999 rezultate për

ish-trajneri

Ish-trajneri kritikon Vllazninë për merkato të dështuar Ish-sulmuesi dhe njëkohësisht ish-trajneri i Vllaznisë, Edi Martini, mendon se klubi shkodran ka gabuar në merkato me af
Ish-trajneri i Liverpoolit tregon "krimin" e bërë me Ronaldon në 2003 Ish-trajneri i Liverpoolit, Gerard Houllier, ka zbuluar se ai ka bllokuar transferimin e yllit të Real Madridit, Cristia
E bujshme / Kroacia emëron trajner ish-trajnerin e Dinamos Kroacia shkarkoi trajnerin Ante Çaçic nga stoli i ekipit kombëtar, pas barazimit zhgënjyes 1-1, në shtëpi ndaj Finlandë
Bayern sjell surprizën, zëvendëson Ancelottin me ish-trajnerin e Unitedit Që kur shkarkoi italianin Carlo Ancelotti, skuadra e Bayern Munich është në kërkim të një trajneri të ri. Sipas med
Fundi i Montelas është afër, Milan kontakton ish-trajnerin e Interit Marco Fassone, nuk e ka fshehur aspak zhgënjimin e tij pas humbjes 1-0 të pësuar nga kuqezinjtë në fushën e Sampdoria-s.
A ishte Edi Rama një basketbollist i mirë? Ja çfarë thotë ish-trajneri i tij Kryeministri Edi Rama po përgadit qeverinë "2" për të qeverisur edhe 4 vite të tjera Shqipërinë. Rama njihet për tal
Ish-trajneri i United i thotë gazetarës: Mund të hash dhe ndonjë shpullë! (VIDEO) Ish-trajneri i Manchester United, dhe strategu aktual i Sunderland David Moyes është përfshirë në një skandal të vërtetë
Çerekfinalet e Champions League, ja favoritët për t'u kualifikuar (FOTO) Dje është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve që ka prodhuar dy finale të parakohshme, Juventus-Barcelona dhe Bayern Mun
Mavraj humor për polemikat me De Biasin: Me ish-trajnerin ... Mërgim Mavraj i mbyll me mesazh ironik të gjitha zërat për një përplasje mes tij dhe trajnerin Gianni De Biasi për shiri
"Kukësi gënjen! Moreira nuk ka ikur, por nuk e kanë paguar" Në statusin e klubit për ultimatumin ndaj Felipe Moreirës ka komentuar edhe ish-trajneri i Kukësit, njeriu që i doli gar
Ndërron jetë ish-trajneri i Anglisë Ish-trajneri i Anglisë, Graham Taylor ka ndërruar jetë në moshën 72-vjeçare pas një sulmi në zemër. Lajmin për vdekje
Anglia në zi, ndërron jetë ish-trajneri i njohur Ish-trajneri i Anglisë dhe Aston Villas, Graham Taylor ka ndërruar jetë në moshën 72-vjeç. Futbolli në Angli është në z
Flamurtari nuk gjen akordin me Gjokën, mund t'i hiqen 6 pikë të tjera Në Vlorë çështja e pagave mbetet ajo më delikate, pas rrezikut të përjashtimit nga Kategoria Superiore. Pas lajmit se bo
“Ke qejf të rrish me mua? A të pëlqej?”/ Zbardhen ngacmimet seksuale të ish-trajnerit ndaj të miturve Një ish-trajner futbolli prej muajsh vazhdon përballjen me drejtësinë shqiptare, për akuzën e ngacmimit seksual me të mi
Ancelotti flet për aventurën e re me Bayernin Pas thuajse një jave në krye të Bayern Munchen, Carlo Anceotti ka përzgjedhur edhe fjalën që i pëlqen më tepër në gjuhën
3 opsionet si mund të jetë formacioni i PSG-së në sezonin e ri (FOTO) Paris Saint Germain kërkon të bëjë një sezon të madh pasi dështoi që të shkonte më shumë se nëçerekfinalen e Championsit
Ish-trajneri i Anglisë, shpreson te kualifikimi i Shqipërisë Ish-futbollisti dhe trajneri i kombëtares angleze të futbollit, Glen Hodwll, shpreson që Shqipëria të kalojë në turin tj
Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare braktis futbollin Ish-trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit në vitet 2008-2009, Arie Haan, ka bërë të ditur se i ka dhënë fund karr
10 yjet që kanë dalë nga akademia e Le Havre (FOTO LAJM) Le Havre ka një prej akademive më të mirë në Francë, ndërsa në vite e fundit ka prodhuar shumë yje. Shumë prej jush m
Mourinho në “fije të perit”, ja pasuesi i tij Humbja e fundit nga Evertoni mund t’i kushtojë Jose Mourinhos shkarkimin nga posti i trajnerit të Chelseat. Katër pik