E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

isla

5 Zbulimet e muslimanëve që ndryshuan botën Sipas të dhënave historike, në shekullin e 15-të, kafeja u bë pije shumë e famshme tek myslimanët në Jemen, në gadishull
Isli mposht Covid-19, Ori Nebiaj nuk përmban entuziazmin në Instagram (FOTO LAJM) Isli Islami e ka mposhtur koronavirusin. Moderatori i njohur u rikthye sot për të drejtuar emisionin “Wake Up” në krah t
Është larguar prej ditësh nga ekrani, Isli Islami zbulon arsyen (FOTO LAJM) Moderatori Isli Islami ka dy ditë që nuk është i pranishëm në emisionin që drejton çdo mëngjes me Ori Nebijaj, “Wake Up”
Parashikimi më i fundit: Ky do të jetë rezultati i VV në zgjedhje, edhe LDK në rritje Opinionisti dhe analisti politik, Dardan Islami, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka bërë një parashik
I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet në Itali 28-vjeçari Policia italiane ka mundurtë arrestojë shqiptarin Lirim Islamaj,28-vjeç i shpallur në kërkim ndërkombëtar. I riu ësht
Islami shpërthen në lot për ndarjen nga jeta të ish-deputetit Bello: Pimë një kafe Ish-deputeti Kastriot Islami u përlot sot teksa po fliste për humbjen e papritur të mikut të tij, ish-deputetit të PS, M
Vrau shokun se i kërkoi borxhin, 30 vite burg për Islam Myrtajn Gjykata e Tiranës ka vendosur 30 vite burg Islam Myrtajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Myrtaj u shpall i
Policia reagon për shoqërimin e ish-deputetit Kastriot Islami: Na fyeu Policia e Tiranës ka reaguar në lidhje me arrestimin e ish-deputetit Kastriot Islami, duke dhënë sqarime për ngjarjen dh
Meta për shoqërimin në polici të Kastriot Islamit: Hakmarrje politike dhe personale Presidenti Ilir Meta ka reaguar për shoqërimin në polici të ish-deputetit Kastriot Islami, duke e konsideruar një akt të
"Çfarë turpi", Kastriot Islami reagon sërish për shoqërimin në polici Ish-deputeti Kastriot Islami ka reaguar sërish në lidhje me shoqërimin në polici një ditë më parë, teksa u kap pa maske
U shoqërua në polici për maskën, Kastriot Islami: Rama më izoloi mbi 1 orë në komisariat! Pasditen e sotme është shoqëruar në polici ish-deputeti Kastriot Islami, pasi ishte pa maskë tek parku i Tiranës. Ai
U shoqërua se nuk kishte maskë, lihet i lirë ish-deputeti Ish-deputeti i PD Kastriot Islami është lënë i lirë pas një ore në komisariatin e policisë numër. 2. Islami u shoqëru
U kap pa maskë nga liqeni, policia shoqëron ish-deputetin Kastriot Islami Ish-deputeti Kastriot Islami është shoqëruar në polici. Burimet bëjnë me dije se ish-deputeti është shoqëruar për mos
Rritet mundësia, Angli-Islandë mund të luhet në Shqipëri Spostimi i ndeshjes Angli-Islandë në Shqipëri është bërë një mundësi më konkrete, por ka marrë kundërshtimin e klubeve t
Fusha e futbollit shndërrohet në terren ekzekutimi, u priten kokat 50 personave Më shumë se 50 njerëzve u janë prerë kokat në Mozambikun verior nga islamistët militantë, raportojnë mediat shtetërore.
E BUJSHME/ Dueli Angli-Islandë luhet në Shqipëri? Një hipotezë interesante është publikuar pak minuta më parë, nga media prestigjioze britanike “BBC”. Bëhet fjalë për
Mustafa Nano: Inshallah fiton prapë Trump dhe i bombardon islamikët ekstremistë Gazetari Mustafa Nano u shpreh se nuk do ta ekzagjeronte lidhur me shqiptarët në raport me terrorizmin, pasi është një n
Nuk duron fyerjet ndaj fesë Islame, Pogba tërhiqet nga Kombëtarja e Francës? Ylli francez i futbollit, Paul Pogba, duket se i ka dhënë fund karrierës së tij me kombëtaren e Francës. Ngjarjet e f
"Ujqit gri dhe islamistët", porosi për vrasje: Dora e shërbimit sekret turk në Austri Berivan Aslan u mor në mbrojtje nga policia, që kur një person pranoi, se kishte porosi nga shërbimi sekret turk ta vris
"O Zot, po bie tërmet", kryeministrja e Islandës frikësohet live (VIDEO) Një tërmet me magnitudë 5.6 ka goditur Islandën teksa kryeministrja e Katrin Jakobsdottir po jepte një konference për sh