999 rezultate për

ishim

Devis Xherahu tregon si e ndau karantina nga ish-missi: Kishim detyrime Devis Xherahu dhe ish-missi Ertemiona Mejdani janë prej vitesh së bashku në një lidhje dashurie. Në një intervistë muaj
Humbja ndaj Realit dhe sherri në dhomat e zhveshjes, Chiellini sqaron gjithçka Finalja e Cardiffit ajo e vitit 2017, u zhvillua mes Real Madridit dhe Juventusit, ku mbretërit fituan me rezultat 4-1,
Këta njerëz e bëjnë botën ndryshe (FOTO LAJM) Si do ishte kjo botë nëse do të ishim të gjithë njësoj dhe me të njëjtat shije? Do kishim dhe do ishim pjesë e një bote
Rama paralajmëron hapjen e vendit: Brenda muajit maj lirohen kufiijtë Kryeministri Edi Rama tha sot nga Kuvendi se brenda majit vendi do të hapet tërësisht. “Brenda majit, vendi do jetë i
"Ishim shumë afër të transferonim Messin", presidenti i Getafes zbulon prapaskenat Presidenti i Getafes, Angel Torres ka thënë se klubi ishte shumë afër të transferonte yllin e Barcelonës, Lionel Messi n
Mori pjese ne protestën e Teatrit, procedohet Stresi Ditën e djeshme Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit mbajti një protestë si formë reagimi pas shembjes së Teatrit Kombëtar.
Aktorja rrëfen ndërhyrjen e policisë: Ishte si aksion terrorist, ishim në taracën e Teatrit kur nisi shembja Aktorja Juli Emiri, tregon momentin kur efektivë të policisë ndërhynë në Teatër për të nxjerrë prej godinës artistët.
Simeone flet për triumfin dramatik ndaj Liverpool: Nuk kishim fat Fitorja e Atletico Madrid ndaj Liverpoolit në Anfield ishte e fundit e madhe para se futbollit të ndalje nga pandemia co
Fermerët priten një orë për të takuar ministrin për hallet e bujqësisë, përfundojnë në polici Policia ka shoqëruar dy fermerë të Velmishtit të identifikuar si Luli Cela dhe Geni Ziu që prisnin takim me ministrin Bl
Mihrije Braha: Të na kishin izoluar ditën e parë s'di sa fëmijë do kishim bërë (VIDEO) Mihrije Braha ka rrëfyer marrëdhënien me bashkëshortin e saj Naimin gjatë qëndrimit të izoluar në shtëpi. Këngëtarja
Rrëfimi emocionues i Lenjanit për dronin në Beograd: Serbët na sulmonin, por ne synimin e kishim mbrojtjen e flamurit (VIDEO) Pasi tregoi për situatën që kishte ndodhur në Sion, me largim nga klubi shkaku i krizës së shkaktuar nga coroanvirusi dh
Do të kishim 18 mijë të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri, Rama sqaron deklaratën Pak ditë më parë në Kuvend, kryeministri Edi Rama deklaroi se do të kishim 18 mijë të vdekur në vend nëse nuk do të merr
Ish-ministri tregon ku do fshihej Rama nëse do ishim në gjendje lufte Një nga njerëzit që dje në mbrëmje ka shkaktuar më tepër polemika është një personalitet i politikës dhe shëndetësisë në
Infektologu i njohur ngre alarmin: Do kishim më shumë të prekur nëse bëhen më shumë teste Infektologu Salih Ahmeti ka folur lidhur me gjendjen e pacientëve me Covid-19 që janë të hospitalizuar në Klinikën Infek
''Mund të ishim duke numëruar qindra të vdekur'', Rama tregon kur do të hapen linjat ajrore Kryeministri Edi Rama gjatë komunikimin me qytetarë është pyetur kur do të hapen linjat ajrore, duke nënvizuar se këtë n
Rama i nxehet qytetarit: Sot do të kishim qindra të vdekur, ti ke hallin e linjave ajrore Kur do kalojë kjo situatë këtë nuk e di askush. Kur do të mund të qetësohet situata? Kryeministri Edi Rama gjatë komu
Flet mjeku që operoi me sukses 18 vjeçaren e prekur nga COVID 19: Ishte e vështirë por ishim përgatitur Ditën e djeshme, është mundur të bëhet një ndërhyrje ndaj një 18 vjeçareje të prekur nga koronavirusi në vendin tonë.
14 ditë e vetëizoluar, Aurela Gaçe bashkohet më në fund me familjen Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe ka qëndruar 14 ditë në vetëizolim, për shkak se kishte udhëtuar jashtë vendit. Përme
Bregu: Ishim në një formë të mirë, në këto kohë as femrat nuk po na afrohen Sulmuesi i Skënderbeut, Dejvi Bregu ka udhëtuar drejt familjes së tij në Vlorë, në këto ditë izolimi, ndërsa në një lidh
Fantastike, piktura në kafe nuk kishim parë (VIDEO) Artistët vazhdimisht gjejnë mënyra të veçanta për të pikturuar mirëpo një mënyrë e tillë i ka befasuar shumë njerëz.