999 rezultate për

jaap

Plas gallata: Zyrtarizuan Jaap Stam si trajner të ri, por në foto ishte dikush tjetër (FOTO LAJM) Klubi i Cincinnati-t në Majoor League Soccer (Shtetet e Bashkuara të Amerikës ) zyrtarizoi ditën e sotme në krye të s
Rezultate të dobëta, ish-mbrojtësi i Milanit jep dorëheqjen te skuadra e njohur Ish-lojtari i Milanit, së fundi trajner i Feyenoordit, Jaap Stam ka dhënë dorëheqjen pas humbjes turpëruese kundër Ajax
ZYRTARE: Jaap Stam jep dorëheqje nga Feyenoordi Jaap Stam ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit tw Feyenoordit Drejtori teknik i Feyenoordit, Sjaak Troost ka thën
Stam te Milan, De Boer: Do luftojmë ta mbajmë Ish mbrojtësi Jaap Stam përflitet si kandidat për të plotësuar stafin e Clarence Seedorf te Milani, por trajneri i Ajaxi
Berisha: Dhurata e Veer, një skulpturë guri nga Bjeshkët e Namuna (FOTO LAJM) Kryeministri në ikje, Sali Berisha, ka publikuar sot me krenari dhe kënaqësi, ddhuratat që ai ka marrë nga skulptori hol
Artisti holandez: Berisha, Gjergj Kastrioti i kohëve të sotme Kryeministri Berisha priti sot artistin holandez Jaap van’t Veer, i cili prej vitesh jeton dhe punon në Alpet shqiptare.