999 rezultate për

izoluar

Leclerc infektohet me koronavirus Leclerc ka konfirmuar se simptoma mesatare dhe ndihet mirë, derisa është izoluar në Monaco. Lajmin e konfirmoi vetë a
Infektohet me COVID-19 moderatorja e njohur shqiptare: Nuk i shpëtova dot! (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare, Fiori Dardha është infektuar me Koronavirus. Fiori ka treguar se nuk ka simptoma dhe
Vranësira të dendura dhe shi, si do të jetë sot moti Sipas MeteoAlb vranësira të dendura dhe shira të pakët mbizotërojnë motin në vendin tonë gjatë paradites. Mesdita dhe
Infektohet me COVID-19 kryebashkiakja: Jam izoluar në banesë! Lajmin e ka dhënë vetë Alma Hoxha përmes një shënimi në faqen zyrtare të Bashkisë së Përmetit, duke konfirmuar se do të
Kriminale në Turqi, i burgosuri lihet të vdesë në karrige plastike i izoluar (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sëfundmi në burgun e Gumushanes në Turqisë. Ish-nën komisari Mustafa Kabakçioglu u gj
E zbulon mjeku francez i ish-diktatorit, ja pse Enver Hoxha izoloi totalisht Shqipërinë Shqipëria përjetoi një ndër diktaturat më të ashpra nën udhëheqjen e Enver Hoxhës. Më 11 prill është dita kur 27 vjet më
Dhjetë mësues infektohen me COVID-19, të tjerë të dyshuar Dy nxënës në Pogradec janë izoluar në banesa pasi kanë pasur kontakt me një infektuar me Covid-19. Mësohet se dy nxënësi
Raste të reja me koronavirus te gjigandët e La Ligas Valencia ka zbuluar se një lojtar i tyre ka rezultuar pozitiv me koronavirus pas testeve të bëra para fillimit të stërvi
Detaje nga konflikti në burg me të izoluarit: Njëri prej tyre preu damarët! Dy të burgosur raportohet se janë konfliktuar me policët, në Burgun e Fushë-Krujës. Ardjan dhe Bert Shera nisën konfl
Skuadra e Prishtinës është vet-izoluar në hotel, pret vendimin e UEFA-s Ende nuk ka një vendim final për ndeshjen ndërmjet, Lincol dhe Prishtinës në Evropa Ligë. Pas testimeve të bëra sot p
I izoluar prej disa ditësh, si është gjendja e Avdullah Hotit? Visar Berisha, këshilltar për shëndetësi i Kryeminstrit të Kosovës, ka folur për gjendjen shëndetësore të Avdullah Hotit
3 ditë i izoluar me COVID-19, Veliaj reagon e falenderon Ramën: Do t'a mund! Prej tre ditësh kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është i izoluar në banesë, pasi rezultoi pozitiv me COVID-19. N
Ylli i Sevillas infektohet me koronavirus, humb sfidën e Europa League Një futbollist i Sevillas me Koronavirus. Lajmin e dha vetë klubi andaluzian nëpërmjet një komunikate zyrtare, ku thekso
SKANDALOZE/ Prej të hënës pret ambulancën! Bashkëshortja e kompozitorit e sëmurë rëndë Vera Ibrahimi bashkëshortja e kompozitorit të ndjerë, Feim Ibrahimi, shkruan se është e sëmurë prej ditësh. Nëpërmjet
Shefi me koronavirus, karantinohen 8 persona të tjerë Pas rastit të shefit të Epidemiologjisë në Bulqizë, Afrim Sula, i cili rezultoi me Covid-19, gjatë ditës së sotme janë i
Temperaturat në rritje, por sërish moti ka surpriza Vendi ditën e sotme do të shoqërohet jo vetëm me kthjellime, por edhe me temperatura relativisht të larta në vendin tonë
100 muaj nga dialogu për liberalizim të vizave, por Kosova ende e izoluar Janë bërë 100 muaj prej se Kosova dhe Bashkimi Evropian kanë filluar dialogun për liberalizimin e vizave, ndërsa ende nj
Çfarë i ndodh trurit tuaj kur jeni të izoluar me partnerin gjatë gjithë kohës? Karantina ka qenë një bekim dhe një mallkim për shumë çifte. Shtrohet pyetja: çfarë ndodh në trurin tënde nëse je me par
Ju pëlqen vetmia? Para jush shtëpitë më të izoluara në botë (FOTO LAJM) Nëse jeni një person që ju pëlqen shumë të rrini vetëm, Albeu.com do t'ju sjellë shtëpitë më të bukur në botë, por që ja
Mihrije Braha: Të na kishin izoluar ditën e parë s'di sa fëmijë do kishim bërë (VIDEO) Mihrije Braha ka rrëfyer marrëdhënien me bashkëshortin e saj Naimin gjatë qëndrimit të izoluar në shtëpi. Këngëtarja