999 rezultate për

italiani

I komenton në Facebook, kush është italiania që fiksoi keq Petrit Vasilin: Shkëlqen! (FOTO LAJM) Ish-deputeti Petrit Vasili është një ndër opozitarët më të komentuar si dhe një zë i fortë në LSI. I etiketuar nga R
Jo vetëm në Shqipëri! Italiani tregon si i vodhën vathët me diamantë të ëmës në spitalin COVID Mund të themi se ky është një fenomen që nuk ndodh vetëm në Shqipëri. Një i ri italian, pasi humbi të ëmën nga koronavir
Po ja mbathte nga Shqipëria me drogë me vehte, kapet në portin e Durrësit italiani Policia Kufitare, në zbatim të masave për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, ka
Gattuso e mbyll me Napolin, ja emrat që mund ta zëvendësojnë Shpërthimi i Gennaro Gattusos në përfundim të ndeshjes së të dielës ndaj Parmës ka qenë një sinjal i qartë që tekniku ës
Vëllai i Kastriotit bën deklaratat e forta: Italiania gënjen, fëmijët i ka rrëmbyer Kastriot Dema plagosi me thikë një ditë më parë partneren e tij italiane, Carlotta Dossenna. Arsyet e konfliktit mes kët
Biznesmeni shqiptar e goditi 5 herë me thikë, flet italiania: Duan paratë e familjes sime Një ngjarje e rëndë u regjistrua një ditë më parë në fshatin Bllaj të njësisë administrative Gose, të bashkisë së Rrogoz
U dogj për së gjalli në makinë, Lala zbulon lëvizjet e fundit të italianit në Shqipëri Në datën 8 janar në autostradën Gjegjan-Reps në Pukë u gjet e djegur një mjet tip “Skoda Fabia”, e cila ishte marrë me q
Zhdukja e italianit, zbardhet itinerari dhe dëshmia e gruas: Kishte 400 euro me vete Detaje zbardhen nga zhdukja e italianit Davide Pekoreli. Ai është gjetur i djegur brenda makinës së tij në Pukë në datë
Kush është italiani Jake Angeli, "udhëheqësi me brirë" i sulmit në Kongresin Amerikan Drejtues i sulmit në dhomën e Senatit ishte “Shamani i QAnon”, 32 vjeç, emri i vërtetë Jake Angeli, i cili është një nga
Tottenham kërkon përforcime në mbrojtje, tenton yllin e Serie A Tottenhami është duke provuar transferimin e mbrojtësit të Sassuolos, Gian Marco Ferrari. 28-vjeçari është në formë t
Sherri për drogën, shqiptari mbulon në gjak italianin Një shqiptar në Itali është shpallur në kërkim, pasi ka tentuar të vrasë një italian pas konfliktit për lëndë narkotike.
Sarri rikthehet në Serie A, zbulohet ekipi i ri i italianit Ish-trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, mund të rikthehet shumë shpejt në drejtimin e një ekipi. Tekniku mbetet n
Shqiptari u vra me porosi nga ish e dashura, zbardhet dëshmia e italianit që e betonizoi Zbardhen detaje nga ngjarja e rëndë në Itali, ku një shqiptar u vra me porosi nga ish e dashura e tij. Italiani Salva
Ngjarje makabre: Si italiania milionere urdhëroi vrasjen e të ish- dashurit të saj shqiptar Mediat italiane kanë zbardhur detaje tragjike nga vrasje e shqiptarit Astrit Lamaj, të ndodhur në vitin 2013. Kjo vr
Vrau dhe murosi Astrit Lamajn 7 vite më parë, arrestohet italiani pjesë e grupit mafioz Policia italiane ka arrestuar një burrë rreth 45 vjeç pasi akuzohet për e vrasjen e kryer në Muggio, në provincën e Monz
U mori jetën dy të rinjve, italiania dënohet me vetëm 5 vite burg Një shtetase italiane e cila përplasi për vdekje dy të rinj shqiptarë në Itali, është dënuar sot me vetëm 5 vite burg.
Drogë nga Muriqani, kapet i riu shqiptar që i shiti 53 kg marijuanë italianit Kapet shqiptari, qe i shiti 53 kg droge italianit, i cili u arrestua ne tentative per te kaluar lenden narkotike nga Mur
Italiani kapet me 30 kg drogë në Murriqan, si e nxorri zbuluar bombula e gazit Një 60-vjeçar italian është arrestuar në pikën kufitare të Muriqanit pasi gjatë kontrollit në mjetin e tij u gjet një sa
Immobile parakalon Lewandowskin, "Këpuca e Artë" drejt italianit Sulmuesi italian ka arritur të shënojë një gol në fitoren 2:0 të Lazios kundër Brescias, ndeshje kjo e vlefshme për javë
La amanet të varrosej në Shqipëri, italiani i martuar me shqiptare gjendet i vdekur në banesë Një shtetas italian, i cili ishte martuar prej 20 vitesh me një shqiptare është gjetur i pajetë në banesën e tij, në kat