999 rezultate për

istrefi

Nora Istrefi bën ndryshimin e papritur në look, si duket këngëtarja (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Era dhe Nora Istrefi na lezetuan Instagrami të gjithëve teksa u panë duke darkuar e duke kaluar kohë
45-vjeçari e mashtroi dhe i hiqej si polic, çfarë ndodhi me Era Istrefin (FOTO LAJM) Era Istrefi duket se ka rënë pre e një mashtrimi ditët e fundit. Gazeta “Reportori” ka mësuar se një 45-vjeçar i është p
Era Istrefi shpërngulet jashtë vendit (FOTO LAJM) Era Istrefi është bërë shumë hermetike kohët e fundit dhe përveç faktit se nuk është aktive në muzikë, poston shumë rral
Përfundoi në spital, Nora Istrefi tregon gjendjen shëndetësore të së ëmës (FOTO LAJM) Si rrallëherë, këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi ka zbuluar një moment delikat nga jeta e saj private pasi mama
Me look totalisht ndryseh, fansat po "çmenden" pas Era Istrefit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, ka guxuar gjithmonë me ndryshimet në ‘look-un’ e saj. Me ardhjen e vjeshtës, duket
Kujt i rri më bukur? Nora Istrefi dhe Megi Pojani bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Nora Istrefi dhe Megi Pojani kanë bërë "xing" me veshjen. Bukuroshet kanë zgjedhur të dya fustanin e verdhë me të një
Robert Berisha fshin tatuazhin me emrin e Nora Istrefit (FOTO LAJM) Martesa e tyre ishte e bujshme, e bujshme edhe ndarja. Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë thënë se ruajnë marrëdhën
Tërboi rrjetin me videot sensuale, mësoni sa i kushtuan bikinit Nora Istrefit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi ka dalluar gjithmonë për zgjedhjet e saj mjaft të veçanta dhe veshjeve luksoz
Me bikini nga oborri i shtëpisë, Nora Istrefi "çmend" me lëvizjet provokuese (FOTO LAJM) Nora Istrefi, këngëtarja shumë e dashur shqiptare, njihet gjerësisht edhe për format e saj bombastike të cilat kanë qenë
Nora Istrefi publikon foton e të ëmës dhe rrjetin po "zien" nga ngjashmëria (FOTO LAJM) Nora Istrefi është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Prej disa vitesh në skenën muzikore
Po rikthehet fuqishëm, Era Istrefi shfaqet joshëse pa reçipeta (FOTO LAJM) Pas bujës së madhe dhe suksesit ndërkombëtare, Era Istrefi pati një fazë "zhdukje" dhe qetësie, por duket se do të rikth
Era Istrefi rikthehet me muzikë shqiptare, reperi i njohur me të cilin po bashkëpunon (FOTO LAJM) Pas një shkëputje të gjatë nga muzika, këngëtarja e njohur kosovare, Era Istrefi duket se do të vijë në një bashkëpunim
Kujt i rri më bukur? Nora Istrefi dhe Megi Pojani bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Nora Istrefi dhe Megi Pojani kanë bërë "xing" me veshjen. Bukuroshet kanë zgjedhur të dya fustanin e verdhë me të një
Nuk do t'a besoni sa kanë kushtuar vetëm bikinit! Nora Istrefi më sek*i se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të kërkuara në tregun shqiptar. Këngëtarja duket se ka
Bëri namin me fotot me bikini, por sa i kushtuan ato Nora Istrefit (FOTO LAJM) Siç dihet tashmë gjërësisht format trupore të Nora Istrefit nuk kanë konkurentë. Së fundmi këngëtarja ka publikuar fo
Në festën e ditëlindjes së Erës, sa i kushtoi veshja Nora Istrefit (FOTO LAJM) Nora Istrefi është një ndër vajzaet e shoëbizit e cila është përmendur shpesh herë për veshet luksoze. Por në daljen
Roberti nuk ndahet nga familja e Norës, pjesë e super festës së Era Istrefit (FOTO LAJM) Era Istrefi festoi datëlindjen më 4 korrik, por festa për të duket se nuk ka ndalur ende. Nora ka menduar ta surprizojë
Super forma në bikini, kush po e shoqëron Nora Istrefin në pushime (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun, Nora Istrefi, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se po shijon ditët e nxeh
Me bikini të bardha dhe trupin "çokollatë", Nora Istrefi bëri namin me këtë look (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Nora Istrefi tregohet shumë aktive në rrjete sociale. Ajo gjithmonë tërheq vëmen
Udhëtoi me kilometra, Robert Berisha bën gjestin e bukur për Nora Istrefin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Nora Istrefi dhe Robert Berisha vijojnë të ruajnë raporte të mira edhe pas divorcit. Arsyeja ësh