999 rezultate për

ishi

Ishin duke gjuajtur me armë gjahu, si u vra 22 vjeçari në Bulqizë Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Bulqizë ku mbeti i rarë me armë zjarri 22-vjeçari E.B. Mësohet se
E qeshura epike e Dj Sardit në "Kënga Magjike", Stresi i nxjerr bojën: Kishim pirë kanabis (FOTO&VIDEO) E kush nuk e mban mend të qeshurën e Sardit në edicionin e 19 të "Kënga Magjike" ku Dj ishte edhe pjesë e jurisë. Kur
Murrizi ngre akuzat: Me paratë e rindërtimit do ishin bërë me shtëpi 14 mijë familje Deputeti Myslim Murrizi ka hedhur akuza lidhur me procecin e rindërtimit, ku qeveria sipas tij i ka vërë lekët ”rush edh
Kishin 10 fëmijë bashkë, vdes 61 vjeçari që u godit me sqepar nga gruaja 61-vjeçari Llesh Deda,i cili u godit me sqepar nga gruaja e tij pak ditë më parë ka gjetur vdekjen në spital. Ai nga
E kishin kthyer lokalin në fole droge, arrestohet pronari dhe kamarieri Pronari dhe kamarieri i një lokali në Tiranë kanë ranë në pranga pasi e kishin përshtatur ambientin për shpërndarje dhe
"Kur ishim të rinj", Afrona publikon fotot "sekrete" me Bleron (FOTO LAJM) Blero dhe Afron kanë fituar shumë shpejt zemrat e shqiptarëve dhe janë padyshim një nga të preferuarit e tyre. Në 21
AAK kërkon rishikim të masave anti-COVID: Nuk ndërgjegjësohen qytetarët me kamxhik e me dënime Deputeti i AAK-së, Gazmend Syla ka thënë se institucionet e Kosovës brenda orësh kanë marr
Vrau njërin e plagosi tjetrin, australiani: Mendova se shqiptarët ishin mafiozë Një burrë ka qëlluar mbi dy vëllezër shqiptarë në Australi, duke vrarë një prej tyre e duke plagosur tjetrin. Ai tha
Reja: Na çatë tr*pin me këtë punën e modulit 3-5-2, sapo mundëm bjellorusët që ishin "monstra" Trajneri i Shqipërisë Edi Reja u justifikua se fitorja me Bjellorusinë u ndërlikua për shkak se mjaft lojtarë që u aktiv
COVID-19 i mori 2 vëllezërit brenda 24 orëve, Osmani: Nuk na treguan si ishte situata, kishim gati avionin Afrim Osmani ka marrë një goditje shumë të rëndë, pasi ka humbur dy vëllezërit e tij për shkak të Covid-19. Dhimbja isht
"Kishin vënë bast për Nigerinë", ish-lojtari i Serie A flet pas arratisjes nga rrëmbimi Krsitian Obodo ka rënë pre e një ngjarje shumë të rëndë ditën e dielë. Ish-mesfushori i Kombëtares së Nigerisë, që p
Dyfishimi i rasteve të reja me koronavirus në vend, DW: Shifrat parathonë kohë të vështira Situata e pandemisë në Shqipëri po i afrohet vijës së kuqe. Autoritetet shëndetësore sapo e kanë quajtur atë “situatë kr
Meta çoi në SPAK ligjin për "Metrologjinë", Konfidustria: Nëse nuk rishikohet, do ketë pasoja për ekonominë Pas kthimit në Kuvend nga ana e Presidentit të Republikës të Ligjit për Meterologjinë që i hap rrugë koncensionarit të z
Trump nuk tërhiqet: Këto zgjedhje ishin të manipuluara! Presidenti në detyrë i SHBA-së, Donald Trump nuk tërhiqet nga deklaratat e tij për manipulimin e votave të zgjedhjeve pr
Nuk kanë fund çudirat në Kosovë, Maradona u bë "sherr" që Duro shkarkoi ndihmësin e tij Ngjarje interesante shkarkimesh kanë ndodhur gjatë këtyre ditëve tek Feronikeli. Kryetrajneri Klodian Duro shkarkoi n
"Juventin deri në fund, e vetmja gjë që ka vlerë", Evra sulmon publikishit Vidalin (FOTO LAJM) Patris Evra ka lëshuar një thumbim për Arturo Vidal në rrjetet sociale. Të dy lojtarët kanë luajtur së bashku me fanellë
Berisha: Po të ishim një kombëtare, do të na kishte frikë gjithë Europa Gardiani i Kombëtares Shqiptare, Etrit Berisha ishte në krah të trajnerit Edi Reja në konferencën për shtyp në prag të v
Mjeku zbulon skandalin në Berat: Tamponi u doli pozitiv pasi kishin ndërruar jetë Mjeku Erion Dasho ka reaguar për rastet e reja me Covid në vendin tonë duke thënë se Ministria e Shëndetësisë nuk i rapo
"Serbët kishin planifikuar atentat ndaj Thaçit" (FOTO LAJM) Inspektori maqedonas në Drejtorinë e gjashtë policore, Zoran Dinevski, sot është pranë daljes në pension. Por e kujto
"Nuk ia dilja dot me këto kontrata", një ishi Rangers lë futbollin 25-vjeç për t’u bërë pemëtar Shpesh kemi dëgjuar që shumë lojtarë të njohur kanë sakrifikikuar gjithçka për të ndjekur ëndrrën e tyre të futbollit, m