999 rezultate për

ishim

Nusja e Elvis Pupës rrëfen vështirësitë: Flinim në teatër se nuk kishim shtëpi Ajo është një nga aktoret më të njohura në teatrin shqiptar, por në televizion u bë e njohur në emisionin e aktorit Elvi
Themeluesi i PD-së: Kurrë s’e kishim besuar se Shqipëria do bëhej një dele e zezë Besnik Mustafaj i konsideruar ndryshe edhe si një nga themeluesit e Partisë Demokratikeka qenë i ftuar në News 24 ku ka
Duro: Sot kishim një skuadër që barazimi është i pranueshëm Trajneri i Flamurtarit Shpëtim Duro deklaroi se barazimi i sotëm ndaj Luftëtarit ishte i pranueshëm pavarësisht se me pa
Milinkovic: Kishim përballë një kundërshtar shumë të vështirë Në përfundim të ndeshjes, trajneri i Kukësit, Milinkoviç, u shpreh se ekipi i tij pati shanset për të shënuar edhe golin
Diego tregon sakrificat që bëri për t'u bashkuar me Juventusin Diego ka treguar disa fakte interesante rreth karrierës së tij ku bie në sy refuzimi i Bayern Munich dhe Real Madridi pë
Boateng i mërzitur me lojën e Bayernit mbrëmë Jerome Boateng nuk ka dalur i kënaqur me fitoren minimale kundër Anderlechtit duke fajësuar të gjithë ekipin. Gjerman
Habit Hueyda El Saied: Mami shiste gjakun se s’kishim bukë të hanim (VIDEO) Hueyda El Saied sot e ftuar në emisionin e mëngjesit Wake Up ka rrëfyer për herë të parë jetën e saj të vështirë. Aj
Di Francesco: Le të mos harrojmë cilësinë e lojtarëve të Atleticos Eusebio Di Francesco thotë se Roma duhet të ishte më e vendosur dhe Atletico Madrid thjesht dëshironte më shumë. Gial
Milinkovic: Kishim shumë raste të pastra që duhet t’i kishim shënuar Trajneri i Kukësit Mladen Milinkoviç foli për mikrofonin e RTSH-së, për humbjen e sotme ndaj Partizanit, duke fajësuar m
"Kur ishim të vegjël", Patozi kujton Sokol Olldashin Astrit Patozi, ka kujtuar Sokol Olldashin përmes një fotoje të shprepur në redaksinë e gazetës “Albania” rreth 20 vite m
Icardi, me këmbë në tokë: Edhe vjet ishim në krye, por nuk fituam gjë Interi mori tri pikë të arta mbrëmë ndaj Atalantës duke iu afruar ndjeshëm Napolit të vendit të parë, por kjo nuk e këna
Duro: Në qoftë se gjykimi do ishte korret them se duhet të kishim marrë më shumë Flamurtari arriti të barazonte në shtëpi ndaj Skënderbeut kryesues, por edhe në këtë ndeshje nuk munguan rezervat për gj
Milinkovic I sinqertë: Ishim me fat në barazimin kundër Kamzës Mladen Milinkovic nuk fshihet dhe e pranon se Kukësi përballë Kamzës mori një barazim me fat pasi edhe mund të kishte hu
Trajneri i Kamzës i lumtur me barazimin Trajneri i Kamzës, Ramadan Ndreu u shfaq shumë i kënaqur pas barazimit 2-2 që skuadra e tij regjistroi përballë kampionë
Veseli paralajmëron: Nuk i prishim raportet me Malin e Zi Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka deklaruar se Kosova ka raporte të shkëlqyera me shtetin e saj fqinj, Malin e Zi. Kr
Alketa Vejsiu dedikim të vëllait: "Jetonim në një familje të thjeshtë por ishim të gëzuar" Alketa është një prej personazheve më të famshëm të ekranit shqiptar, e cila tregohet mjaft e rezervuar për jetën e saj
Bushi: Bashkë me fatin do kishim 15 pikë, por skemi asnjërin Trajneri Alban Bushi ka mbetur shumë i zhgënjyer për barazimin me Irlandën e Veriut dhe veçanërisht për mënyrën sesi erd
Top Channel sulmon sërish Ramën: Ishim kundër Berishës, do jemi edhe kundër teje Ka plasur hapur lufta mes Kryeministrit Rama dhe Top Channel pas një serë kritikash të redaksisë së lajmeve të televizio
Ernest Gjoka pas humbjes nda Skënderbeut: Ishim pa fat Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka vlerësoi paraqitjen e skuadrës së tij ndaj Skënderbeut, por pakujdesia ishte ajo që v
Humbi mundësinë për të tentuar kreun e grupit, Allegri: Ishim shumë të "shëmtuar" Massimiliano Allegri ka pranuar se ai është zhgënjyer nga Juventusi pas barazimit prej 1-1 ndaj Sportingut. Një fitor