999 rezultate për

ismaili

Gjithë bota shkruan për zhdukjen misterioze të Florijana Ismailit Zhdukja e mistershme e futbollistes shqiptare Florijana Ismaili, ka nxitur interesimin e mediumeve nga gjithë bota. 2
Zhduket në një liqen në Itali futbollistja shqiptare e Zvicrës, Floriana Ismaili Futbollistja Floriana Ismaili, pjesëtare e Kombëtares Zvicerane të Futbollit nga e shtuna konsiderohet e humbur në Liqen
Pas këngës me Adelina Ismailin, Rina vjen me një tjetër bashkëpunim (VIDEO) Rina Balaj po synon të jetë këngëtarja e hiteve këtë verë dhe po ia del. Reperja Rina Balaj, pas disa projekteve so
Hysni Ismaili, emërohet ministër i Kulturës Nga burime brenda Qeverisë mësohet emri i njërit nga ministrat e rinj të kabinetit qeveritarë, transmeton Alsat-m. Si
Veseli prezanton Uran Ismailin për Prishtinën Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka prezantuar Uran Ismailin si kandidat duke thwnw se ai wshtw kryetari i duhur pwr Pris
Haradinaj: Ta dija i kujt ishte, nuk e lejoja Ismailin të luftonte në Koshare Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Nasim Haradinaj ka thënë se do të ia ndalonte hyrjen në Kos
Ismaili nuk pranon dënimin e gjykatës Gjykata Themelore në Prishtinë e ka shpallur fajtor deputetin Fisnik Ismaili, për posedim të armëve. Gjykata Themelor
Deputeti Fisnik Ismaili dënohet me gjashtë muaj burg Deputeti i PSD-së, Fisnik Ismaili, i akuzuar nga Prokuroria për posedimin e armëve (bombolave të gazit lotsjellës) është
Ky është mesazhi i "NewBorn" për këtë vit Ruajta e mjedisit do të jetë mesazhi i sivjetmë i “Newborn”-it, simbolit të Pavarësisë së Kosovës. Ideatori i këtij obel
E dhimbshme, edhe ky djalë humbi jetën në aksidentin e Tetovës Onur Sadiku është 19 vjeçari që ka ndërrur jetë mbrëmë në aksidentin me autobusin e kompanisë Durmo Turs që udhëtonte ng
Vetëm 19 vjeç, Ajdini humbi jetën mbrëmë në aksidentin tragjik Në mesin e viktimave të aksidentit tragjik është edhe i riu Ajdin Ismaili (Aydın Ismaili). Edhe Onur Sadiku ësht
Zbulohet identiteti i personave që vdiqën në aksident (FOTO LAJM) Në mesin e viktimave të aksidentit tragjik është edhe i riu Ajdin Ismaili. Edhe Onur Sadiku është 19 vjeçari që ka nd
Dalin emrat e të plagosurve në Tetovë, ka shumë shqiptarë 13 të vdekur, dhjetëra të plagosur 4 prej të cilëve në gjendje kritike. Ky është bilanci i deritanishëm i aksidentit tra
Rrëfimi i ish-drejtorit: Si u hap tuneli nëntokësor për arratisjen e Gaxhait Top Story përveç se pasqyroj kushtet në burgje u ndal dhe tek siguria e tyre. Për shkak të godinave të amortizuara, dhe
Ish-drejtori i policisë rrëfen si e gjetën tunelin ku do të arratisej i forti i Vlorës Top Story përveç se pasqyroj kushtet në burgje u ndal dhe tek siguria e tyre. Për shkak të godinave të amortizuara, dhe
Nga KESH tek AKU, kush është Drejtori i ri i Ushqimit Lajmi për shkarkimin e Drejtorit të Burgjeve, Stefan Çipa bëri bujë në media mëngjesin e sotëm. Detyrën e tij e zuri
Ismaili publikon pagat, kaq paguhen mjekët dhe infermierët (FOTO LAJM) Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili ka publikuar sëfundmi në Facebook pagat e personelit shëndetësor pas miratimit të
EMRI/ Ky është Drejtori i ri i Burgjeve (FOTO LAJM) Pas shkarkimit të Stefan Çipës, Agim Ismaili emërohet drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve. Ismaili ka qenë drejtor i
Sheh veten vite më parë, përlotet Adelina Ismaili Pas disa vitesh mungesë, Adelina Ismaili u rikthye në ekranet shqiptare, specifikisht në puntatën e parë të “E Diell” në
"Sa njerëz janë vrarë për ty", Adelina Ismaili i mbyll gojën komentuesit (FOTO LAJM) Adelina Ismaili është diva e muzikës shqiptare, e cila për vite me radhë ka kontribuar me muzikën e saj në vendin tonë.