999 rezultate për

ish-trajneri

Ish-trajneri Eriksson: Anglia më lehtë fiton ndaj Brazilit sesa ndaj Suedisë Ish trajneri i Anglisë Sven – Goran Eriksson beson se “për Anglinë më lehtë është të mposht Brazilin” sesa Suedinë në çe
Ish-trajneri i Spanjës, flet për shkarkimin e tij nga detyra Julen Lopetegui, u shkarkua ditën e djeshme nga detyra si trajner i Spanjës, për arsye ende të paqarta. Shkarkimi i
Ish-trajneri i Argjentinës, Messi jashtëtokësor por jo lider Ish-trajneri i Argjentinës , Alfio Basile ka quajtur Lionel Messin si "jashtëtokësor" duke vlersuar cilësitë e lojtarit
Ish-trajneri i Belgjikës akuzon babain e Courtoisit si spiun dhe tradhëtar Ish-trajneri i Belgjikës, Mark Vilmots, ka zbuluar një detaj para ndeshjes me Italinë e fituar nga “axurrët” 2-0 (gol Xh
Ish-trajneri i Partizanit hetohet për pastrim parash, zbardhet biseda në prokurori Ish-trajneri i skuadrës së Partizanit, Mark Iuliano, është përfshirë në një hetim nga Prokuroria e Latinës, në kuadër të
Presidenti i PSG mohon se ka aritur marrëveshjen me ish-trajnerin e Dortmundit Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al-Khelaifi, ka hedhur poshtë raportimet në media se klubi tashmë ka nënshkru
Ish-trajneri i klubit kosovar kritikon shumë ashpër Panuccin (FOTO LAJM) Deklarata e trajnerit italian, Christian Panucci, i cili tha se disa lojtarë nuk janë të aftë që të zgjedhin vetëm Kombë
Ish-trajneri i Realit tregon si Reali dështoi të blinte lojtar të Barcelonës Ish-trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster pranon se ai u përpoq të nënshkruante me mesfushorin e Chelseat, Cesc Fabre
Henrikh Mkhitaryan me deklaratë thumbuese për ish-trajnerin e tij “Arsene është një trajner më i dashur, kurse Mourinho shumë i rreptë”, Mkhitaryan tregoi dallimin mes trajnerit francez
Ndërron jetë ish-trajneri i Italisë (FOTO LAJM) Ndërron jetë në Brescia në moshën 84-vjeçare Azeglio Vicini, ish-trajner i Kombëtares Italiane nga Viti 1986 deri më 199
Milani po mendon për ish-trajnerin e Interit, Mançinin La Gazzetta dello Sport shrkuan se Mancini është kontaktuar nga drejtorët Rossonerë, Marco Fassone dhe Massimiliano Mira
Milani po mendon për ish-trajnerin e Interit, Mançinin La Gazzetta dello Sport shrkuan se Mancini është kontaktuar nga drejtorët Rossonerë, Marco Fassone dhe Massimiliano Mira
Ish-trajneri e këshillon Realin: Vetëm ky lojtar të shpëton Ish-trajneri i Real Madridit, Radomir Antic, ka folur për transferimin e mundshem të Sanchezit në Real Madrid duke thënë
Federata italiane nuk dëshiron Ançelottin si trajner për Kombëtaren Kombëtares së Italisë i nevojitet një taktikant i ri, pasi Giampiero Ventura u shkarkua pasi humbi ndeshjen kualifikues
Bayern është mësuar keq, pas lojtarëve tani dëshiron dhe ish-trajnerin e Dortmundit Sipas prestigjozes gjermane “Bild”, Thomas Tuchel është shndërruar papritur në favoritin e madh për të marrë drejtimin e
Ish-trajneri kritikon Vllazninë për merkato të dështuar Ish-sulmuesi dhe njëkohësisht ish-trajneri i Vllaznisë, Edi Martini, mendon se klubi shkodran ka gabuar në merkato me af
Ish-trajneri i Liverpoolit tregon "krimin" e bërë me Ronaldon në 2003 Ish-trajneri i Liverpoolit, Gerard Houllier, ka zbuluar se ai ka bllokuar transferimin e yllit të Real Madridit, Cristia
E bujshme / Kroacia emëron trajner ish-trajnerin e Dinamos Kroacia shkarkoi trajnerin Ante Çaçic nga stoli i ekipit kombëtar, pas barazimit zhgënjyes 1-1, në shtëpi ndaj Finlandë
Bayern sjell surprizën, zëvendëson Ancelottin me ish-trajnerin e Unitedit Që kur shkarkoi italianin Carlo Ancelotti, skuadra e Bayern Munich është në kërkim të një trajneri të ri. Sipas med
Fundi i Montelas është afër, Milan kontakton ish-trajnerin e Interit Marco Fassone, nuk e ka fshehur aspak zhgënjimin e tij pas humbjes 1-0 të pësuar nga kuqezinjtë në fushën e Sampdoria-s.