999 rezultate për

ishim

Daja: Ishim mirë në të gjitha drejtimet Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja pas ndeshjes përgëzoi ekipin për lojën e zhvilluar. “Sot kemi qenë në të gjitha dre
Hyseni demanton Haradinajn: I kishim votat për INTERPOL Anëtari i Kryesisë së LDK-së, Skender Hyseni, ka thënë se Ramush Haradinaj ka bërë gabim kur ka vendosur të tërhiqet nga
Zidane: Ishim të pafat, kemi pasur 26-27 raste Zinedine Zidane pranoi se ata kanë probleme në “Santiago Bernabeu”, veçanërisht me golin. Trajneri francez, pavarësisht
Perez nervozohet me Zidanen: Nuk duhej ta kishim shitur Moratën Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka qenë shumë nervoz me Zinedine Zidanen në mbrëmjen e së mërkurës. Hu
Idriz Batha: Barazimi ishte i merituar me Kukësin, pavarësisht se ishim më të mirë Idriz Batha pas ndeshjes pohoi se barazimi nuk ishte rezultati më i drejtë, pasi Partizani ishte më superior se Kukësi.
Nusja "thyen" traditat, martohet me fustan të zi (FOTO LAJM) Kur shumica e vajzave ëndërrojnë për ditën e tyre të dasmës, fantazitë e tyre zakonisht përfshijnë këtu edhe një fustan
Morata: Fitore e bukur, por akoma nuk jemi në krye të tabelës Morata tha pas fitores ndaj Leicester Cityt se ishte fitore e rëndësishme. “Ishte e rëndësishme të fitojmë kështu. Ku
Habit mesfushori i Tiranës: Ishim më mirë se Kukësi Asion Daja i gëzohet trofeut të radhës së bardhebluve, por më shumë krenohet me lojën. Në një deklaratë të dhënë pas Sup
Heroi i Kombëtares: Loja jonë ndryshoi pasi në fushë hynë Basha dhe Memushaj Etrit Berisha tha pas ndeshjes se kuqezinjtë filluan të funksionojnë siç duhej vetëm pasi në fushë hynë Basha dhe Memush
Heroi i Kombëtares: Loja jonë ndryshoi pasi në fushë hynë Basha dhe Memushaj Etrit Berisha tha pas ndeshjes se kuqezinjtë filluan të funksionojnë siç duhej vetëm pasi në fushë hynë Basha dhe Memush
Agolli: Ishte rezultati i duhur, mund të kishim humbura Ansi Agolli është i kënaqur me barazimin ndaj Maqedonisë. Mbrojtësi e quajti të arritshëm vendin e tretë, teksa shpresoi
Habit Panucci: Edhe mund ta kishim humbur ndeshjen Trajneri i Shqipërisë, Christian Pannuci, e ka cilësuar rezultat të drejtë barazimin ndaj Maqedonisë. Ai u shpreh për
Mimoza Kusari sulmon LDK-në: Kishim marrëveshje, ata e prishën Deputetja e Kuvendit të Republikës së Kosovës dhe kandidatja nga ‘Alternativa’ për kryetare të Gjakovës, Mimoza Kusari-L
Trajneri i Deportivos: Për Realin ishim më të vështirë se United dhe Barça Trajnerit të Deportivos La Couruna, humbja 0-3 nga Real Madrid i ka lënë shije të mirë. Pepe Mel nuk ka hezituar të
Momente tmerri, i mbijetuari tregon si dallgët i morën jetën vëllait dhe kushëririt Dy të rinj humbën jetën në liqenin e Shkodrës pasi prishja e motit shkaktoi dallgë të mëdha dhe të rinjtë nuk mbijetuan
Haliti: Po t’i kishim votat do të shkonim në seancë Me gjithë deklaratat që janë bërë së fundmi nga zyrtarë të PDK-së, se i kanë numrat për ta votuar kryetarin e Kuvendit,
Ilir Daja: Krenarë por ishim me fat Trajneri i Skënderbeut ka folur në një konferencë për shtyp pas ndeshjes me Mladan. Ai teksa komplimentonte të tijët nuk
Trembet keq Hueyda El Saied, piloti braktis uljen në momentin e fundit Hueyda El Saied e cila njihet ndryshe edhe si një balerinat e para shqiptare ka treguar se çfarë i ka ndodhur gjatë një
Tërmeti në Greqi, ja pamjet e tmerrshme (VIDEO) Tërmeti që tronditi Greqinë mësohet të ketë qenë me magnitude 6.7 te shkalles Rihter dhe ka shkaktuar panik mes banoreve
Atentati në Shkodër, fisi Bajri: S’kemi gisht, ja ku ishim atë natë Dy ditë pas plagosjes së të fortit të Shkodrës Ilmir Hajdari, që njihet ndryshe edhe si “Mir vetulla” policia e Shkodrës