999 rezultate për

izet

Kërcënohet me jetë Izet Haxhia: Do të të bëj copa, mish të pjekur! (FOTO LAJM) Izet Haxhia është kërcënuar me jetë nga një i dënuar për vrasje në burgun e sigurisë së lartë në Drenovë (Korçë) ka kërc
"Të bleu Berisha", reagon ashpër ndaj akuzave ish e dashura e Izet Haxhisë Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak deklaratve të tyre t
E dashura bjonde shpërthen në ofendime ndaj Izet Haxhisë: Isha viktimë e një monstre! Ju kujtohet lidhja e zjarrtë e dashurisë së Izet Haxhia me Erjona Parrucën? Lajmi për dashurinë e tyre pushtoi media
"Isha viktimë e një monstre", ish e dashura shpërthen keq ndaj Izet Haxhisë Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak deklaratve të tyre t
Nuk po "ndizet" te Reali, Mourinho e do Jovic te Tottenham si zëvendësues të Kane Jose Mourinho është i interesuar për ta transferuar në Tottenham sulmuesin e Real Madridit, Luka Jovic. Lajmin e ka b
DELVINË/ Njëri nga kandidatët tërhiqet në minutën e fundit, fituesi merr 25 vota Në garën për kryetarin e Partisë Socialiste në Delvinë ishin Izet Silaj që e mbante këtë funksion deri më sot dhe njëher
Humbje e madhe, Izet Haxhija merr lajmin e hidhur në qeli Prej muajsh Izet Haxhia gjendet në qëli në pritje të rihetimit të dosjes së tij. Së fundmi Haxhiaj, ish-gardiani i S
Ndizet atmosfera në dasmën e Kreshës, publikohet videoja ku kërcen çifti Kresha po i jep fund beqarisë mbrëmjen e sotme me një dasmë madhështore të mbajtur në një restorant në Prishtinë. Kr
Shqiptari: 11 vagona treni më kaluan mbi trup, jetoj pa këmbë e duar Sot në “Ftesë në 5” u trajtua historia e pabesueshme e Izet Onuzit, 50 vjeçari nga Kukësi që humbi duart e këmbët gjatë
Arsenali nuk "ndizet", mposhte edhe nga Licester (VIDEO) Arsenali u mposht nga Leicester në udhëtim me rezultat të pastër 2:0. Golat për vendasit i realizoi i disponuari për
Grabitet shtëpia e policit të vrarë, Izet Demaj Ende pa u bërë një vit nga vrasja në detyrë e policit, Izet Demaj, familja e të ndjerit ka marrë një goditje të radhës.
Avokati i Izet Haxhisë: Keqtrajtohet sa herë bën deponime Avokati i Izet Haxhisë, Idajet Beqiri ishte i ftuar në Fax News ku foli për vendimin e sotëm të Gjykatës së Apelit e ci
Milani nuk ndizet, mposhtet nga Roma në 'Olimpico' (VIDEO) Roma ka mposhtur Milanin me rezultat 2-1 në ndeshjen e xhiros së 10-të të Serie A të zhvilluar në “Olimpico”. Vendasi
"Ke manipuluar moshën”, Berisha tregon sekretin e rinisë: Kalitem çdo ditë, gjumin e bëj top! Luaj në I-pad, shoh kuriorizete Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë mbrëmjen e së premtes i ftuar në emisionin e Arjan Çanit. Berisha ka thënë se ndie
7 orë para Krimeve të Rënda, çfarë po ndodh me Izet Haxhinë Izet Haxhia është shoqëruar këtë të mërkurë në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ku po jep dëshmi lidhur me dosjen "Hajdar
"Plan për ta eliminuar", Izet Haxhia pritet të marrë statusin e të mbrojturit të drejtësisë Për Izet Haxhinë do të marren masa të posaçme sigurie në burg. Këtë ka deklaruar ditën e sotme akovati i tij, Idajet
Tentativa për eliminimin e Izet Haxhisë, flet drejtori i burgjeve Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili, ka raportuar në Komisionin Parlamentar të Sigurisë lidhur me gjendjen n
"Tentuan ta eliminojnë", avokati i Izet Haxhisë tregon detajet Avokati i Izet Haxhisë, Idajet Beqiri ka deklaruar për mediat se klienti i tij është kërcënuar pas kallëzimit dhe deklar
Tentohet eleminimi fizik i Izet Haxhisë Avokati i Izet Haxhisë, Idajet Beqiri pretendon se ndaj klientit të tij është tentuar eleminimi fizik. Sipas Beqirit
I pandehur për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia përballet me Krimet e Rënda Izet Haxhia është gjendur sot përballë Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Kjo për arsye të transferimit të dosjes "Azem