong Kong, është një aktor i famshëm i filmave
Dua Lipa në lidhje të re? Dua Lipa është këngëtare shqiptare, e cila aktualisht jeton dhe vepron në Britani të madhe. Para dy ditësh ajo ishte
Vajza e Michael Jackson kapet ''mat'' me modelen (FOTO LAJM) Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh dokumenton jetën e saj të përditshme në Instagram. Por prej kohë
Liverpool kërkon yllin e Arsenalit Liverpool ka hyrë në garë për mesfushorin anglez të Arsenalit, Jack Wilshere. Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka
Ra dëborë për herë të parë pas 29 vitesh, paralizohet Florida (FOTO LAJM) Dëbora e rënë në Tallahassee të Floridas për herë të parë në 29 vjet ka shkaktuar trafik, mbylljet e aeroportit dhe temp
Njihuni me policin që kërcen si Michael Jackson kur drejton trafikun! (VIDEO) Ai është frymëzuar nga filmat e Bollywood-it, ka mustaqe të stilit të Freddie Mercury dhe lëvizjet e Michael Jackson, nj
Fëmijët e Michael Jackson pozojnë së bashku për festa Dy fëmijët më të rritur të të ndjerit, mbretit të pop-it Michael Jackson shpreshherë janë në vëmendjen e medias edhe për
20 kuriozitetet që nuk i dini për filmin "Titaniku" Të rrallë janë njerëzit, që nuk e kanë parë, apo edhe që nuk kanë qarë me skenat e filmit, “Titaniku”. Por janë 20 el
Heroizmi i 8-vjeçares shpëton jetën e së motrës Një nxënëse tetë vjeç ka shpëtuar jetën e motrës së saj më të vogël, kur ajo po mbytej me një copë çokollatë, me një tek
Rusia ekspozon bombarduesin e ri supersonik (VIDEO) Një bombardues i ri Tupolev Tu-160 me rreze të gjatë, i pari që nga viti 1992, doli nga hangari pasi Rusia rifilloi prod
Polici ngatërron revolen elektrike me atë me plumba dhe qëllon adoleshentin Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Georgia të Shteteve të Bashkuara, ku një polic ka ngatërruar revolen me plumba me
Policia zbulon materialet e frikshme që u gjetën në shtëpinë e e Michael Jackson Policia kaliforniane më në fund ka bërë të ditur zbulimet shqetësuese që gjeti në shtëpinë e yllit të popit Michael Jack
Michael Jackson është gjallë! (FOTO LAJM) Michael Jackson ka disa vite që nuk është më midis nesh, por sozia e tij është gjallë dhe jeton në Shtetet e Bashkuara t
Zgjidhet misteri i shekujve, ky është "Jack Kasapi" Filmat, librat, mitet, legjendat, konferencat, debatet dhe ndoshta asnjëherë tjetër një vrasës serial në histori u “desh
Vajza e Michael Jakson bën të atin krenar Pothuajse kanë kaluar 10 vjet që nga ndarja nga jeta e Yllit Michael Jackson. Ama ka qenë Paris Jackson, e bija e kn
E PABESUESHME/ Prindërit e shitën për 26 dollarë, historia e trishtë e të madhit Jackie Chen A mund ta besoni se aktorin e madh dhe shumë të dashur Jackie Chen e kanë shitur për vetëm 26 dollarë?! Epo ky ishte
Rafa Benitez kërkon "fatziun" e Arsenalit Benitez dëshiron të nënshkuajë me Jack Wilshere. Tekniku i Neëcastle, Rafa Benitez vazhdon të kërkojë përforcime për
Bateristi i Michael Jackson pëlqen performancën e çiftit shqiptar (FOTO LAJM) Një nga dyshet më simpatike të muzikës shqiptare, të dy të zbuluar në talent shown "The voice", kanë zbuluar një moment
10 fakte të panjohura për Jackie Chan Jackie Chan, i lindur më 7 prill 1954 në Central and Western District në Hong Kong, është një aktor i famshëm i filmave
Francezi Wenger i bllokon kalimin lojtarit të tij në Seria A Menaxheri i Arsenalit ka shprehur mendimin e tij rreth mundësisë që Jack Wilshere do të luajë për Sampdorian. "Unë me