999 rezultate për

ivanka

Fotoja e Ivanka Trump me djalin e saj zemëron gjithë rrjetin Dje, Ivanka Trump postoi këtë foto në Twitter. Në krah mban të birin, Theodore, 2 vjeç. ǒtë keqe mund të ketë këtu? Epo
Tërbim ndaj fustanit të Ivanka Trump (FOTO LAJM) Teksa në Shtetet e Bashkuara kanë shpërthyer protestat kundër urdhrit të Donald Trump për bllokimin e emigrantëve në SHB
Pse pamja e Ivanka Trump është shembull për t’u marrë? (FOTO LAJM) Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë. Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë
Trump nuk e do burrin e Ivankës, dhe për këtë familja presidenciale ka rënë në hall ǒhalle mund të ketë njeriu më i pushtetshëm në botë, dhe e bija me të shoqin? Mesa duket, Ivanka zihej shpesh me të
Nuk i respekton burrin, Ivanka "shpërthen" keq ndaj Donald Trump Ivanka Trump shpesh është përpjekur për të mbrojtur babain e saj, presidentin Donald Trump, në lajmet e publikuara në me
Ivanka Trump vishet si shkencëtare dhe interneti "çmendet" (FOTO LAJM) Ivanka Trump po komentohet së fundmi në rrjetet sociale pas një postimi në Twitter ku shihet e veshur si shkencëtare, me
"Partnerja ime në krim", Ivanka publikon fotografinë mahnitëse (FOTO LAJM) Ivanka Trump postoi një foto të mrekullueshme në Tëitter të vajzës së saj e veshur me një fustan që kushton rreth 7.990
Dominojnë lulet dhe ngjyra e kuqe, veshjet e shtrenjta të Ivanka Trump (FOTO LAJM) Si vajza e Presidentit të Amerikës Donald Trump, Ivanka Trump po bie shumë në sy për paraqitjen dhe veshjet e saj elegan
Skiatori amerikan bën për "ujë të ftohtë" Ivanka Trump (FOTO LAJM) Vajza e Donald Trump, Ivanka, fluturoi në Pyeongchang të premten e kaluar si e dërguara e SHBA në mbylljen e Lojërave Ol
E pyeti për tradhtinë e Donald Trump, Ivanka shtang gazetarin (FOTO LAJM) Në një intervistë me NBC që zhvilloi të hënën në mëngjes, vajza e Donald Trump Presidentit të SHBA-ve, Ivanka Trump u py
Ivanka Trump i mahnit të gjithë në Lojërat Olimpike (FOTO LAJM) Ivanka Trump udhëtoi të premten në Korenë e Jugut për të marrë pjesë në ditët e fundit të Lojërave Olimpike Dimërore.
Kjo është pasuria marramendëse e Ivanka Trump (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka trashëguar pamjen e nënës së saj dhe natyrën konkuruese në biznes nga babai i saj. Fëmija i dytë i Do
Na ka mashtruar! A e dini cili është emri i vërtetë i Ivanka Trump (FOTO LAJM) Edhe pse të gjithë vajzën e Presidentit të SHBA e njohin si Ivanka, para disa kohësh ajo vetë ka pranuar se emri i saj i
Ivanka Trump e Koresë së Veriut, motra e Kimi-it mahnit mediat (FOTO LAJM) Sikur të ishte "vallëzimi diplomatik" disiplinë olimpike, Koreja Veriore do të fitonte medaljen e artë, vlerësojnë medie
Shokohen amerikanët, puthja e Donald Trump dhe Ivankës ngre dyshime të forta (FOTO LAJM) Puthja e Donald Trump dhe vajzës së tij Ivanka në veprimtarinë e kompanisë H & K Equipment në Coraopolis të Pensilvanisë
Më e bukur se kurrë, Ivanka Trump "tërbon" amerikanët (FOTO LAJM) Interneti po shpërthen mbi fotot e Ivanka Trump pasi vajza e Presidentit Donald Trump u fotografua duke zbritur nga avio
Në një botë plot me Kardashians bëhu një Ivanka Trump (FOTO LAJM) Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë. Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë
Ivanka Trump vizitoi shkollën, prindërit largojnë fëmijët në shenjë protestë (FOTO LAJM) Prindërit e nxënësve në një shkollë të mesme të Konektikatit thonë se janë mërzitur kur vajza e parë Ivanka Trump bëri n
Dosja e stilit të Ivanka Trumpit (FOTO LAJM) Të qenit Vajza e Parë mund të kërkojë po aq përkushtim sa të jesh Zonja e Parë. E kjo vlen veçanërisht nëse i merr pë
Ivanka Trump lë nam në Japoni, nuk di të hajë me shkop (FOTO & VIDEO) Vajza më e madhe e presidenti të ShBA-së Ivanka Trump këtë radhë mori pjesë në një vizitë zyrtare jashtë shtetit. Ajo