999 rezultate për

ishe

Haradinaj ka një mesazh të rëndësishëm për qytetarët Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, njëherësh kandidat për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-
Përfaqësues të BDI-së dhe Besës, të pranishëm në kongresin e LSDM-së (VIDEO) LSDM ka mbajtur sot kongresin e 22-të të saj, në të cilin pritet të votohet Zaevi për kryetar, pasi është kandidati i ve
“Ti si Enveri, Tahirin si Sillo”, Rama i përvishet keq komentuesit Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka qënë në një familje në Prezë të Tiranës. Është tashmë e zakontë që ndjekësit
Këmisha xhins, zgjedhja ideale për verën Gjatë pasditeve të verës mund të zgjidhni të vishni një këmishë të hollë xhinsi. Ajo është "fashion" dhe kombinohet
Basha nuk pyet për Berishën? Emri që mungoi në listën e PD-së Lista e PD-së e dorëzuar mbrëmë në KQZ për zgjedhjet e 25 qershorit ka shfaqur pakënaqësi të mëdha mes rradhëve të demok
E ardhmja e Etrit Berishës, Atalanta e gjen zgjidhjen ... Atalanta e ka gjetur më në fund rrugën për të transferuar Etrit Berishën përfundimisht nga Lazio. Klubi bergamask është
Ministri i Berishës kritikon Bashën për listën: Daltë e hajrit Lista e PD për zgjedhjet e 25 qershorit ka shkaktuar pakënaqësi të mëdha në rradhët e demokratëve. Ish-ministri i Ja
"Erdhen duke qarë dhe ulëritur...", banorët rrëfejnë misteret e kishës së "Shën Premtes" Në Fier është një kishë për të cilën banorët besojnë se bën mrekullira. Ajo është kisha e Shën Premtes në fshatin Povelç
Surprizat e listës, Basha rikthen fuqishëm drejtuesit e Berishës Lista me 140 kandidatë të PD për zgjedhjet e 25 qershorit është plot supriza. Nga emrat e njohur të PD-së që mungojn
Përse nuk duhet ta rimbushni kurrë shishen e ujit Trupi i njeriut është rreth 60 përqind ujë. Duke qenë se ne humbasin katër litra në ditë përmes djersës, urinës dhe fry
Lista e krerëve të qarqeve, Basha “zbraps” Berishën Sot pritet që Lulzim Basha të dorëzojnë në KQZ listën e kandidatëve për deputetë të forcës së tij politike në 12 qarqet
Zbulon Daçiç: Ja çfarë kërkonte agjenti serb në Kuvendin e Maqedonisë (FOTO LAJM) Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, ka rrëfyer për praninë e përfaqësuesit të Agjencisë Informative të
Blushi i përgjigjet Berishës për "xhelozinë": S'ndihem keq nga dashuria e dy pleqve Kreu i LIBRA-s Ben Blushi është sonte në "Opinion", ndërkohë që ndër të tjera i ka kthyer përgjigje edhe analizës "psiko
LSDM zotohet se me masat e reja do rimëkëmbë ekonominë LSDM ka reaguar ndaj qëndrimeve të guvernatorit të Bankës Popullore, Dimitar Bogoev. Partia e Zeavit nga zotohet se
Trump kërkon angazhim të fuqishëm kundër terrorizmit që nga Samiti i NATO-s Udhëheqësit e NATO-s janë mbledhur për takimin e parë në selinë e re të aleancës në Bruksel, e të parin ku merr pjesë pr
"Shpallën pavarësinë, tani po na marrin edhe Deçanin", serbëve iu prishën ëndrrat me Kosovë (FOTO LAJM) Mediat serbe kanë një tjetër shqetësim sa i përket Kosovës. Kurir.rs shkruan se krahas shpalljes së pavarësisë nga Serbi
Prag zgjedhjesh, ish-ministri i Berishës tërhiqet nga politika Një largim i rëndësishëm është komunikuar sot nga Partia Demokratike dhe nga politika. Mësohet se ish-ministri Genc
BE-ja mesazh të fuqishëm Serbisë: Kujdes me Rusinë Zëvendësndihmës sekretari i Shtetit për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike, Hoyt Brian Yee, i ka bërë thirrje Serbisë që
Detaje nga ekzekutimi në Vlorë, viktima është drejtori i OSHEE-së së qytetit Pasditen e ditës së sotme një ngjarje e rëndë ka tronditur Vlorën, pasi ka mbetur i vrarë një person cili mësohet se ësh
Dy grupe rrihen me shishe dhe karrige në një lokal nate në Tiranë (VIDEO) Dy grupe të rinjsh janë përleshur duke u gjuajtur me shishe dhe karrige në një lokal nate ne Tirane. Konflikti thuhet se