999 rezultate për

ivanovi

Vrasja e Ivanoviç, Rama tregon bisedën me Vuçiç Kryeministri Edi Rama ka zbardhur disa pika të takimit me homologun e tij Aleksis Tsipras në mbledhjen e grupit të Parti
Detajet e fundit për vrasjen e Ivanovic Nuk ka asnjë përparim në zbardhjen e vrasjes së liderit të iniciativës qytetare, “Liria, Demokracia, Drejtësia”, Oliver
EULEX ndal procedurat e gjykimit të Oliver Ivanoviçit EULEX’i së shpejti me anë të një aktvendimi, do të ndali çdo procedurë ndaj Oliver Ivanoviçit, i akuzuar për krime lufte
Vrasja e Ivanoviçit, Prokuroria e Shtetit jep detaje Prokurori i Shtetit të Kosovës është duke kryer hetime intensive për vrasjen e politikanit nga veriut i Mitrovicës, Oliv
Deputetja zbardh masat që do të merren pas vrasjes së Ivanoviçit Kryetarja e Komisionit për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Donika Kadaj-Bujupi mbajti konferencë pë
Detajet e fundit, Ivanoviç u vra nga dy persona Kamera të shumta të sigurisë thuhet të kenë kapur ngjarjen e 16 janarit, ku i vrarë mbeti lideri serb në Kosovë, Oliver
Asambleja Parlamentare e KE diskutoi vrasjen e Ivanoviçit Sot në Komisionin për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës, është diskutuar
Deputetja Dërguti citon Ivanoviçin: Jemi të rrezikuar jo nga shqiptarët por nga këta banditë Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Aida Dërguti ka mbajtur një fjalim para këshillit të Evropës në lidhje me veprimtarin
Policia e Kosovës jep të dhënat e fundit nga hetimi për vrasjen e Ivanoviçit Policia e Kosovës thotë se hetimet për vrasjen e Oliver Ivanoviçit, po zhvillohen me një intensitet të plotë nga ana e g
Gruaja e Ivanoviçit zbulon detaje të reja, pyetet për Vuçiçin E veja e presidentit të Iniciativës Qytetare Oliver Ivanoviç, Milena Popovic Ivanoviç ka mohuar spekulimet se Aleksanda
Pretendimi që ndryshon rrjedhën: Ivanoviç u vra nga SHBA për këtë arsye Gjatë ditës së sotme gazetat që konsiderohen se janë të afërta me presidentin, Aleksander Vuçiç, kanë akuzuar Shtetet e
Politikani serb tregon presionin që ka prokuroria në vrasjen e Ivanoviçit Kur flitet për Kosovën, flitet për ne, prandaj s’mund të qëndrojmë indiferentë. Kështu i ka thënë të përditshmes së Beog
Zbardhet plani i vrasjes së Ivanoviçit Raportimi për vrasjen e kryetarit të SDP-së, nga Mitrovica e veriut, Oliver Ivanoviç, po vazhdon edhe më tej të jetë në
KFOR hyn në pjesën ku u vra Ivanoviç, ofron siguri Komandanti i KFOR-it gjeneral-major Salvatore Kouci vizitoi sot Komunën e Mitrovicës së veriut dhe u takua me shefen e A
Mediat serbe zbulojnë videon nga vrasja e Oliver Ivanoviçit Instituti i Mjekësisë Ligjore në Prishtinë ka disa regjistrime, por edhe prokurorët në Mitrovicë nuk i morën ato as një
Vuçiç: Nuk dua të besoj se SHBA kishte dijeni për vrasjen e Ivanoviçit Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka thënë se deklarata që kishte lëshuar Departamenti Amerikan i Shtetit për qyte
Amerikani zbulon arsyen e vrasjes së Ivanoviçit Në një artikull të botuar në një faqe interneti të revistës amerikane për Politikë të Jashtme, profesori i njohur, Edwar
Çudisin mediat e huaja: Vdekja e Ivanoviçit i duhej Kosovës Në mars të vitit 2003, një snajper i thjeshtë nga një grup i fuqishëm kriminal ka qëlluar kryeministrin reformist të Ser
A do të arrestohet serbi i famshëm për vrasjen e Ivanoviçit? Policia e Kosovës është deklaruar për raportimet se personi i dyshuar për përfshirjen e vrasjen e Oliver Ivanoviçit të j
Zbulohet i dyshuari për vrasjen e Ivanoviçit, pritet arrestimi (FOTO LAJM) Vrasja e Oliver Ivanoviçit ka mundur të jetë kryer nga grupi i Milan Radojcic i cili ka raporte të mira me strukturat ud