999 rezultate për

izraelin

Palestina ndërpret komunikimin zyrtar me Izraelin Presidenti palestinez, Mahmoud Abbas, ka lajmëruar që lidershipi palestinez do të ndërpresë të gjitha kontaktet me Izrae
Pas fitores me Izraelin, Mavraj viziton xhaminë më të vjetër në botë (FOTO LAJM) Mërgim Mavraj, ka shfrytëzuar transfertën ndaj Izraelit për të bërë një vizitë në dhe xhaminë më të vjetër e cila është
Sot De Biasi zgjidh dilemat e së ardhmes në konferencë për shtyp Një ditë përpara ndeshjes me Izraelin Gianni De Biasi e bëri të qartë nëse e mendon apo jo të ardhmen e tij në stolin ku
Mesazhi i veçantë i Mërgim Mavrajt disa orë pas fitores me Izraelin Kapiteni i Shqipërisë Mërgim Mavraj në ndeshjen me Izraelin është shfaqur shumë i i emocionuar pas fitores 0-3 që arriti
Hakmarrja shqiptare, Memushaj fundos Izraelin Shqipëria ka arritur të marrë hak ndaj Izraelit, i cili e mposhti b0renda në Shqipëri 0-3. Për të marrë hak plotësis
Premtimi i Mavrajt para ndeshjes me Izraelin: Dalim faqebardhë! (VIDEO) Kapiteni i ri i kombëtares Mërgim Mavraj ka folur në konferencë për shtyp në Izrael, para sfidës së nesërme. Mbrojtësi k
De Biasi largohet nga Shqipëria, paralajmëron një tjetër disfatë me Izraelin (VIDEO) Sfida e sotme pritet të vendosë të ardhmen e Gianni De Biasit në stolin e Shqipërisë. Një rezultat negativ, të cilit i s
Memushaj e ka gati "recetën" për të dalë nga kriza në kombëtare (VIDEO) Humbja me Luksemburgun në miqësore ka tronditur ambientin kuqezi, pasi Shqipëria humbet prej 5 ndeshjesh radhazi. Mesfus
Hysaj i bindur: Cikli nuk ka mbaruar, De Biasi nuk do të largohet Pas humbjes së turpshme ndaj Luksemburgut, Shqipëria do të luajë sfidën e radhës kualifikuese ndaj Izraelit. Elseid Hysa
Flet ish-bomberi Bogdani: Humbje befasuese, ja si mund ta mundim Izraelin! Rezultati i miqësores me Luksemburgun ka qenë befasues edhe për Erjon Bogdanin, ish-sulmuesin kuqezi që mban rekordin si
Pronarët e Interit bindin De Biasin, gati largimi pas ndeshjes me Izraelin Grupi i biznesmenëve kinezë që kanë në pronësi Interin, Suning, ka gati një ofertë tunduese për trajnerin e kombëtares s
Di Biasi kritikon ndeshjen me Izraelin: Fitoi falë gjyqtarëve Trajneri i Shqipërisë, Gianni de Biasi, e sheh si shumë të rëndësishme miqësoren ndaj Luksemburgut, para ndeshjes me Izr
De Biasi publikon listën për Luksemburgun dhe Izraelin, lë jashtë kapitenin Shqipëria do të luajë sfidën miqësore kundër Luksemburgut dhe më pas sfidën ndaj Izraelit disa dit ëmë vonë për eliminat
Ndeshja me Izraelin, kombëtarja do të përgatitet në Turqi Kombëtarja shqiptare e futbollit do të grumbullohet në Turqi përpara sfidës së radhës kualifikuese të Kupës së Botës nda
Shqipëria përcakton miqësoren para ndeshjes me Izraelin (FOTO) Kombëtarja Shqiptare do të luajë me 11 qershor sfidën e radhës për eliminatoret e Kupës së Botës, por para saj është par
Basha zbulon strategjinë: Ja çfarë nuk duhet të bëjmë ndaj Italisë Mesfushori i kombëtares, Migjen Basha i ka bërë një analizë grupit eliminator, duke e pranuar se humbja me Izraelin e ko
Komandanti SS i Hitlerit që vrau nazistët për Izraelin (FOTO LAJM) Në vitin 1962, Otto Skorzny, një prej komandantëve më famëkeq të trupave naziste SS, të cilin Hitleri e kishte vlerësuar
Trump: OKB-ja po e trajton Izraelin në mënyrë 'jokorrekte' Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, sot përsëri ka shprehur përkushtim që Irani të mos zhvilloj armatim atomik dhe e ka
Gjermania inatoset me Izraelin, anulon takimin mes qeverive Përfaqësues të qeverisë së Gjermanisë dhe Izraelit të cilët kishin planifikuar një takim i cili ishte paraparë të mbahej
Donald Trump bëhet palë me Izraelin: Duroni deri sa të bëhem President Presidenti i zgjedhur i SHBA-ve, Donald Trump i ka bërë thirrje Izraelit që të qëndrojë i fortë derisa ai të marrë det