999 rezultate për

ishim

Daliç: Ishim gati të futeshim në fushë ndaj Spanjës Trajneri i kombëtares së Kroacisë, Zlatko Daliç ka theksuar se minutat e fundit ishin dramatike. Ndër të tjera ai tha
Fatmën dhe Alfion desh i "rrasën" në burg, moderatorja tregon tmerrin në Tajlandë Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani pranuan lidhjen e tye në publik, duke u bërë kështu të preferuarit e fansave. Së fu
"Kush e voton sërish Ramën, ta gjejë kjo që po na gjen neve sepse ishim parët që e mbështetëm" Banorët e unazës së Re kanë dalë sot sërish në protestë kundër prishjes së banesave të tyre. Të irrituar ata paralajmëru
Allegri: Duhej të kishim shënuar 4 gola në pjesën e parë Trajneri i skuadrës së Juventusit, Masimiliano Allegri tha pas humbjes me Manchesterin se skuadra e tij duhet të kishte
Mourinho: Jam trajneri më me fat në Angli Trajneri i skuadrës së Manchester United, Jose Mourinho tha se ai është trajneri me më fat në futbollin anglez. “Me
Vieri kritikon sulmuesit: Janë shumë mediatikë dhe pak profesionistë Ish-sulmuesi i kombëtares së Italisë, Christian Vieri ka theksuar se sulmuesve të sotëm i mjafton një adresë në Instagra
Mjerimi sjell edhe këtë deklaratë tmerruese në Shqipëri: Hodha foshnjën se nuk kishim lek “Hodha foshnjën në plehra, pasi kam edhe tre fëmijë të tjerë dhe nuk kisha mundësi ekonomike për ta mbajtur”. Kështu
Nuk e kishim ditur, bëni shumë kujdes nga patatja Të konsumoni patate apo patatina rrit rrezikun e tensionit të lartë, thotë një studim i ri. Katër apo më shumë racion
Materazzi “thumbon” Juven: Ndaj tyre kishim probleme me arbitrin Ish-mbrojtësi i skuadrës së Interit, Marco Materazzi ka folur së fundmi rreth derbit ndaj Milanit si dhe nuk la për “thu
Low tregon diferencën mes Gjermanisë dhe Francës Trajneri i Gjermanisë, Joakim Low tha pas ndeshjes me Francën se skuadra e tij nuk ka shumë ndryshim me kampionët në fuq
Bushi: E vendosëm Spanjën në vështirësi, por ishim të pafat Kombëtarja e Shpresave u mposhjt nga Spanja me shifrat minimale 1-0 në sfidën e zhvilluar në “Selman Stërmasi”. Trajneri
Ujkani: Sot ishim fantastikë Kapiteni i Kosovës, Sajmir Ujkani, foli për mikrofonin e “Supersport” pas triumfit ndaj Maltës, ku nuk nuk la pa përmend
Mavraj: Nder të mbaj shiritin e Kombëtares Kapiteni i Kombëtares, Mërgim Mavraj në fund të ndeshjes foli për ndeshjen e zhvilluar kundër Jordanisë. • E prisje t
Zaev: Të mos e prishim miqësinë me Greqinë Tani ka ardhur koha që të gjithë të cilët janë pro NATO-s dhe BE-së të mbështesin ndryshimet dhe së bashku, vetëm së bas
Brozoviç me fjalë të ëmbla për Interin Një nndër lojtarët më të mirë të skuadrës së Interit, Marcelo Brozoviç ka vetëm fjalë të mira për zikaltërit. Pas fitore
Xhisiela rrëfen njohjen dhe lidhjen me Rexhepin Xhisiela Maloku tregoi në Open se si është njohur me Rexhep Rrajën. “Rexhepin e kam njohur në gjimnaz, ishim në klasa
Pjanić "ngre zërin": Ndeshje absurde, duhej të ishim 4-0 Miralem Pjanić ka qënë një nga lojtarët më të mirë mbremjen e djeshme në ndeshjen Valencia-Juventus në debutimin e
Gattuso: Mund të kishim pësuar edhe golin e dytë ndaj Cagliarit Genaro Gattuso në fund të ndeshjes kundër Cagliarit ka thënë se nuk i ka pëlqyer niveli taktik dhe psikologjik i skuadrë
Kate e ka përjetuar më keq nga sa e kishim menduar ndarjen nga princi William Kate dhe William janë një prej çifteve më të dashur në Angli. Edhe pse tani kanë një familje të konsoliduar dhe prej pak
Rama bën pehlivanin me Europën: Turp, shyqyr që ishim ne Nga takimi informal i vendeve të Ballkanit në Durrës, kryeministri Edi Rama foli për Kryeministri Edi marrjen e 20 emigr