999 rezultate për

ishim

Conte: Ishim të pafat Trajneri i Chelseat, Antonio Conte thotë se skuadra e tij ishte shumë e pafat ndaj Barcelonës, që ka në skuadër lojtarin
Chiellini: Ishim një ekip që nga fillimi e deri në fund e merituam fitoren Giorgio Chiellini tha se përvoja e bëri ndryshimin mes Juventusit dhe Tottenham Hotspur në UEFA Champions League. Ita
Ankohet Duro: Kishim shumë mungesa Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro në përfundim të ndeshjes ka thënë se ka pasur shumë mungesa për sot ndaj Vllaznisë.
Papandreu: Ishim shumë afër marrëveshjes për emrin Maqedonia e Epërme Nëse ekziston disponim nga qeveria e tanishme në Shkup, duhet ta shfrytëzojmë atë, tha ish-kryeministri i Greqisë, Jorgo
Këta njerëz nuk e dinë fjalën "problem"! (FOTO LAJM) Ka disa njerëz që mohojnë ekzistencën e vështirësive. Ata nuk e dinë fjalën "problem". Nëse do të ishim në situa
Fabregas: Është mision vetëvrasës, duhet të luajmë lojën tonë Mesfushori i Chelseat, Cesc Fabregas, ka thënë se nuk do të shkojnë në Barcelonë që të mbrohen, pasi është një mision ve
Elvana Gjata rrëfen fëmijërinë: Ishim të varfër si gjithë shqiptarët! Elvana e ftuar në Xing me Ermal ka rrëfyer se edhe ajo dikur si të gjithë shqiptarët ishte e varfër. Ndër të tjera El
Kështu nuk e kishim parë ndonjëherë Oriolën! (FOTO LAJM) hpeshherë, Oriola është komentuar se shfaqet shumë e zhveshur në fotot që publikon duke nxjerrë hiret e saj. Por në
Klopp: Nëse do kishim kundërshtar PSG-në, do ta kishim mposhtur Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp beson se skuadra e tij do ta kishte mposhtur PSG në Ligën e Kampionëve Jurgen Kl
Spalletti: Tejkalimi i këtyre momenteve nuk është aspak i lehtë Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka folur pas fitores 2-1 ndaj Bolognas, gjë që erdhi pas një formacioni pak më nd
E filluan me humbje, por Shehi ka një premtim për tifozët Humbja e fundjavës së kaluar në Gjirokastër e tronditi jo pak Skënderbeun. Një kolaps i papritur që rihapi garën për tit
Lotito shpërthen ndaj shefit të arbitrave: Pa gabimet e tyre do të ishim në vendin e parë Edhe pse Seria A është e monitoruar nga teknologjia, VAR-i nuk ka mundur t’i dallojë të gjitha rastet apo gabimet e arbi
Kishim dëgjuar lloj-lloj, emri i këtij fshati shqiptar do t'ju habisë Toponimet e vendeve janë gjithnjë interesant nëse merren për studim apo nga rrënja që krijon emrin e tyre. Në Shqipër
Qëlloi me breshëri 14 vjeçaren që dashuronte, i riu: S’e dija që ishim kushërinj Janë zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në Divjakë, ku një 22-vjeçar qëlloi me armë nda
Nusja e Elvis Pupës rrëfen vështirësitë: Flinim në teatër se nuk kishim shtëpi Ajo është një nga aktoret më të njohura në teatrin shqiptar, por në televizion u bë e njohur në emisionin e aktorit Elvi
Trondit daja e Florencit: E vranë se s'kishim lek të paguanim spitalin Ditën e sotmë në Tiranë është mbajtur një protestë për Florenc Beqirin. Florenci vdiq dy ditë më parë në një spital në M
Ne shqiptarët ose jemi budallenj ose na kanë kthyer në skllevër Nga Akademik Artan Fuga Ne themi se jemi popull i varfër??? Ju gënjejnë budallenj! Hapim sytë mos bëhemi debila!
Flet "trimi" i parë pas humbjes 5-0 të Partizanit: Ishim më keq se të rinjtë Mbrojtësi lezhjan i Partizanit, Renato Malota, ishte i pari që mori guximin të flasë për mediet dhe të komentojë humbjen
Guradiola flet pas incidentit që pati në dhomat e zhveshjes me United Pep Guardiola ka folur për herë të parë për incidentin në zhveshtore të Old Traffordit, pas fitores 1:2 ndaj Manchester
Pjanic i zhgënjyer pas barazimit, shpreson shmangjen e këtij klubi në Champions Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic, është shprehur shumë i zhgënjyer për barazimin 0-0 me Interin. Gjithashtu gj