999 rezultate për

ivanka

Brenda rezidencës luksoze ku do të jetojë Ivanka Trump pas largimit nga Shtëpia e Bardhë (FOTO LAJM) Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj Jared Kushner po largohen nga Washington dhe po shkojnë në Florida së bashku me ish-
Biden shkaktar për krisjen e marrëdhënies mes Donald Trump dhe Ivankës Pas protestës së dhunshme në Kapitol, Presidenti Donald Trump deklaroi se nuk do të ishte i pranishëm në marrjen e detyr
Nga Ivanka te dhëndri, Trump bën gati listën e personave që do falë para largimit Donald Trump ka hartuar një listë me dhjetëra persona që ai dëshiron të falë, para se të largohet nga Shtëpia e Bardhë.
E fshiu! Çfarë shkruante Ivanka Trump në postimin për trazirat në SHBA Vajza e presidentit aktual të SHBA,Ivanka Trump i ka quajtur protetuesit që sulmuan ndërtesën e Kapitolit në SHBA “Patri
Ivanka publikon kartolinën familjare të festave, por pse mungoi Melania Trump? (FOTO LAJM) Zonja e Parë e SHBA nuk dukej gjëkundi sot në fotot familjare të Krishtlindjes të bijës së Donald Trump, Ivanka, e cila
Provokoi liderët botërorë, rastet kur Ivanka Trump guxoi me veshjet (FOTO LAJM) Ivanka Trump nuk e ka aspak problem të blejë veshje të stilistëve më të mirë botërorë. Paratë nuk janë shqetësim për
Merr fund "epoka" e Ivanka Trump, ju prezantojmë me Ashley Biden Pas vëmendjes që Ivanka Trump mori falë fitores dhe udhëheqjes së Trump, është koha për t’u njohur me Ashley-in! Ashl
Ivanka Trump "tradhton" të atin, mediat zbulojnë planin e vajzës së presidentit Bija e Donald Trump mund të nisë një karrierë të veçuar politike në SHBA pas dështimit të presidentit për t'u rizgjedhur
Pas fitores së Biden, çfarë do të ndodhë me fëmijët e Donald Trump? (FOTO LAJM) Presidenca e Trump ka qenë një çështje familjare dhe tani që ylli i Donald Trump ra, fëmijëve të tij gjithashtu u duket
Ivanka Trump mbledh miliona dollarë për fushatën e babait të saj Këshilltarja dhe vajza e madhe e Donald Trump, Ivanka Trump ka thyer rekordin e mbledhjes së të ardhurave për rizgjedhje
Provokoi liderët botëror, rastet kur Ivanka Trump guxoi me veshjet (FOTO LAJM) Ivanka Trump nuk e ka aspak problem të blejë veshje të stilistëve më të mirë botërorë. Paratë nuk janë shqetësim për
Trumpin nuk e duan, por Ivankën e ndjekin që të gjithë (FOTO LAJM) Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë. Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë
Ivanka nxjerr foton e të atit, si duket Trump pas infektimit me Covid-19 (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka publikuar një foto të presidentit amerikan Donald Trump, i cili edhe pse i infektuar me Covid, shfaqet n
Plani i Donald Trump për të bërë zv.presidente Ivankën: E bukur dhe e zgjuar (FOTO LAJM) Teksa ndihmësit kryesorë të fushatës së Donald Trump filluan diskutimet se kush do të ishte zëvendëspresident, president
Dalin fotot e rralla, kur Ivanka Trump njihej vetëm si "goca e babit" (FOTO LAJM) Ivanka Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave, për shkak se që prej zgjedhjes së të atit president i SH
Nuk mund të mungonin as fjalët e Ivanka Trump për marëveshjen Kosovë-Serbi Vajza e Presidentit amerikan Donald Trump, Ivanka, ka reaguar në Tëitter për arritjen e marrëveshjes të sotme në Shtëpin
Po bën namin në rrjet, buzëqeshja fallco e Melania ndaj Ivankës tregoi edhe njëherë raportet (FOTO&VIDEO) Zërat për tensionin që ekziston në marrëdhënien mes Zonjës së Parë të SHBA-ve, Melania Trump dhe vajzës së Trump, Ivanka
Kështu se keni parë kurrë, dalin fotot topless të Ivanka Trump (FOTO LAJM) Ivanka Trump është cilësuar edhe si mjeshtre për të fituar vëmëndje pasi këtë di ta bëjë mjaft mirë. Ajo bëhet pjesë
Meshkujt tradhëtohen nga gjuha e trupit, askush nuk e ka mendjen se çfarë flet Ivanka Trump Ivanka Trump shpesh e gjen veten në situata ku ajo është gruaja e vetme, ose një nga të paktat. Kjo është pjesërisht për
Kështu se keni parë kurrë, dalin fotot topless të Ivanka Trump (FOTO LAJM) Ivanka Trump është cilësuar edhe si mjeshtre për të fituar vëmëndje pasi këtë di ta bëjë mjaft mirë. Ajo bëhet pjesë