999 rezultate për

italianit

Tyson Fury dominon ndaj italianit Pianeta (VIDEO) Dueli i peshave të rënda në arenën e Belfastit, këtë fundjavë, përfundoi në favor të Tyson Fury. Boksieri britanik k
Marku nga Puka, nga pjatalarës u bë ortak trashëgimtar i italianit të pasur Nuk thonë kot se kush gjen një mik, gjen një thesar. Mark Ndoj nga Puka ka gjetur një mik italian si Masimo dhe një thes
Nuk kanë fund hallet për Conten, kësaj here era i prish makinën Antonio Contes iu shkatërrua makina gjatë një stuhie të fortë ere. Incidenti ka ndodhur në vendin e parkimit të qendrës
Dëshmia e italianit: Do negocionim me një firmë uji, pajisja nuk është për përgjim Një tjetër pajisje që dyshohet se kryen përgjime ka hyrë në mënyrë të paligjshme në territorin shqiptar. Mbrëmjen e s
Kjo është pajisja dyshimtë e italianit që u kap në portin e Durrësit (FOTO LAJM) Një shtetas italian është ndaluar ditën e djeshme në portin e Durrësit, pasi i është gjetur një pajisje e dyshimte. I
Zbardhet dëshmia e italianit: Ndocaj më zhvati 78 mijë euro dhe një “Audi Q7” Vetëm dy ditë më parë policia bëri me dije se një biznesmen Italian ka denoncuar ish-deputetin socialist Eduat Ndocaj pë
Historia e pabesueshme e gjermanit që pushkatoi të riun nga Shkodra në vend të italianit (FOTO LAJM) Më 8 shtator 1943 Italia fashiste kapitulloi, por ky lajm i gëzueshëm për italianët u prit me një dilemë tragjike nga 10
I zhvati italianit mijëra euro, kjo është Natasha nga Shqipëria (FOTO LAJM) Një 28-vjeçare shqiptare është vënë në pranga nga policia italiane pasi u arrestuar se i ka zhvatur një biznesmeni itali
"Do t'i tregoj gruas", shqiptarja i zhvat italianit 33 000 euro Një shqiptare e cila ishte e lidhur me një sipërmarrës italian, i ka kërkuar atij që të blinin një apartament në Shqipër
Gjen portofolin me para të italianit, sarandioti mahnit me veprimin e tij (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur qytetar të ndryshëm kanë gjetur portofol të humbur dhe i kanë dorëzuar ato tek pronarët e t
Burgosen tre të mitur shqiptarë, e frikshme çfarë i bënë italianit në mes të natës Tre shqiptare të mitur ndodhen në burgun e Bolonjës, pasi janë arrestua këtë mëngjes nga policia për vjedhjen e një djal
Milani kthen kusurin e Bonuccit tek Juventus Mattia De Sciglio është një lojtarë i Juventusit. Italiani braktisi Milanin në Kinë për tu kthyer në Itali dhe për të në
Fiorentina i lehtëson rrugën Juventusit për tek Bernandeschi Juventus ka piketuar Bernandeschin si synimin kryesorë në këtë merkato vere. Teksa Fiorentina është e interesuar për
A do të shkojë Conte tek Interi? Vjen përgjigja e italianit ... Antonio Conte shuan shpresat e Interit për një marrëveshje të mundshme gjatë merkatos së verës. Pas fitores ndaj Manches
U masakrua nga një grup shqiptarësh, e fejuara e italianit: Isha aty, pashë gjithçka! Ka ndërruar jetë në spital i riu italian që u sulmua nga disa të rinj italianë e shqiptarë. Emanuele Morganti, 20 vjeç i
Ja 5 kandidatët që mund ta zëvendësojnë Ranierin Pas shkarkimit të Claudio Ranierit menjëherë kanë filluar spekulimet se kush mund ta marrë drejtimin e Leicester Cityt.
Pas italianit, edhe një gjerman vjen për t'u furnizuar në Shqipëri me kanabis (FOTO LAJM) Pasi policia kishte marrë informacione për trafik droge në pikën kufitare Hani-Hotit, sot ka përfunduar në pranga 29-vje
Nexhmije Hoxha dhe Kajo Karafili i prenë kokën italianit? – Ja çfarë thotë nipi i Myslym Pezës Nipi i Myslym Pezës, Sokol Peza, i cilëson sajesë dokumentet e dala nga arkivat e huaja, sipas të cilave Kajo Karafili i
DOKUMENTI SEKRET/ Nexhmije Hoxha kërceu rreth kokës së prerë të italianit. Shoqët i bëri prostituta (FOTO) Një dokument sekret, historik, shkruar në 1952 nga të huajt hedh dritë mbi krimet e komunizmit dhe konkretisht të bashkë
Shqiptari i fut duart në fyt italianit: "Më jep paratë ose do të fus në lavatriçe" Një 42 vjeçar shqiptar, banues në Itali, ka kërcënuar një punonjës pranë një lavanderie se nëse nuk i jepte shumën që kë