999 rezultate për

istrefi

“Po divorcohem për ty”, reperi i njohur ngacmon Era Istrefin Këngëtarja e hitit ‘Bon Bon’ Era istrefi, ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, në SHBA ku po zhvillon ka
Mësoni kush kujdeset për Renenë dhe a po shkon në kopsht (FOTO LAJM) Kush kujdeset për Renenë, kur Nora dhe Roberti nuk janë pranë saj? Rene Berisha është vajza e dy personazheve të njohur
Era Istrefi nxorri të pasmet në shesh, por sa shtrenjtë i kushtuan rrobat? Era Istrefi mbrëmë (e shtunë) e ka publikuar një foto në të cilën ka treguar vithet bombastike, ndërsa sot u publikua ko
Nora Istrefi trullos rrjetin, tregon lookun pasionant në klipin e ri (FOTO LAJM) Nora Istrefi edhe pse është shumë e preferuar, shquhet për ndikimin që ka nga të tjerët dhe shumë e akuzojnë për kopje.
Pas triumfit në Kupën e Botës, Era Istrefi na nderon në një tjetër ceremoni të madhe Era Istrefi padyshim që është bërë një nga këngëtaret më të suksesshme në në arenën ndërkombëtare. Ajo ka dhënë një
Shfaqet me lookun e ri, Era Istrefi elektrizon skenën e Belgjikës (VIDEO) Era Istrefi ka shkaktuar një eufori të madhe në skenën e Tomorrowland- it, në Antwerpen, Belgjikë. Artistja u shfaq n
Media evropiane nxjerr shqiptaren që do të pushtojë Evropën vitin e ardhshëm (FOTO LAJM) Era Istrefi është një nga këngëtaret më të njohura në botë. Ylli me origjinë shqiptare performoi këngën zyrtare për Kupë
Bënë shqiponjën në mes të Greqisë, grekët kryqëzojnë Erën dhe Nora Istrefin në komente Era dhe Nora Istrefi vendosën të urojnë festat e nëntorit me një foto që shkaktoi shumë ofendime në rrjet. Motrat shf
"Krenarë kudo që jemi!", Era Istrefi bën shqiponjën në mes të Athinës Si sot 106 vite më parë, Shqipëria u shpall vend i Pavarur deh për këtë festë të shqipatarëve kanë ardhur mijëra urime n
Blue Jones bën deklaratën befasuese për Era Istrefin: Ajo ishte zgjedhja perfekte Siç mund ta keni lexuar, në fund të tetorit, Jonas Blue prezantoi albumin “BLUE”, i cili u lançua ditën e djeshme në pla
"Kam drogën time”, Era Istrefi surprizon fansat (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Era Istrefi, që tashmë është e ndërkombëtarizuar, ka surprizuar të gjithë fansat e saj. Bëhet f
Kjo është kënga më e re e Era Istrefit (VIDEO) Era ka treguar një pjesë të këngës së saj më të re. Era po vjen me projekte të reja. Ajo ka ndarë me fansat një pjes
Nami në Instagram, kush është VIP-i që mban kurorën Instagrami është rrjeti social më i përdorur i momentit. Të gjithë ata që kanë një profil në këtë media sociale janë
Era Istrefi e tepron, del lakuriq në Instagram (FOTO LAJM) Era Istrefi ka qenë këtë vit një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Këngëtarja ka arritur kulmin e karrierës
"Si këndon Era?", Robert Berisha fëlliq kunatën publikisht Nora Istrefi dhe Era Istrefi janë dy nga këngëtaret më të mira të muzikës shqiptare. Era ka korrur sukses të madh k
Tayna si Era Istrefi, merr ofertën nga shtëpia e famshme diskografike Me pak këngë dhe një kohë fare të shkurtër, Tayna mori famën dhe u shndërrua në reperen më të re komentuar në botën e sh
Era Istrefi tregon pse është "zhdukur" nga rrjetet sociale (VIDEO) U kohë që Era Istrefi nuk është shumë aktive në rrjetet sociale dhe kjo duket se e paska një arsye. Përmes një posti
Revista britanike ngre në piedestal Era Istrefin. Një bashkëpunim me Cardi B? Ende nuk është mbyllur 2018-a, por mund të themi me plot gojën se ishte një vit jashtëzakonisht i suksesshëm për Era Ist
Shihni gjendjen e Era Istrefit pas operacionit (FOTO LAJM) Era Istrefi ka lënë spitalin pas operacionit i cili frikësoi shumë fansat. Era kishte operuar apandesitin dhe i kërko
Era Istrefi në spital, vizitohet nga personi i veçantë Këngëtarja Era Istrefi ka hequr apendesitin një ditë më parë dhe është shtruar në spital. Fatmirësisht operacioni ka