999 rezultate për

ismajli

Këtë gjë nuk e prisnim! Partneri turk i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën dykrenore (FOTO LAJM) Genta Ismajli dhe Usta janë kthyer në një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Dhe duhet thënë se merita më e
Me dritat fikur, partneri i Genta Ismajlit poston momente intime me këngëtaren (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është duke shijuar romancën me partnerin turk, Huseyin Usta. Ajo he
Gabim në mbrojtje i kuqezinjve, bjellorusët ngushtojnë diferencën (VIDEO) Nuk ka zgjatur shumë nga goli i 2 i Cikalleshit me 11-metërsh teksa miqtë e Bjellorusisë ngushtojnë diferencën në 2-1 me
Ekipi i vetëm në Serie A që nuk është mposhtur nga Juventusi, Spezia e Ismajlit duhet të ruajë rekordin Juventus do të kërkojë të reagojë në kampionat, teksa do të bëjë gjithçka për të lënë pas krahëve dy barazimet në Serie
"Miss Kosova 1997", fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
Ismajli lë pas problemet, i bashkohet Spezias në stërvitje Ardian Ismajli është bashkuar në stërvitje me skuadrën e Spezias. Pas një periudhe për mungesë dokumentesh dhe forme
Një 14-vjeçare bëhet nënë, materniteti njofton policinë Një vajzë vetëm 14-vjecare është bërë nënë, në Kliniken e Gjinekologjisë në Prishtinë. Sipas raportimit në 14-vjeçarj
Një 14-vjeçare nga Mitrovica bëhet nënë, QKUK-ja e lajmëron policinë Ditën e hënë në Kliniken e Gjinekologjisë në Prishtinë ka lindur një foshnjë nga nëna 14-vjeçare. Sipas raportimit në
Romantike dhe dhurata luksoze, Genta Ismajli surprizon partnerin për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po kalon ditët e saj më të lumtura pranë partnerit Usta. Ata e tregojnë shpesh me po
"Edhe pse vite më i vogël", Adelina Ismajli flet si rrallëherë për bashkëshortin (FOTO LAJM) Diva e muzikës Adelina Ismaili po jeton prej disa vitesh martesën e saj me Val Krasniqin, me të cilin ka edhe një djalë.
Adelina Ismajli flet për herë të parë për bashkëshortin: Është 3 vjet më i ri se unë, por i heq kapelën (FOTO) Është tashmë 41 vjeçe dhe këtë fakt e pranon gjithë krenari kur miqtë habiten se si është e mundur që një artiste aktive
Foto që bëri lëmsh rrjetin, është apo jo në pritje të ëmbël Genta Ismajli (FOTO LAJM) Një foto që ka qarkulluar së fundmi në mediat online ka shtuar dyshimet se këngëtarja e njohur Genta Ismajli mund të jet
Në pritje të ëmbël, del foto e Genta Ismajlit me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli tash e një kohë është në lidhje me biznesmenin turk, Hysein Usta. Fotografitë e dy
Skandaloze: Ardian Ismajlin kishin planifikuar ta arrestonin në Prishtinë Babai i futbollistit të Shqipërisë dhe Spezias Ardian Ismajli, Ilmi Ismajli ka dhënë një njoftim shqetësues në rrjetet s
ZYRTARE/ Ardian Ismajli prezantohet në klubin e Serisë A Pritja merr fund, edhe Ardian Ismajli i shtohet kolonisë së madhe të shqiptarëve në Serinë A, ku tashmë është sistemuar
Në pritje të ëmbël, Genta Ismajli dhe biznesmeni turk do të bëhen prindër (FOTO LAJM) Genta Ismajli po jeton momentet më të bukura të dashurisë me biznesmenin turk, Hussein Usta. Ai nuk lë rast pa shpre
"Më thotë llokum me arra", Genta Ismajli rrëfen planet për dasëm me partnerin turk (FOTO LAJM) Genta Ismajli prej kohësh është në një marrëdhënie me biznesmenin turk, Hussein Usta. Ky i fundit nuk ngurron që ta shpr
Mbrojtësi i Kombëtares drejt Serie A Mbrojtësi kosovar Ardian Ismajli karrierën do ta vazhdojë në Serie A te skuadra Spezia. Mediet kroate kanë shkruar se
"Arratiset" drejt Francës, pamjet e ëmbla nga pushimet e Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Adelina Ismajli ka nisur pushimet me familjen! Këngëtarja shqiptare ka udhëtuar bashkë me partnerin Vali dhe djalin e
Më tërheqëse se asnjëherë, Genta Ismajli rikthehet kështu për klipin e ri (FOTO LAJM) Me anë të një videoje në llogarinë e saj, këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli ka lajmëruar projektin e radhës mu