999 rezultate për

ishullor

United është gati të thyejë rekordin e transferimeve Nëse thashethemet do të rezultonin të vërteta, atëherë uellsianit Gareth Bale do të duhej t’i hiqnim “pseudonimin” miste
Inter i "shkel syrin" dy lojtarëve të Cagliarit (FOTO LAJM) Cagliari-Inter nuk do të jetë vetëm një ndeshje për javën e gjashtë të Serie A por edhe një dritare e mirë për merkaton
United-Chelsea, 25 mln Euro per Marchision Forma gjithmonë e në rritje e Paul Pogba dhe një mbulim gjithnjë e më shumë i roleve në fushë nga mesfushori i ri france
Japonezët protestojnë kundër vizitës së Medvedev Qeveria japoneze i ka paraqitur një notë proteste Rusisë, mbi vizitën e Kryeministrit Dmitri Medvedev në ishujt e kontro