999 rezultate për

ivanka

Ivanka Trump ka miliarda, por sjellja e saj me fëmijët çudit (FOTO LAJM) Ivanka Trump mori gjithë vëmendjen, e veshur me një pallto të kuqe dhe kapele të zezë. E bija e Trump shoqërohej nga tre
E larë në flori, Ivanka mahnit mbretërit (FOTO LAJM) Ivanka Trump gjithmonw twrheq vwmendje pwr shkak tw paraqitjes sw saj dhe veshjeve ekstravagante. Sw fundmi Ivanka ka
Mbylli në bagazh Ivanka Trump? Eminem thirret për dëshmi nga shërbimi sekret Duket se deklaratat e guximshme të Eminem, kundër familjes presidenciale nuk kanë kaluar fare pa pasoja. Reperi shumë
Ivanka Trump ka miliarda, por sjellja e saj me fëmijët çudit (FOTO LAJM) Ivanka Trump mori gjithë vëmendjen, e veshur me një pallto të kuqe dhe kapele të zezë. E bija e Trump shoqërohej nga tre
Ivanka Trump bën gafën, lajmi mori dhenë (FOTO LAJM) Ivanka Trump uroi nëpërmjet mediave sociale kryeministrin e Etiopisë, por bëri një gabim të madh. E bija e presidenti
Ivanka Trump i ka vënë syrin postit të të atit, detaji që e nxjerr "zbuluar" (FOTO LAJM) Vajza e presidentit të SHBA, Ivanka Trump 37 vjeçe duket se e ka marrë seriozisht rrugën për në Shtëpinë e Bardhë. Që ng
28 vite pasi e veshi e ëma, Ivanka Trump shkëlqen në fustanin e saj (FOTO LAJM) Këtë fundjavë Ivanka ka marrë pjesë në një dasëm në Romë ku ka shkëlqyer e veshur me fustanin e së jëmës shkruan Albeu.c
Pasi çmendi OKB-në, çfarë bën Ivanka Trump në mes të Nju Jork-ut (FOTO LAJM) Fëmijët e Donald Trump u mblodhën dje për një drekë speciale në Nju Jork, në nder të ditëlindjes së gjyshes së tyre.
Ivanka thyen rregullat: Paraqitet pa reçipeta në OKB (FOTO LAJM) vanka Trump u fotografua në Asamblenë e Përgjithshme të OKB në New York, duke thyer kodin e veshjes. Ajo tërhoqi vëm
Elegante e plot sharm, Ivanka shkëmben puthje në rrugicat e Italisë (FOTO LAJM) Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj, Jared Kushner mbërritën në Romë për të marrë pjesë në dasmën e mikeshës së tyre Mis
Pse Melania dhe Ivanka "çmenden' pas kryeministrit kanadez? (FOTO LAJM) Fotot e Melania Trump, me sytë e mbyllura dhe gati për të puthur kryeministrin kanadez kanë bërë xhiron e rrjeteve socia
Trump shtron darkë luksoze në Londër, vëmendjen ia "vjedh" Melania dhe Ivanka (FOTO LAJM) Presidenti Donald Trump dhe Zonja e Parë, Melania së fundi ndodhen në Britaninë e Madhe. Edhe pse mbëritja e tyre nuk ni
Ivanka Trump merr dhuratën madhështore nga bashkëshorti i saj (FOTO LAJM) Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë. Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë
Trumpin nuk e duan, por Ivankën e ndjekin që të gjithë (FOTO LAJM) Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë. Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë
Shok në Shtëpinë e Bardhë, Ivanka Trump bën gabimin e madh si Hillary Clinton Ivanka Trump ka bërë të njëjtin gabim si Hillary Clinton. Këshilltarja e presidentit ka përdorur llogarinë personale të
Plotësisht të ndryshme, çfarë i bëri bashkë Ivankën dhe Kim Kardashian Ivanka Trump ka rënë plotësisht dakord se vizita e Kim Kardashian në Shtëpinë e Bardhë ishte pozitive. Ylli 37-vjeç
Ivanka Trump prej dy vitesh nuk e heq dot qafe këtë “mallkim” Ivanka Trump ka rreth dy vite që po përpiqet të heqë qafe një qpartament të sajin në New York në Park Avenue. Ajo e
Fotoja e Ivanka Trump me djalin e saj zemëron gjithë rrjetin Dje, Ivanka Trump postoi këtë foto në Twitter. Në krah mban të birin, Theodore, 2 vjeç. ǒtë keqe mund të ketë këtu? Epo
Tërbim ndaj fustanit të Ivanka Trump (FOTO LAJM) Teksa në Shtetet e Bashkuara kanë shpërthyer protestat kundër urdhrit të Donald Trump për bllokimin e emigrantëve në SHB
Pse pamja e Ivanka Trump është shembull për t’u marrë? (FOTO LAJM) Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë. Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë