999 rezultate për

isha

Trajneri i Atalantës ishte i infektuar me koronavirus në ndeshjen përballë Valencias Në sezonin e mrekullive të Atalantës me skuadrën bergamaske që shkruajti historinë duke u kualifikuar në çerekfinalet e
Mrekullia, shqiptarja lind teksa ishte në koma dhe zgjohet pas 20 ditësh Kur jeta fillon, ky është dedikimi i parë i Elena Trifonit për të bijën të cilën e pa një muaj pasi doli nga koma dhe nd
Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf, formacionet zyrtare: "Bavarezët" marshojnë drejt titullit Bayern luan në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së kosovarit Valon Berisha, në ndeshjen e xhiros së 29-të. Sigurisht,
Ngjela hedh akuzën e fortë: Berisha, Basha dhe Meta janë përgjuar duke prishur reformën Në draftin e tij përfundimtar, Komisioni i Venecias i dha të drejtë Presidentit Meta në lidhje me qëndrimin që ai mbajti
Mendoi se nuk do bëhej kurrë nënë, modelja e njohur shtatzënë për herë të parë (FOTO LAJM) Modelja e Victoria’s Secret, Romee Strijd është shtatzënë për herë të parë. Ajo dhe i dashuri i saj prej shumë vitesh, L
"Krim dhe pafytyrësi", Berisha dënon ashpër deklaratën e Veliut për 15 vjeçarin Ka shkaktuar jo pak reagime, mënyra sesi kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu justifikoi dhunën ndaj 15 vjeçarit të Li
"I thashë babit dua të bëhem si ai", talenti më i ri i Juventusit i befason të gjithë: Numrin 44 e mbaj nga Januzaj Juventusi është një nga ato klube që nuk dëshiron t’i lërë talentet e Serie A t’i shpëtojnë nga duart. Në janarin e
Deklarata e fortë e Bamir Topit: Sot Edi Rama drejton opozitën! Bamir Topi ka deklaruar mbrëmjen e sotme në “Aktualitet” Lulzim Basha vijon të ndjek atë që thotë Berisha, ndërsa pohoi
Denoncimi: Bulqiza si në '97, breshëritë e kallashnikovit tmerrojnë qytetarët Qytetarët në Bulqizë mbrëmjen e djeshme janë tmerruar nga breshëri kallashnikovi. Ky ka qënë denoncimi i bërë tek ish
E rëndë, 4 shqiptare rrëmbejnë zviceranen, e torturojnë dhe poshtërojnë Katër shqiptare nga Kosova janë përfshirë në një skandal në Zvicër duke rrëmbyer, dhunuar dhe abuzuar një kolegen e tyre
Rrëfimi i aktorit Koço Qendro: U tmerrova, si më zunë me ''dashnoren'' në teatër Rrëfimi ndryshe i aktorit Koço Qendro/ “Ashtu ndodhi vërtet, nis të tregojë aktori Koço Qendro. Më zunë në flagrancë me
Moderatorja shqiptare pasi konsumoi hashash: Qava dhe kuptova që nuk e dua të dashurin (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit në RTV Ora, Albana Bejko ishte e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”. Gjatë intervistës Albana
Iniesta zbulon një sekret: Triumfi në Kupën e Botës më shpëtoi nga depresioni Ikona e Barcelonës dhe kombëtares së Spanjës, Iniesta, kishte një kohë të vështirë në karrierën e tij, pasi ai po përbal
Moderatorja shqiptaje e thotë troç: Kam konsumuar kek me hashash, doja të ndahesha nga i dashuri Moderatorja e njohur e sportit në RTV Ora, Albana Bejko ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora.
Berisha i publikon foton dhe emrin: Sandër Lleshaj i shoqëruar me trafikantin e drogës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj në shoqër
Denoncimi: Shqipëria në izolim, kunati i Erion Veliaj zhvillon dasmë Sipas urdhërave të qeverisë, sqiptarët duhet ta kalojnë të dielën e Bajramit të mbyllur në shtëpi. Por si duket kjo v
Erion Kristo: Mijëra myslimanë që durojnë poshtërimin, lënë një njeri t’u hajë kokën të gjithëve Pedagogu dhe aktivisti Erion Kristo ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shprehur gjithë indinjatën e tij
Ndryshimi drastik nga COVID-19, eksperti i IT-së publikon fotot pas 6 javësh në intubim Një ekspert Informatike, në Britaninë e Madhe ,i cili mposhti koronavirusin, ka pësuar një ndryshim drastik në pamje, pa
Rudina Magjistari dhe Graciono përplasen në emision: Nuk e dija që isha ftuar për këtë (VIDEO) Balerini i njohur Graciano Tagani ishte i ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina”. Mirëpo, biseda e tij me moder
Maxi Lopez: Ronaldinho e theu derën dhe më nxorri jashtë Ai po mundohej të integrohej, sepse ishte hera e parë që e linte Amerikën e Jugut. Maxi Lopez, fatmirësisht për të, gjet