999 rezultate për

ismet

Kosovari gjen zarfin me 500 euro në Zvicër, kërkon pronarin Një qytetar nga Kosova që jeton në Zvicër, ka gjetur 500 euro, gjatë fluturimit për në vendlindje . Ismet Dakaj, isht
21 vjet nga rënia e Ismet Jasharit Sot shënohet 21 vjetori i rënies së komandantit të UÇK-së Ismet Jashari i njohur si Komandant Kumanova. Ismet Jashari
Martohet vajza a Komandant Ismet Jasharit, momente emocionuese para bustit te babait (VIDEO) Donika Jashari, vajza më e madhe e Komandant Kumanovës - Ismet Jashari, është martuar ditën e sotme në fshatin e lindjes
U rrahën për prona, vritet një burrë në këtë qytet të Kosovës Mëngjesin e sotëm në fshatin Sadovinë e Vitisë ka ndodhur një përleshje e cila dyshohet të ketë qenë për motive pronësor
Nuk mbaronte breshëria, dëshmitarët tregojnë luftën me grabitësit Grabitja e djeshme spektakolare mori gjithë vëmendjen e publikut shqiptar ndërsa sot po dalin në dritë detaje të reja. N
Ismet Kryeziu kërkon arrestimin e hoxhë Bedri Bytyqit Drejtori i Institutit Demokratik Ismet Kryeziu, konsideron se imami, Bedri Bytyqi, është dashur të arrestohet nga organe
Vit i ri, kismet i ri! Gjërat që duhet të bëni për të nisur gjithçka mbarë Ka disa gjëra që mund t'i bëni në ditët e para të vitit dhe të bëni në jetën një tuaj një ndryshim pozitiv. 1.Hiqni
Propozoi Ridvan Boden për BSH, Rama tregon arsyen Kryeministri Rama propozoi ish-ministrin e PD-së Ridvan Boden për anëtar të Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë.
Statuja skandaloze e Komandant Kumanovës, a është për tallje? (FOTO LAJM) Statuja e dëshmorit Ismet Jashari-Kumanova duket joreale në Kumanovë. Fytyra dhe gjoksi deri në brez, janë shumë orig
Humbi luftën me sëmundjen e rëndë, ndahet nga jeta ish-deputeti Ditën e sotme është ndarë nga jeta në moshën 75 vjeçare ish deputeti i Partisë Demokratike, Ismet Ferizaj. Ismet Fer
Shpallet aktgjykimi në rastin e të akuzuarve për mashtrim në vlerë 271 mijë euro Gjykata e Gjakovës ka shpallur aktgjykimin në rastin e Ukë Lekajt dhe Ismet Osmanit, të cilët Prokuroria i ngarkon me ve
Kjo është zgjidhja për Telekomin nga tryeza e Vetëvendosjes Ekspertë të fushës së Telekomunikacionit kanë dhënë sugjerimet e tyre, për daljen nga kriza financiare në të cilën gjend
BE nuk hap negociatat me Shqipërinë: Kismet pranverën tjetër (FOTO LAJM) Shqipërisë do t'i duhet të presë të paktën deri në pranverën e vitit të ardhshëm për të shpresuar në hapjen e negociatav
Dënohet kosovari që vodhi në kishë Gjykata e Gjakovës ka shpallur aktgjykimin në rastin e Ismet Lokajt, i akuzuar për vjedhje të rëndë. Në këtë shqyrtim
Ismet Krasniqi tregon arsyen pse nuk u lejuan të futen në Serbi karateistët e Kosovës Kryetari i Federatës së Karatesë së Kosovës, Ismet Krasniqi ka treguar për problemet që i kanë kaluar ata gjatë tentimit
Ismet Guri akuza prokurorisë, kjo është kërkesa e tij Mbrojtja e Ismet Gurit, të akuzuarit në rastin Titanik 3, kërkoi përjashtimin e prokurores Katica Janeva, e cila është p
Dy zyrtarë të BDI-së dalin para gjykatës Në Gjykatën Penale sot do të mbahet seancë gjyqësore për rastin e Prokurorisë Speciale Publike “Titanik 3” ku të akuzuar
Kandidati i vetëshpallur për kryeministër përkujton një aktivist të LDK-së Lidhja Demokratike e Kosovës ka përkujtuar ish-kryetarin e Komunës së Klinës, Ismet Rracin. Ky subjekt politik ka kërkua
Plaku që jeton me zogjtë dhe pyllin në Kosovë (FOTO LAJM) Në një shtëpi të vogël që as shtëpi nuk mund ta quash, më mirë të themi një kasolle, në cep të pyllit i vetmuar jeton nj
Flet gazetari që u sulmua mes Tiranës: Do t’i tredh vetë Gazetari Ismet Drishti, u sulmua pak ditë më parë nga 15 persona me kapuça dhe sende të forta pasi doli nga ambientet e